Uitslag 2017


Hier kunt u de uitslagen van vorig jaar bekijken. De puntentelling voor dit jaar is niet gewijzigd.

– Aan de linkerkant van de pagina kunt alle rituitslagen en de daarbij behorende daguitslag bekijken.

– Daarnaast staat het algemene klassement, deze kunt u ook per rit bekijken.

– Aan de rechterkant kunt u zien hoeveel punten de renners van vorig jaar behaald hebben tijdens de gehele Tour.

DagKlassement rit21:




Rituislag rit21
  Renner Pnt
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
2.
GREIPEL Andre
17
3.
BOASSON HAGEN Edvald
14
4.
BOUHANNI Nacer
12
5.
KRISTOFF Alexander
10
6.
BOZIC Borut
7
7.
CIMOLAI Davide
6
8.
PERICHON Pierre Luc
5
9.
SELIG Rüdiger
4
10.
BENNATI Daniele
3
11.
MATTHEWS Michael
2
12.
COLBRELLI Sonny
1

Als je met je muis op een team klikt, zie je zijn renners verschijnen.

  Naam Punten Geld
1.
Brenet
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
De Gegalvaniseerde Paarden
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
3.
ko.timmer
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ZABEL Rick
4.
Scheertoppers C
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
5.
Amalia
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
6.
Grandvitesse
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
7.
happers2010-1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter
8.
Sprankie 1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SINKELDAM Ramon
VAN AVERMAET Greg
9.
Sprankie 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
10.
barendwilgeel 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
11.
De Talentjes
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
12.
Timmertje Timmertje
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ALBASINI Michael
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
13.
MontelupoBoys 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BENOOT Tiesj
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
14.
Robinbank
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
15.
Haanties 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
16.
bourfrou kuipers
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
17.
KlepelSprint
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
18.
Gagnez Sprint
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
19.
De Sprinter Marco
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
PETIT Adrien
SAGAN Peter
20.
Mama & Jelmer in de Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
21.
Dijkvlak
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
22.
Cipollinies
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
23.
Rockie Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
24.
FC Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
25.
Jalysha
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GENE Yohann
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
26.
Jobosono sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
27.
Jobosono AK
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
28.
Sprintkenners
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SMITH Dion
SWIFT Ben
29.
Rolf Pruijsen Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
TRENTIN Matteo
30.
kooltje
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
31.
Jalencio
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter
32.
Frontaal
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VANSPEYBROUCK Pieter
33.
Woutje Wagtmans 2
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
34.
Woutje Wagtmans 3
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
35.
Snelle Opa
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
36.
capoditutticapi 3
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
37.
De Dromer
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
SWIFT Ben
38.
Mountain Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
39.
Beste Bank
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ALBASINI Michael
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
40.
Falco Peemen Sprint
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
41.
Strip S
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
42.
Groeneslakken
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
43.
sprinters
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARNDT Nikias
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
44.
goforit5
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SWIFT Ben
45.
roelie007 4
64
€0.00
 
22
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
46.
Beeksekees
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
47.
John 3
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
48.
menueten 2
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
49.
bourman kuipers
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
50.
Gagnez
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
51.
Robin
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
52.
Yellowman
63
€0.00
 
22
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
53.
Strip A
62
€0.00
 
22
17
12
10
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
54.
Kwakboks
61
€0.00
 
22
17
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ALBASINI Michael
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
TALANSKY Andrew
YATES Simon
55.
Rockie 2
61
€0.00
 
22
17
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
56.
capoditutticapi1
61
€0.00
 
22
17
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
57.
De Sprinter Jelmer
56
€0.00
 
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARNDT Nikias
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
58.
barendwilgeel
54
€0.00
 
22
17
12
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
59.
The Instigator 5
54
€0.00
 
22
17
12
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
60.
Scheertoppers A
53
€0.00
 
22
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
61.
Ko.Timmer4
53
€0.00
 
22
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
62.
The Instigator 1
53
€0.00
 
22
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
63.
黃色領騎衫
53
€0.00
 
22
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
64.
Ko Timmer
51
€0.00
 
22
17
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
65.
Scheertoppers B
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
66.
KO.Timmer5
51
€0.00
 
22
17
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
67.
uitgeester
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
68.
FC Allround
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
69.
Baguette
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
70.
Alexia
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
71.
Falco Peemen AK
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
72.
KlepelAK
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
73.
Demi
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
74.
algemeen
51
€0.00
 
22
17
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
75.
goforit
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
76.
goforit1
51
€0.00
 
22
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
77.
The Instigator 2
50
€0.00
 
22
17
10
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
78.
roelie007 2
49
€0.00
 
22
17
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BETANCUR Carlos
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
79.
goforit3
46
€0.00
 
22
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
80.
kooltjeak
42
€0.00
 
22
17
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
81.
Klasse Opa
42
€0.00
 
17
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
82.
De Klasse Jelmer
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
83.
John Verschoor
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
84.
utreg
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
85.
D-Charly
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
86.
Tourwino
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
87.
John
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
88.
John 2
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
89.
adam1
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
90.
capoditutticapi 2
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Tony
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
91.
Rubens
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
92.
Rubens2
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
93.
chuusman
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
94.
Opa weet het niet meer
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
95.
Haanties 1
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
96.
Mama & Jelmer
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
97.
klassement
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
98.
goforit2
41
€0.00
 
22
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
99.
roelie007 1
41
€0.00
 
17
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
100.
DENISTEL
39
€0.00
 
22
17
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
101.
Mountain AK
39
€0.00
 
17
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
102.
Super Farmer United 2
39
€0.00
 
17
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
103.
Happers2010-2
37
€0.00
 
22
12
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
104.
Ko.Timmer 3
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
105.
D-Charly 2
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
106.
Japiesteam
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
107.
adam2
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
YATES Simon
108.
Paupers
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
109.
limbo
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GESINK Robert
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
110.
Super Farmer United 3
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
111.
chuusman 1
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
112.
Evan Almighty
31
€0.00
 
