Dag Klassement rit21:


Rituislag rit21
  Renner Punten
1.
KRISTOFF Alexander
22
2.
DEGENKOLB John
17
3.
DEMARE Arnaud
14
4.
HAGEN Edvald Boasson
12
5.
LAPORTE Christophe
10
6.
RICHEZE Maximiliano Ariel
7
7.
COLBRELLI Sonny
6
8.
SAGAN Peter
5
9.
PASQUALON Andrea
4
10.
DE BUYST Jasper
3
11.
DUPONT Timothy
2
12.
BOUDAT Thomas
1

Als je met je muis op een Naam klikt, zie je zijn renners verschijnen.
Geldbedragen zijn onder voorbehoud.
  Naam Punten Geld
1.
Conny Solbrelli
90
€5.73
 
22
17
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
VAN AVERMAET Greg
VANMARCKE Sep
2.
KlepelSprint
90
€5.73
 
22
17
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
3.
appeltaart xl
89
€2.29
 
22
17
14
12
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
4.
Gylan Droenewegen
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
5.
FC Sprint
87
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
6.
Scheertoppers D
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
7.
Kevin Coyne
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
8.
Amalia
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
9.
Strip S
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
UCI-sprinters
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
VALVERDE Alejandro
11.
De Sprinter Marco
81
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
12.
Mario Traversoni
80
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
13.
Denistel
79
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
14.
Snelle Opa
79
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
15.
Robinbank
78
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
16.
Falco Sprint
78
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
17.
Jobosono Sprint
77
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
18.
Cipollinies
77
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
19.
Gagnez Groen
77
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
20.
tony2013
77
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
21.
De Sprinter Jelmer
76
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
HARDY Romain
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
22.
kotimmer4
76
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
BENNATI Daniele
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
23.
Sprankie 2
76
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BENNATI Daniele
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
24.
Malle opa
76
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
VAN AVERMAET Greg
VANMARCKE Sep
25.
goforit4
76
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
26.
Haanties 4
75
€0.00
 
22
17
14
10
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
27.
MontelupoBoys 2
74
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
VAN AVERMAET Greg
28.
Sprankie 1
74
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
29.
CleanwheelS
74
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
VAN AVERMAET Greg
30.
Verhagen
74
€0.00
 
22
17
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ROJAS Jose
31.
KorteSprintBeentjes
73
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
32.
Bruno Gurdo Cycling Team
73
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
33.
Haanties 2
73
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
34.
Sprankie 3
71
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
35.
Roelie 007 2
71
€0.00
 
22
14
12
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
36.
Henk de Vries
67
€0.00
 
22
17
14
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
NIELSEN Magnus Cort
VAN AVERMAET Greg
37.
migeil sprint
64
€0.00
 
22
17
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BENNATI Daniele
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ROJAS Jose
ZABEL Rick
38.
gittepittes
60
€0.00
 
22
14
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
FERRARI Roberto
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
39.
Lavitesse
59
€0.00
 
22
14
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
40.
Jajayejaja 4
59
€0.00
 
22
14
10
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
VANMARCKE Sep
41.
happers2010
58
€0.00
 
17
14
10
6
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
NIELSEN Magnus Cort
42.
Ike Simoncini
57
€0.00
 
22
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
43.
Gagnez Heuvel
54
€0.00
 
17
14
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
IMPEY Daryl
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Adam
44.
POWERGREEN
53
€0.00
 
22
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
JUNGELS Bob
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PICHON Laurent
QUINTANA Nairo
VAN AVERMAET Greg
45.
ALMELO
53
€0.00
 
22
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
YATES Adam
46.
Roelie007 1
53
€0.00
 
22
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
VALVERDE Alejandro
47.
Falco AK
51
€0.00
 
22
14
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
48.
Squadra Capella Azzurro
49
€0.00
 