17
12
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
113.
De Klasse Marco
30
€0.00
 
17
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
114.
Ariane
29
€0.00
 
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
115.
Super Farmer United 1
29
€0.00
 
17
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
116.
duutsers
29
€0.00
 
17
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
117.
8vanChaam
29
€0.00
 
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
118.
Oosterhout01
29
€0.00
 
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
119.
Gagnez Parijs
29
€0.00
 
17
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
120.
roelie007 3
28
€0.00
 
17
10
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
121.
Klatsie
27
€0.00
 
17
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
122.
Snelle wieltjes
27
€0.00
 
17
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
BARGUIL Warren
BUCHMANN Emanuel
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
YATES Simon
123.
Hulk
27
€0.00
 
17
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
MEINTJES Louis
PAUWELS Serge
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
124.
grensgeval
25
€0.00
 
14
10
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
125.
The Instigator 4
25
€0.00
 
22
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
126.
papegaai
24
€0.00
 
22
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MCLAY Daniel
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
127.
FC Toppers
24
€0.00
 
22
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
WELLENS Tim
128.
De Dromer 2
24
€0.00
 
12
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARDET Romain
BENNETT George
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
129.
goforit4
24
€0.00
 
22
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
130.
uitgeester1
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
131.
arnhem1967
22
€0.00
 
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
132.
Rockie 1
22
€0.00
 
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
133.
Glennemans
22
€0.00
 
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
FROOME Chris
GESINK Robert
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
MOLLEMA Bauke
PINOT Thibaut
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
TALANSKY Andrew
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
134.
Rockie 3
22
€0.00
 
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
135.
HERACLES
20
€0.00
 
17
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
136.
MontelupoBoys 1
20
€0.00
 
17
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
VAN EMDEN Jos
YATES Simon
137.
Marfie79
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
WELLENS Tim
YATES Simon
138.
PSV
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
139.
Mario Cipollini
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
140.
Michele Scarponi
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
141.
Daniel McLay
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MCLAY Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
142.
Almelo
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
143.
erikdegraaff
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
VAN AVERMAET Greg
144.
Aron de Snoo
19
€0.00
 
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
145.
Dolfen
17
€0.00
 
17
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
146.
Komt nog
17
€0.00
 
14
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
147.
Gagnez Punch
17
€0.00
 
14
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
FROOME Chris
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
MARTIN Daniel
NAESEN Oliver
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
148.
Jajayejaja
16
€0.00
 
14
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
BEVIN Patrick
CASTROVIEJO Jonathan
CATALDO Dario
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
GESINK Robert
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
149.
Jaluciano
14
€0.00
 
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CHAVANEL Sylvain
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
150.
Henk Lubberding
14
€0.00
 
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ALBASINI Michael
BROWN Nathan
DEGENKOLB John
FRANK Mathias
GILBERT Philippe
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MCLAY Daniel
RENSHAW Mark
ROGLIC Primoz
TALANSKY Andrew
TEN DAM Laurens
VOECKLER Thomas
ZABEL Rick
151.
Woutje Wagtmans 1
13
€0.00
 
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
152.
Belgique
13
€0.00
 
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BENOOT Tiesj
BEVIN Patrick
DEGENKOLB John
GILBERT Philippe
KEUKELEIRE Jens
NAESEN Oliver
PAUWELS Serge
SAGAN Peter
STYBAR Zdenek
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
153.
tete de la course
12
€0.00
 
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
154.
grenszoeker
12
€0.00
 
10
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
155.
Klasseslakken
12
€0.00
 
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PASQUALON Andrea
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
156.
De Joker Marco
3
€0.00
 
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ALBASINI Michael
BEVIN Patrick
BUCHMANN Emanuel
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
SIMON Julien
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
157.
The Instigator 3
3
€0.00
 
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
158.
sprint berg op
3
€0.00
 
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
HERRADA Jesus
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MC CARTHY Jay
PINOT Thibaut
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon
159.
Dijkspurt
3
€0.00
 
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
FELLINE Fabio
FROOME Chris
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
160.
Gele Trui
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
161.
Rolf Pruijsen
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
162.
Gontsjar
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
163.
Opa is bij de tijd
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
KIRYIENKA Vasil
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
164.
Tankie
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
165.
tijdrit
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
166.
Gagnez TT
2
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MATTHEWS Michael
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
167.
Opa kan het nog
1
€0.00
 
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
COLBRELLI Sonny
ALBASINI Michael
BEVIN Patrick
BUCHMANN Emanuel
DE GENDT Thomas
DOMONT Axel
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
LATOUR Pierre Roger
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
168.
Franco Pellizotti
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
169.
Helemaal niets in
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BONO Matteo
CURVERS Roy
DEGAND Thomas
GASTAUER Ben
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
GRUZDEV Dmitriy
HALLER Marco
HOLLENSTEIN Reto
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
MINNAARD Marco
ROOSEN Timo
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
170.
Ketchup
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
171.
Beste Oom
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAUER Jack
BONO Matteo
CLAEYS Dimitri
DELAGE Mickael
GASTAUER Ben
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
MOINARD Amael
ROWE Luke
SCHAR Michael
TIMMER Albert
VERMOTE Julien
ZEITS Andrey
ZUBELDIA Haimar
172.
de lobbies
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
LATOUR Pierre Roger
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
173.
Gekken
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARGUIL Warren
BUCHMANN Emanuel
CHAVANEL Sylvain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PAUWELS Serge
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
VOECKLER Thomas
174.
Rockie Klim
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
175.
Stefan Verschoor
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
176.
FC Berg
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARGUIL Warren
BENNETT George
BRAMBILLA Gianluca
BUCHMANN Emanuel
CATALDO Dario
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
ULISSI Diego
URAN Rigoberto
WELLENS Tim
177.
FC Berg toppers
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
178.
Bankie
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
179.
visschedijk
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
180.
Jobosono 0
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CURVERS Roy
HANSEN Adam James
HOLLENSTEIN Reto
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
LAENGEN Vegard Stake
MINNAARD Marco
OFFREDO Yoann
ROOSEN Timo
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TEUNISSEN Mike
TIMMER Albert
WYSS Danilo
181.
Mama & Jelmer Berg Af
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
182.
De Klimmer Marco
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
183.
MontelupoBoys 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MARTIN Daniel
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
184.
jalinho
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BRAMBILLA Gianluca
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ULISSI Diego
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VUILLERMOZ Alexis
WELLENS Tim
185.
Yente
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
186.
menueten
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALBASINI Michael
BAUER Jack
CATALDO Dario
CLARKE Simon
DE GENDT Thomas
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
HANSEN Adam James
HERRADA Jesus
IMPEY Daryl
LUTSENKO Alexey
MARCATO Marco
NAESEN Oliver
ULISSI Diego
WELLENS Tim
187.
Escartin
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
188.
Zeroankie
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CURVERS Roy
HOLLENSTEIN Reto
KNEES Christian
LAMMERTINK Maurits
LEEZER Thomas
MATE MARDONES Luis Angel
MINNAARD Marco
PASQUALON Andrea
ROOSEN Timo
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TEN DAM Laurens
TIMMER Albert
VENTER Jaco
ZEITS Andrey
189.
Opa als Laatste
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAK YTTING Lars
BONO Matteo
CLAEYS Dimitri
CURVERS Roy
DE KORT Koen
DEGAND Thomas
HAYMAN Mathew
HOLLENSTEIN Reto
POLJANSKI Pawel
ROWE Luke
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
VERMOTE Julien
190.
Mountain Mountain
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
191.
Falco Peemen 0
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GOGL Michael
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
MOINARD Amael
NIEVE ITURRALDE Mikel
ROWE Luke
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
WYSS Danilo
ZEITS Andrey
192.
Strip nul
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAUER Jack
BETANCUR Carlos
BRAJKOVIC Janez
BROWN Nathan
DELAGE Mickael
DOMONT Axel
DURASEK Kristijan
LAENGEN Vegard Stake
LE GAC Olivier
MORENO BAZAN Javier
POLJANSKI Pawel
QUEMENEUR Perrig
TULIK Angelo
VENTER Jaco
VERMOTE Julien
193.
Strip K
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
194.
Opa zoekt het hoger op
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BENNETT George
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CLARKE Simon
CUMMINGS Stephen
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
NAVARRO GARCIA Daniel
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
TALANSKY Andrew
URAN Rigoberto
195.
Haanties 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAUER Jack
BONO Matteo
BROWN Nathan
CLAEYS Dimitri
GASTAUER Ben
GOGL Michael
HANSEN Adam James
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
ROWE Luke
SAGAN Juraj
VENTER Jaco
VERMOTE Julien
WYSS Danilo
196.
Klimslakken
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PAUWELS Serge
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
197.
Klepel0
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BETTIOL Alberto
BOUDAT Thomas
CINK Ondrej
CLAEYS Dimitri
DE KORT Koen
GESBERT Elie
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
LE GAC Olivier
LEEZER Thomas
MINNAARD Marco
POLITT Nils
SENECHAL Florian
THWAITES Scott
VENTER Jaco
198.
Luca
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAK YTTING Lars
BONO Matteo
CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GASTAUER Ben
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
LE GAC Olivier
LEEZER Thomas
LEMOINE Cyril
SAGAN Juraj
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
VERMOTE Julien
199.
klimmers
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
200.
Gagnez Berg
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVANEL Sylvain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
201.
roelie007 5
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
NAVARRO GARCIA Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
202.
Ik denk het niet
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALBASINI Michael
BENNETT George
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
BRAMBILLA Gianluca
CUMMINGS Stephen
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VAN AVERMAET Greg
VAN BAARLE Dylan
203.
Yellowzeroman
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GRUZDEV Dmitriy
HAYMAN Mathew
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
LE GAC Olivier
MOINARD Amael
ROWE Luke
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
TIMMER Albert
VERMOTE Julien

Alg. Klassement na rit21:


Laatst gereden rit uitslag:
  Renner Punten
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
2.
GREIPEL Andre
17
3.
BOASSON HAGEN Edvald
14
4.
BOUHANNI Nacer
12
5.
KRISTOFF Alexander
10
6.
BOZIC Borut
7
7.
CIMOLAI Davide
6
8.
PERICHON Pierre Luc
5
9.
SELIG Rüdiger
4
10.
BENNATI Daniele
3
11.
MATTHEWS Michael
2
12.
COLBRELLI Sonny
1

Als je met je muis op een team klikt, zie je zijn renners verschijnen.

Bij de extra kolom staan de verzamelde punten van alle eindklassementen samen opgeteld.

  Naam Punten rit21 extra Geld
1.
Opa weet het niet meer
1152
+41
+238
€55.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
62
56
42
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
John Verschoor
1141
+41
+237
€47.50
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
54
46
30
25
12
4
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
PINOT Thibaut
3.
John
1129
+41
+203
€40.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
4.
KlepelAK
1122
+51
+195
€27.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
62
41
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
5.
klassement
1120
+41
+203
€21.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Beeksekees
1112
+63
+183
€15.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
1106
+63
+178
€10.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
The Instigator 1
1104
+53
+203
€6.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
54
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Demi
1102
+51
+205
€3.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
46
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
Mama & Jelmer
1099
+41
+203
€1.50
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
11.
Tourwino
1093
+41
+217
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
56
54
46
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
12.
Ko.Timmer4
1092
+53
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
56
42
30
25
13
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
13.
De Klasse Marco
1077
+30
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
42
25
24
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
MARTIN Tony
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
14.
黃色領騎衫
1071
+53
+195
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
54
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
15.
FC Allround
1070
+51
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
62
42
41
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
16.
Jobosono AK
1068
+64
+155
€0.00
 