22
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
ALAPHILIPPE Julian
GILBERT Philippe
HERRADA Jesus
IMPEY Daryl
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MARTIN Guillaume
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
49.
De Klasse Marco
47
€0.00
 
22
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
50.
capoditutticapi 1
47
€0.00
 
22
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
51.
Erik Golverdingen
47
€0.00
 
22
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
52.
goforit3
47
€0.00
 
22
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
53.
wilpolska
44
€0.00
 
22
17
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
CASTROVIEJO Jonathan
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GESINK Robert
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRUIJSWIJK Steven
KWIATKOWSKI Michal
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
NAVARRO GARCIA Daniel
ROOSEN Timo
54.
uitgeester
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
ROGLI? Primož
YATES Adam
55.
OlliesKlasje
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
YATES Adam
56.
Snelle wieltjes
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
57.
De klastalenten
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
58.
woutje wagtmans 1
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
59.
Dolfen
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DE GENDT Thomas
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
60.
capoditutticapi 2
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
61.
capoditutticapi 3
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
62.
capoditutticapi 4
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
63.
appeltaart
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
YATES Adam
64.
samuels
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
ZABEL Rick
65.
grenszoeker
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
66.
Tourwino
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
YATES Adam
67.
Scheertoppers A
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
68.
Rockie 2
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
69.
Rockie 1
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
70.
loatgoan
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
71.
D-Charly
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
72.
Kiki Nena
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
73.
Ariane
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
DE GENDT Thomas
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
VALVERDE Alejandro
74.
Gagnez Geel
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
YATES Adam
75.
Adam1
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
76.
Opa`s trots
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
77.
Opa`s fiets
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
78.
Jajayejaja 1
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
YATES Adam
79.
Flyindustman
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
80.
Jan Ullrich
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
81.
John
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
82.
Opa weet het weer
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
83.
Mixed 15
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
84.
Yellowman
41
€0.00
 
22
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
85.
Gagnez Yellow
36
€0.00
 
17
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
86.
Jajayejaja 2
36
€0.00
 
17
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
87.
enzo is het
36
€0.00
 
22
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
88.
The Instigator 2
35
€0.00
 
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
89.
The Instigator 4
35
€0.00
 
14
10
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
ZAKARIN Ilnur
90.
utreg1
33
€0.00
 
22
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
91.
happers2010A
31
€0.00
 
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
92.
Rodger2
31
€0.00
 
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GALLOPIN Tony
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
VUILLERMOZ Alexis
93.
Caroline
31
€0.00
 
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
POZZOVIVO Domenico
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
94.
HERACLES
31
€0.00
 
14
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
95.
The Instigator 7
29
€0.00
 
14
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
96.
Jobosono GC
29
€0.00
 
14
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
97.
The Instigator 3
29
€0.00
 
14
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
98.
WOCA CYCLING
29
€0.00
 
14
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
CALMEJANE Lilian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Guillaume
PORTE Richie
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
99.
The Instigator 5
28
€0.00
 
17
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
100.
Daniel Schwaab
27
€0.00
 
22
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
101.
ko.timmer3
27
€0.00
 
22
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
102.
molleke
27
€0.00
 
22
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
103.
macedo
27
€0.00
 
22
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRISTOFF Alexander
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
104.
Klatsie
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MAJKA Rafal
MARTIN Guillaume
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
VAN AVERMAET Greg
YATES Adam
105.
Mel
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
106.
Fris Chroome
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
107.
Gittepitte
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
YATES Adam
108.
Robinbank2
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
109.
Onfris Chroome
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
110.
MontelupoBoys 1
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VAN AVERMAET Greg
YATES Adam
111.
Super Farmer United 1
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
112.
Goforit1
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIELSEN Magnus Cort
PORTE Richie
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
113.
leon lenders
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLI? Primož
114.
leon lenders 2
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
ROGLI? Primož
115.
Strip A
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
116.
goforit2
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
117.
goforit5
25
€0.00
 