198
135
114
91
90
85
77
65
62
56
30
25
19
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
17.
goforit
1068
+51
+183
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
BEVIN Patrick
18.
Evan Almighty
1067
+31
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
56
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
19.
Rockie 2
1062
+61
+173
€0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
20.
Gagnez
1061
+63
+175
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
56
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
21.
Baguette
1060
+51
+192
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
54
46
30
28
25
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
22.
goforit2
1060
+41
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
54
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
23.
Scheertoppers A
1059
+53
+183
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
24.
Ko Timmer
1057
+51
+173
€0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
56
44
42
30
25
13
12
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
25.
kooltjeak
1053
+42
+210
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
41
25
19
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
26.
Klasse Opa
1052
+42
+192
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
46
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
27.
De Klasse Jelmer
1049
+41
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
42
41
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
28.
Ko.Timmer 3
1049
+31
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
56
54
42
30
25
13
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
29.
The Instigator 2
1049
+50
+193
€4.22
 
198
115
114
91
90
85
77
65
62
54
42
25
19
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
30.
Super Farmer United 3
1047
+31
+218
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
56
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
31.
D-Charly
1045
+41
+192
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
46
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
32.
John 2
1041
+41
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
33.
Oosterhout01
1041
+29
+183
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
42
41
30
25
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
34.
Woutje Wagtmans 2
1040
+64
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
56
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
35.
capoditutticapi 3
1040
+64
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
56
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
36.
Robin
1035
+63
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
62
56
54
42
30
25
13
12
12
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
37.
Gagnez Parijs
1034
+29
+205
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
46
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
38.
adam2
1029
+31
+210
€0.00
 
198
135
114
91
90
85
65
62
56
54
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
39.
goforit1
1027
+51
+180
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
46
42
30
25
12
12
4
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
PINOT Thibaut
40.
capoditutticapi 2
1026
+41
+192
€0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
54
46
30
25
24
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
41.
Haanties 1
1024
+41
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
42
30
25
24
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
42.
roelie007 1
1021
+41
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
54
42
41
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
43.
chuusman
1015
+41
+200
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
54
46
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
44.
KO.Timmer5
1013
+51
+173
€0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
56
42
30
25
13
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
45.
Grandvitesse
1012
+78
+120
€0.70
 
135
116
115
114
90
85
77
65
62
56
41
25
19
12
0
+2
+14
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
FELLINE Fabio
46.
limbo
1010
+31
+193
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
56
42
30
25
20
17
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
PORTE Richie
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
47.
The Instigator 5
1008
+54
+163
€0.00
 
198
135
114
91
90
77
65
56
54
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
48.
bourman kuipers
1003
+63
+150
€0.00
 
198
135
114
90
85
77
65
62
56
54
30
25
12
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
49.
Falco Peemen AK
1000
+51
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
44
42
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
50.
capoditutticapi1
999
+61
+170
€0.00
 
198
115
114
90
85
77
65
62
56
46
42
25
12
12
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
51.
Scheertoppers B
990
+51
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
42
30
25
13
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
52.
D-Charly 2
985
+31
+190
€0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
56
54
44
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
53.
goforit4
983
+24
+183
€0.00
 
198
135
115
114
91
77
65
54
42
30
25
13
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
54.
uitgeester
982
+51
+168
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
62
42
41
30
25
20
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
55.
Rubens2
982
+41
+192
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
54
46
30
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
56.
grensgeval
978
+25
+192
€0.00
 
198
116
115
114
91
65
62
62
46
41
25
19
12
12
0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
57.
adam1
976
+41
+138
€2.11
 
198
135
114
90
85
65
62
56
42
41
30
25
12
12
9
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
58.
Almelo
974
+19
+195
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
54
30
25
24
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
59.
8vanChaam
970
+29
+178
€0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
62
44
42
30
25
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
60.
Strip A
966
+62
+145
€0.00
 
198
115
114
91
90
77
65
62
56
30
25
19
12
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
61.
chuusman 1
962
+31
+185
€0.00
 
198
135
114
91
90
65
56
54
46
42
30
25
12
4
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
62.
Aron de Snoo
962
+19
+203
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
54
42
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BEVIN Patrick
63.
Super Farmer United 1
959
+29
+195
€0.00
 
198
115
114
91
90
65
56
54
46
42
30
25
12
12
9
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
64.
Paupers
959
+31
+185
€4.22
 
198
135
114
90
85
65
62
56
54
41
25
13
12
9
0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
65.
utreg
957
+41
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
42
30
25
12
9
4
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
66.
Rockie 3
957
+22
+188
€0.00
 
198
115
114
91
85
65
62
62
56
42
30
25
12
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
67.
The Instigator 4
956
+25
+163
€0.00
 
198
135
114
91
85
77
65
54
42
30
25
19
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
68.
barendwilgeel
953
+54
+170
€0.00
 
198
135
114
91
90
77
65
62
56
25
19
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+12
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
69.
Klatsie
949
+27
+217
€0.00
 
198
115
114
90
85
65
62
62
54
46
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
70.
tete de la course
946
+12
+185
€0.00
 
198
135
115
114
65
62
62
54
41
30
25
12
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
71.
Rolf Pruijsen
946
+2
+183
€0.00
 
198
135
115
114
91
85
65
42
30
25
13
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
72.
roelie007 3
939
+28
+173
€0.00
 
198
115
114
91
90
85
65
62
42
25
19
12
12
9
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
73.
Mario Cipollini
934
+19
+200
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
46
42
30
30
25
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
74.
HERACLES
932
+20
+215
€0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
46
42
25
19
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
BUCHMANN Emanuel
75.
grenszoeker
932
+12
+172
€6.34
 
198
135
115
114
85
65
62
46
41
25
13
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
76.
De Dromer 2
930
+24
+150
€0.00
 