14
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
MATTHEWS Michael
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
118.
Seter Pagan
23
€0.00
 
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
CALMEJANE Lilian
GAVIRIA RENDON Fernando
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
VICHOT Arthur
YATES Adam
119.
Tony 0301
23
€0.00
 
12
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HAGEN Edvald Boasson
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
GILBERT Philippe
IMPEY Daryl
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
SANCHEZ Luis León
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
120.
WOCA N°1 Belgium
23
€0.00
 
14
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
CRADDOCK G Lawson
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Guillaume
NIELSEN Magnus Cort
SANCHEZ Luis León
URAN Rigoberto
VALGREN ANDERSEN Michael
YATES Adam
121.
De Geen Froome Marco
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
122.
De Gele Jelmer
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
123.
De Froome Marco
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
124.
papegaai
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
YATES Adam
125.
Arnhem1967
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
126.
KBR79
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BENOOT Tiesj
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MARTIN Guillaume
MATTHEWS Michael
ROGLI? Primož
SOLER Marc
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
127.
grensgeval
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
YATES Adam
128.
Scheertoppers B
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
129.
wimdolfing2
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
ZAKARIN Ilnur
130.
Boot
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
131.
wigo
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
132.
papegaai 2
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
133.
CleanwheelXL
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
134.
Vinky1
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
135.
Gagnez Parijs
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
136.
Adam2
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
POZZOVIVO Domenico
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
137.
Adam3
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
138.
Germie
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
139.
adlavrijssen
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
140.
Laventure
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BENOOT Tiesj
CALMEJANE Lilian
DUMOULIN Tom
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
141.
Opa`s kunnen alles
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
142.
UCI vs ASO
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
143.
Super Farmer United 2
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
144.
Jajayejaja 3
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
145.
Super Farmer United 3
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
146.
Rolf Pruijsen
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
147.
Raimondas Rumsas
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
148.
Abraham Olano
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
149.
klassement tony
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
150.
poop poop
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
AMADOR Andrey
BARDET Romain
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
151.
Haanties 1
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
152.
KlepelAK
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
153.
Evan Almighty
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
154.
migeil coretti
19
€0.00
 
14
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
155.
wimdolfing
17
€0.00
 
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
156.
Rinus
17
€0.00
 
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
YATES Adam
157.
FC Tobbers
17
€0.00
 
12
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HAGEN Edvald Boasson
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
158.
WOCA N°1
15
€0.00
 
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BENOOT Tiesj
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
NIELSEN Magnus Cort
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALGREN ANDERSEN Michael
YATES Adam
159.
verhagen2
14
€0.00
 
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
BURGHARDT Marcus
CASTROVIEJO Jonathan
DE GENDT Thomas
DUMOULIN Tom
DURBRIDGE Luke
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KWIATKOWSKI Michal
KÜNG Stefan
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
160.
Modderuno
11
€0.00
 
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
COLBRELLI Sonny
SAGAN Peter
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
161.
Gekke Henkie
9
€0.00
 
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
ALAPHILIPPE Julian
BENOOT Tiesj
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
PAUWELS Serge
STUYVEN Jasper
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
VANMARCKE Sep
VUILLERMOZ Alexis
162.
Franco Pellizotti
7
€0.00
 
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
RICHEZE Maximiliano Ariel
CHAVANEL Sylvain
DE GENDT Thomas
GERRANS Simon
GESINK Robert
MARTIN Tony
MOINARD Amael
NIBALI Vincenzo
NIEVE ITURRALDE Mikel
PAUWELS Serge
PELLIZOTTI Franco
POZZOVIVO Domenico
SANCHEZ Luis León
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
163.
Ko Timmer
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
AMADOR Andrey
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
164.
kotimmer2
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
YATES Adam
165.
ko.timmer5
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
166.
Cleanwheel
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
167.
CleanwheelMur
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CALMEJANE Lilian
DUMOULIN Tom
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
VANENDERT Jelle
168.
Alexia
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DE GENDT Thomas
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
VALVERDE Alejandro
169.
wimdolfing3
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
170.
wimdolfing1
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
171.
Lavr Sans Crainte
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIEVE ITURRALDE Mikel
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
172.
Robin
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
173.
John Vaals
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
YATES Adam
174.
Johnny
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
175.
POWERBOL
5
€0.00
 