198
135
115
114
85
65
62
56
30
25
18
12
11
4
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
PORTE Richie
BENNETT George
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
77.
Marfie79
928
+19
+212
€0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
54
46
25
24
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
WELLENS Tim
VALVERDE Alejandro
78.
Rubens
928
+41
+172
€0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
46
30
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
79.
John 3
927
+63
+118
€0.00
 
198
135
114
90
77
65
62
56
42
30
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
80.
Japiesteam
926
+31
+183
€0.00
 
198
135
115
91
90
65
56
42
41
30
25
13
12
9
4
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
81.
Woutje Wagtmans 1
924
+13
+158
€0.00
 
198
135
115
114
85
65
62
42
30
25
19
13
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
82.
Snelle wieltjes
917
+27
+175
€4.22
 
198
117
114
91
90
65
62
62
30
30
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARGUIL Warren
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
83.
Mountain AK
915
+39
+148
€0.00
 
198
115
114
90
85
65
62
56
42
30
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
84.
Daniel McLay
912
+19
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
42
30
30
25
24
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
85.
roelie007 2
907
+49
+148
€0.00
 
198
115
114
90
85
77
65
62
42
25
12
12
9
3
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
MAJKA Rafal
BETANCUR Carlos
VALVERDE Alejandro
86.
Ariane
904
+29
+175
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
62
41
25
12
12
9
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
87.
Rockie 1
904
+22
+153
€0.00
 
198
115
114
91
85
65
62
56
42
30
25
12
9
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
88.
Kwakboks
904
+61
+163
€0.00
 
198
115
114
90
77
62
62
56
42
30
25
17
12
4
0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
GESINK Robert
PORTE Richie
ALBASINI Michael
TALANSKY Andrew
89.
Alexia
902
+51
+138
€0.00
 
198
135
114
90
85
77
62
42
41
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+22
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
90.
PSV
900
+19
+158
€0.00
 
198
135
115
114
90
65
42
41
30
25
12
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
91.
The Instigator 3
891
+3
+163
€0.00
 
198
135
114
91
85
65
54
42
30
25
19
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
92.
Robinbank
891
+78
+60
€3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
93.
Brenet
890
+78
+60
€6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
94.
Amalia
890
+78
+60
€1.67
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
IMPEY Daryl
95.
Sprankie 2
890
+78
+60
€6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
96.
Michele Scarponi
888
+19
+178
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
42
30
30
25
12
12
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
97.
Yente
884
+0
+260
€18.64
 
198
135
115
91
85
62
46
42
42
30
17
12
9
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
HENAO MONTOYA Sergio Luis
98.
KlepelSprint
880
+78
+60
€1.67
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
FELLINE Fabio
99.
MontelupoBoys 2
877
+78
+66
€4.92
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
21
19
12
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
BENOOT Tiesj
COLBRELLI Sonny
GILBERT Philippe
NAESEN Oliver
100.
visschedijk
876
+0
+187
€0.00
 
198
115
114
91
85
65
54
46
41
30
25
12
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
101.
Super Farmer United 2
876
+39
+150
€0.00
 
198
115
114
90
65
62
56
46
42
30
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
102.
Haanties 2
875
+78
+60
€6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
103.
MontelupoBoys 1
872
+20
+153
€0.00
 
198
135
114
90
65
62
42
41
30
25
24
19
12
9
6
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VAN EMDEN Jos
104.
algemeen
869
+51
+125
€0.00
 
198
114
91
90
77
65
56
54
30
25
24
21
12
12
0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
105.
DENISTEL
866
+39
+183
€0.00
 
198
115
114
90
85
77
62
42
25
13
12
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
106.
Happers2010-2
864
+37
+152
€0.00
 
198
135
114
85
77
56
54
46
30
25
19
12
9
4
0
+0
+2
+0
+0
+22
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
107.
De Talentjes
861
+78
+60
€6.83
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
108.
Gagnez Sprint
861
+78
+60
€6.83
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
109.
De Gegalvaniseerde Paarden
860
+78
+60
€3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
IMPEY Daryl
110.
papegaai
858
+24
+155
€0.00
 
198
135
114
85
77
65
62
41
25
24
20
12
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
111.
goforit3
853
+46
+110
€0.00
 
198
135
114
77
65
62
56
54
30
25
13
12
12
0
0
+0
+2
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
BEVIN Patrick
112.
barendwilgeel 2
850
+78
+60
€4.72
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
BEVIN Patrick
113.
bourfrou kuipers
850
+78
+60
€3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BEVIN Patrick
114.
happers2010-1
848
+78
+60
€8.01
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
9
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
VANSPEYBROUCK Pieter
BEVIN Patrick
115.
Timmertje Timmertje
844
+78
+60
€7.04
 
135
116
114
90
77
62
56
44
41
25
25
24
19
12
4
+2
+14
+0
+17
+22
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
ALBASINI Michael
116.
Mama & Jelmer Berg Af
842
+0
+260
€17.57
 
198
135
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
117.
Scheertoppers C
841
+78
+60
€3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
2
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NAESEN Oliver
118.
De Klimmer Marco
838
+0
+260
€17.57
 
198
135
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
119.
arnhem1967
834
+22
+125
€0.00
 
198
114
91
85
65
62
56
54
42
25
17
13
12
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
SAGAN Peter
ULISSI Diego
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
FELLINE Fabio
120.
ko.timmer
827
+78
+60
€0.70
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
19
12
11
1
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
ZABEL Rick
EISEL Bernhard
121.
Sprankie 1
825
+78
+60
€3.23
 
135
116
114
90
77
65
62
56
41
25
19
12
11
2
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
BOUDAT Thomas
SINKELDAM Ramon
122.
FC Toppers
816
+24
+128
€0.00
 
198
135
114
77
65
54
42
41
25
21
20
12
12
0
0
+0
+2
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
KUNG Stefan
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
GILBERT Philippe
WELLENS Tim
VALVERDE Alejandro
123.
erikdegraaff
806
+19
+148
€0.00
 
198
135
114
90
85
42
41
25
24
20
13
10
9
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MARTIN Tony
DE GENDT Thomas
FUGLSANG Jakob
TRENTIN Matteo
MAJKA Rafal
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
124.
Hulk
802
+27
+160
€0.00
 
198
135
114
90
62
46
42
30
25
24
12
12
9
3
0
+0
+0
+0
+17
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PAUWELS Serge
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
125.
duutsers
800
+29
+145
€0.00
 
198
115
114
91
90
65
56
25
24
12
9
1
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PHINNEY Taylor
VALVERDE Alejandro
FELLINE Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
126.
Mama & Jelmer in de Sprint
786
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
11
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
127.
FC Sprint
786
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
11
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
128.
De Sprinter Jelmer
783
+56
+60
€5.69
 
135
116
114
90
65
62
56
44
25
25
19
11
11
10
0
+2
+14
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
NAESEN Oliver
129.
Dijkvlak
777
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
130.
Gagnez Punch
777
+17
+140
€14.79
 
198
135
116
85
54
44
41
25
20
19
17
12
11
0
0
+0
+2
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
MARTIN Daniel
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
131.
FC Berg toppers
776
+0
+240
€5.27
 
198
115
91
85
73
62
46
42
30
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
132.
Rockie Sprint
775
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
NAESEN Oliver
133.
kooltje
775
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BEVIN Patrick
134.
Mountain Sprint
769
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
LAPORTE Christophe
135.
Groeneslakken
768
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
2
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
136.
Franco Pellizotti
763
+0
+240
€5.27
 
198
115
91
85
73
62
46
42
30
12
9
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
LATOUR Pierre Roger
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
137.
Rolf Pruijsen Sprint
755
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
TRENTIN Matteo
138.
Snelle Opa
755
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
139.
Beste Bank
755
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
19
12
11
4
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
ALBASINI Michael
NAESEN Oliver
140.
Jalencio
754
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
19
12
11
10
9
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
VANSPEYBROUCK Pieter
141.
sprinters
750
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
142.
Dolfen
748
+17
+133
€0.00
 
198
114
90
65
62
42
41
30
25
24
20
12
12
9
4
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
143.
Cipollinies
747
+64
+50
€5.79
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
PASQUALON Andrea
144.
De Sprinter Marco
746
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
PASQUALON Andrea
145.
De Dromer
746
+64
+50
€5.27
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
IMPEY Daryl
PASQUALON Andrea
146.
Frontaal
745
+64
+50
€6.33
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
9
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
VANSPEYBROUCK Pieter
BOUDAT Thomas
147.
Falco Peemen Sprint
745
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
BEVIN Patrick
148.
Strip K
745
+0
+210
€0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
42
30
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
149.
Jobosono sprint
744
+64
+50
€0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
TRENTIN Matteo
BEVIN Patrick
150.
Sprintkenners
736
+64
+50
€6.34
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
SMITH Dion
BEVIN Patrick
151.
Woutje Wagtmans 3
736
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
152.
Strip S
736
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
NAESEN Oliver
153.
roelie007 4
736
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
154.
MontelupoBoys 3
735
+0
+208
€4.22
 
198
115
91
85
62
54
42
42
30
12
4
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
155.
de lobbies
734
+0
+173
€4.22
 
198
115
91
85
54
42
41
30
25
24
13
12
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
PINOT Thibaut
LATOUR Pierre Roger
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
156.
uitgeester1
733
+23
+147
€0.00
 
198
114
85
77
65
62
46
25
20
19
12
10
0
0
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
TRENTIN Matteo
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
157.
Jalysha
725
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
2
0
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
GENE Yohann
BEVIN Patrick
158.
Gagnez Berg
723
+0
+210
€6.34
 
198
115
91
85
62
46
42
30
17
12
10
9
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
PORTE Richie
CHAVANEL Sylvain
MAJKA Rafal
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
159.
Escartin
720
+0
+210
€1.05
 
198
115
91
85
62
46
42
30
17
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
160.
menueten 2
718
+63
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
12
10
2
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
161.
klimmers
718
+0
+205
€0.00
 
198
115
91
85
73
46
42
30
13
12
9
4
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
162.
roelie007 5
703
+0
+210
€0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
NAVARRO GARCIA Daniel
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
163.
Rockie Klim
694
+0
+210
€0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
12
9
4
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
164.
Bankie
694
+0
+210
€0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
12
9
4
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
165.
Glennemans
689
+22
+85
€0.00
 
198
114
91
62
56
42
30
28
25
22
17
4
0
0
0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
THOMAS Geraint
QUINTANA Nairo
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
MOLLEMA Bauke
GESINK Robert
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
TALANSKY Andrew
ROLLAND Pierre
166.
Mountain Mountain
689
+0
+183
€0.00
 
198
115
91
85
73
42
30
17
13
12
9
4
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
167.
goforit5
677
+64
+50
€0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
24
19
12
11
11
10
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
LAPORTE Christophe
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
168.
Opa is bij de tijd
650
+2
+110
€6.34
 
198
135
114
54
42
28
24
21
14
12
6
1
1
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
169.
jalinho
641
+0
+163
€4.22
 
198
135
91
85
42
30
22
17
12
9
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
ARU Fabio
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
ULISSI Diego
PORTE Richie
MAJKA Rafal
WELLENS Tim
VUILLERMOZ Alexis
VALVERDE Alejandro
HENAO MONTOYA Sergio Luis
BRAMBILLA Gianluca
170.
Jaluciano
641
+14
+140
€2.11
 
198
135
116
54
42
28
24
21
12
10
1
0
0
0
0
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BOASSON HAGEN Edvald
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
CHAVANEL Sylvain
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
171.
Dijkspurt
634
+3
+110
€0.00
 
198
135
85
44
41
28
25
20
19
17
12
10
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
TRENTIN Matteo
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
172.
Jajayejaja
625
+16
+120
€0.00
 
198
135
116
54
42
24
21
17
12
6
0
0
0
0
0
+0
+2
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
MARTIN Tony
KUNG Stefan
GESINK Robert
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CATALDO Dario
CASTROVIEJO Jonathan
BEVIN Patrick
173.
Klasseslakken
617
+12
+93
€0.00
 
198
114
91
56
42
30
25
22
12
12
9
4
2
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PASQUALON Andrea
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
174.
Klimslakken
596
+0
+168
€0.00
 
198
115
91
62
42
30
17
13
12
9
4
3
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PAUWELS Serge
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
175.
Gagnez TT
576
+2
+118
€0.00
 
198
135
54
42
42
28
24
21
14
12
6
0
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
176.
Gele Trui
561
+2
+110
€9.50
 
198
135
54
42
28
26
24
21
14
12
6
1
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
177.
Gontsjar
536
+2
+110
€3.16
 
198
135
54
42
28
24
21
14
12
6
1
1
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
178.
sprint berg op
523
+3
+85
€4.22
 
135
85
65
62
41
28
25
20
19
17
12
10
4
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
MC CARTHY Jay
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
HERRADA Jesus
179.
Tankie
522
+2
+110
€0.00
 
198
135
54
42
28
24
21
12
6
1
1
0
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
180.
De Joker Marco
448
+3
+85
€0.00
 
135
85
62
41
28
25
20
19
17
12
4
0
0
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
ALBASINI Michael
VALVERDE Alejandro
SIMON Julien
BUCHMANN Emanuel
BEVIN Patrick
181.
Komt nog
448
+17
+40
€0.00
 
135
116
65
41
25
19
17
12
11
4
3
0
0
0
0
+2
+14
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
FELLINE Fabio
BEVIN Patrick
182.
Gekken
416
+0
+105
€0.00
 
198
117
25
20
17
13
10
9
4
3
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARGUIL Warren
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
CHAVANEL Sylvain
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PAUWELS Serge
VOECKLER Thomas
ROLLAND Pierre
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
183.
Ketchup
414
+0
+88
€0.00
 
198
54
42
42
24
21
14
12
6
1
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
184.
Stefan Verschoor
410
+0
+88
€4.22
 
198
54
42
26
24
21
14
12
12
6
1
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
GILBERT Philippe
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
185.
Belgique
404
+13
+36
€0.00
 
135
62
44
41
25
21
21
19
17
12
4
3
0
0
0
+2
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
KEUKELEIRE Jens
BENOOT Tiesj
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
STYBAR Zdenek
PAUWELS Serge
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
BEVIN Patrick
186.
FC Berg
348
+0
+95
€0.00
 
135
117
20
18
17
17
11
9
4
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
DE GENDT Thomas
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
ULISSI Diego
GESINK Robert
BENNETT George
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
WELLENS Tim
ROLLAND Pierre
LATOUR Pierre Roger
CATALDO Dario
BUCHMANN Emanuel
BRAMBILLA Gianluca
187.
Henk Lubberding
348
+14
+60
€0.00
 
116
73
54
44
24
14
12
4
4
2
1
0
0
0
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BOASSON HAGEN Edvald
LANDA MEANA Mikel
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
MCLAY Daniel
MARTIN Guillaume
GILBERT Philippe
BROWN Nathan
ALBASINI Michael
FRANK Mathias
ZABEL Rick
VOECKLER Thomas
TEN DAM Laurens
TALANSKY Andrew
RENSHAW Mark
188.
tijdrit
336
+2
+50
€0.00
 
135
54
42
26
24
21
14
12
6
1
1
0
0
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
189.
Ik denk het niet
223
+0
+20
€0.00
 
54
41
28
25
24
17
12
11
4
4
3
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
MARTIN Tony
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
BENNETT George
PINOT Thibaut
ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
VAN BAARLE Dylan
CUMMINGS Stephen
BRAMBILLA Gianluca
BEVIN Patrick
190.
Opa zoekt het hoger op
218
+0
+60
€0.00
 
135
22
20
17
11
9
4
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
URAN Rigoberto
MOLLEMA Bauke
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
BENNETT George
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
TALANSKY Andrew
ROLLAND Pierre
NAVARRO GARCIA Daniel
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CLARKE Simon
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BUCHMANN Emanuel
191.
Opa kan het nog
169
+1
+10
€0.00
 
41
25
20
20
19
17
12
11
4
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
DE GENDT Thomas
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
ALBASINI Michael
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
LATOUR Pierre Roger
DOMONT Axel
BUCHMANN Emanuel
BEVIN Patrick
192.
menueten
65
+0
+10
€0.00
 
20
17
12
10
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
DE GENDT Thomas
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
IMPEY Daryl
ALBASINI Michael
BAUER Jack
WELLENS Tim
NAESEN Oliver
MARCATO Marco
LUTSENKO Alexey
HERRADA Jesus
HANSEN Adam James
FELLINE Fabio
CLARKE Simon
CATALDO Dario
193.
Klepel0
18
+0
+0
€0.00
 
10
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BETTIOL Alberto
GESBERT Elie
BOUDAT Thomas
VENTER Jaco
THWAITES Scott
SENECHAL Florian
POLITT Nils
MINNAARD Marco
LEEZER Thomas
LE GAC Olivier
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
DE KORT Koen
CLAEYS Dimitri
CINK Ondrej
194.
Strip nul
9
+0
+0
€0.00
 
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BROWN Nathan
BETANCUR Carlos
BAUER Jack
VERMOTE Julien
VENTER Jaco
TULIK Angelo
QUEMENEUR Perrig
POLJANSKI Pawel
MORENO BAZAN Javier
LE GAC Olivier
LAENGEN Vegard Stake
DURASEK Kristijan
DOMONT Axel
DELAGE Mickael
BRAJKOVIC Janez
195.
Haanties 3
9
+0
+0
€0.00
 
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BROWN Nathan
WYSS Danilo
BAUER Jack
VERMOTE Julien
VENTER Jaco
SAGAN Juraj
ROWE Luke
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HANSEN Adam James
GOGL Michael
GASTAUER Ben
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
196.
Falco Peemen 0
6
+0
+0
€0.00
 
3
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
WYSS Danilo
NIEVE ITURRALDE Mikel
ZEITS Andrey
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROWE Luke
MOINARD Amael
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GOGL Michael
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy
197.
Jobosono 0
3
+0
+0
€0.00
 
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
WYSS Danilo
TIMMER Albert
TEUNISSEN Mike
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROOSEN Timo
OFFREDO Yoann
MINNAARD Marco
LAENGEN Vegard Stake
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HOLLENSTEIN Reto
HANSEN Adam James
CURVERS Roy
198.
Beste Oom
2
+0
+0
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BAUER Jack
ZUBELDIA Haimar
ZEITS Andrey
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SCHAR Michael
ROWE Luke
MOINARD Amael
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GASTAUER Ben
DELAGE Mickael
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
199.
Zeroankie
2
+0
+0
€0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
PASQUALON Andrea
ZEITS Andrey
VENTER Jaco
TIMMER Albert
TEN DAM Laurens
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROOSEN Timo
MINNAARD Marco
MATE MARDONES Luis Angel
LEEZER Thomas
LAMMERTINK Maurits
KNEES Christian
HOLLENSTEIN Reto
CURVERS Roy
200.
Helemaal niets in
0
+0
+0
€10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROOSEN Timo
MINNAARD Marco
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
HOLLENSTEIN Reto
HALLER Marco
GRUZDEV Dmitriy
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
GASTAUER Ben
DEGAND Thomas
CURVERS Roy
BONO Matteo
201.
Opa als Laatste
0
+0
+0
€10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROWE Luke
POLJANSKI Pawel
HOLLENSTEIN Reto
HAYMAN Mathew
DEGAND Thomas
DE KORT Koen
CURVERS Roy
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
BAK YTTING Lars
202.
Luca
0
+0
+0
€10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SAGAN Juraj
LEMOINE Cyril
LEEZER Thomas
LE GAC Olivier
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GASTAUER Ben
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy
BONO Matteo
BAK YTTING Lars
203.
Yellowzeroman
0
+0
+0
€10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROWE Luke
MOINARD Amael
LE GAC Olivier
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HAYMAN Mathew
GRUZDEV Dmitriy
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy

Klassement Renners

  Renner Punten
1.
FROOME Chris
198
2.
MATTHEWS Michael
135
3.
URAN Rigoberto
135
4.
BARGUIL Warren
117
5.
BOASSON HAGEN Edvald
116
6.
BARDET Romain
115
7.
KITTEL Marcel
114
8.
ARU Fabio
91
9.
GREIPEL Andre
90
10.
MARTIN Daniel
85
11.
GROENEWEGEN Dylan
77
12.
LANDA MEANA Mikel
73
13.
DEMARE Arnaud
65
14.
KRISTOFF Alexander
62
15.
YATES Simon
62
16.
BOUHANNI Nacer
56
17.
ROGLIC Primoz
54
18.
MEINTJES Louis
46
19.
DEGENKOLB John
44
20.
CONTADOR VELASCO Alberto
42
21.
THOMAS Geraint
42
22.
VAN AVERMAET Greg
41
23.
CALMEJANE Lilian
30
24.
QUINTANA Nairo
30
25.
KWIATKOWSKI Michal
28
26.
BODNAR Maciej
26
27.
SELIG Rüdiger
26
28.
ARNDT Nikias
25
29.
SAGAN Peter
25
30.
MARTIN Tony
24
31.
MCLAY Daniel
24
32.
MOLLEMA Bauke
22
33.
BENOOT Tiesj
21
34.
KEUKELEIRE Jens
21
35.
KUNG Stefan
21
36.
DE GENDT Thomas
20
37.
GALLOPIN Tony
20
38.
COLBRELLI Sonny
19
39.
ROCHE Nicolas
19
40.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
18
41.
GESINK Robert
17
42.
ULISSI Diego
17
43.
BENNATI Daniele
15
44.
KIRYIENKA Vasil
14
45.
MARTIN Guillaume
14
46.
CIMOLAI Davide
13
47.
FUGLSANG Jakob
13
48.
GILBERT Philippe
12
49.
PORTE Richie
12
50.
CAVENDISH Mark
12
51.
BENNETT George
11
52.
PETIT Adrien
11
53.
SWIFT Ben
11
54.
BAKELANTS Jan
10
55.
BETTIOL Alberto
10
56.
CHAVANEL Sylvain
10
57.
IMPEY Daryl
10
58.
KREUZIGER Roman
10
59.
LAPORTE Christophe
10
60.
MC CARTHY Jay
10
61.
TRENTIN Matteo
10
62.
MAJKA Rafal
9
63.
VANSPEYBROUCK Pieter
9
64.
PERICHON Pierre Luc
8
65.
BOZIC Borut
7
66.
ROELANDTS Jurgen
7
67.
GESBERT Elie
6
68.
HARDY Romain
6
69.
VALGREN ANDERSEN Michael
6
70.
VAN EMDEN Jos
6
71.
MORI Manuele
5
72.
ALBASINI Michael
4
73.
BROWN Nathan
4
74.
PINOT Thibaut
4
75.
STYBAR Zdenek
4
76.
BETANCUR Carlos
3
77.
NIEVE ITURRALDE Mikel
3
78.
WYSS Danilo
3
79.
PAUWELS Serge
3
80.
BAUER Jack
2
81.
BOUDAT Thomas
2
82.
FRANK Mathias
2
83.
PASQUALON Andrea
2
84.
SMITH Dion
2
85.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2
86.
CARUSO Damiano
1
87.
PHINNEY Taylor
1
88.
SUTTERLIN Jasha
1
89.
ZABEL Rick
1

copyright © Tourpoule Ooms