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
KANGERT Tanel
KRUIJSWIJK Steven
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
VAN GARDEREN Tejay
176.
Mama&JelmerOnderuit
3
€0.00
 
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DE BUYST Jasper
CRADDOCK G Lawson
DOMONT Axel
ERVITI Imanol
GOGL Michael
GRELLIER Fabien
GRUZDEV Dmitriy
HAUSSLER Heinrich
HAYMAN Mathew
KIŠERLOVSKI Robert
LE GAC Olivier
ROWE Luke
TROIA Oliviero
TURGIS Anthony
VAN KEIRSBULCK Guillaume
177.
Klepel0
3
€0.00
 
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DE BUYST Jasper
BERNARD Julien
GAUDU David
GESBERT Elie
GRELLIER Fabien
KOCHETKOV Pavel
LEDANOIS Kevin
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
PICHON Laurent
ROWE Luke
SCULLY Tom
SMITH Dion
SUTHERLAND Rory
THOMSON Jay Robert
TROIA Oliviero
178.
Dom Tumoulin
1
€0.00
 
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOUDAT Thomas
ALAPHILIPPE Julian
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARGUIL Warren
CALMEJANE Lilian
DE GENDT Thomas
DUMOULIN Tom
FRAILE MATARRANZ Omar
GAUDU David
JUNGELS Bob
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
NAVARRO GARCIA Daniel
TOLHOEK Antwan
179.
Mauro Jr
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
180.
Helemaal niets in
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BERNARD Julien
BOSWELL Ian
COUSIN Jerome
DECLERCQ Tim
GRUZDEV Dmitriy
GUARNIERI Jacopo
KOCHETKOV Pavel
KOREN Kristijan
LUDVIGSSON Tobias
MARTENS Paul
SCULLY Tom
SIEBERG Marcel
SUTHERLAND Rory
THOMSON Jay Robert
TROIA Oliviero
181.
Mauke Bollema
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
182.
De broer van Henk de Vries
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CLAEYS Dimitri
CLARKE Simon
DE KORT Koen
DECLERCQ Tim
DEGAND Thomas
DOMONT Axel
ERVITI Imanol
GERRANS Simon
GRUZDEV Dmitriy
HAYMAN Mathew
KOCHETKOV Pavel
MARTENS Paul
ROWE Luke
SCHaR Michael
THOMSON Jay Robert
183.
De Nul Marco
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BERNARD Julien
BURGHARDT Marcus
DECLERCQ Tim
DOMONT Axel
ERVITI Imanol
GRUZDEV Dmitriy
KOCHETKOV Pavel
KOREN Kristijan
ROWE Luke
SCHaR Michael
SCULLY Tom
SIEBERG Marcel
SUTHERLAND Rory
TEN DAM Laurens
THOMSON Jay Robert
184.
Scheertoppers C
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
185.
Bankie
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SOLER Marc
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
186.
KorteBergBeentjes
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
187.
FC Berg
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BERNAL GOMEZ Egan Arley
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
188.
MontelupoBoys 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
189.
Gagnez Tourmalet
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
190.
Gagnez Afwaarts
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
BENOOT Tiesj
CALMEJANE Lilian
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
JUNGELS Bob
LATOUR Pierre Roger
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
191.
Opa
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
192.
Opa opa toch
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOSWELL Ian
CLAEYS Dimitri
DE KORT Koen
DEGAND Thomas
GRUZDEV Dmitriy
KOCHETKOV Pavel
KOREN Kristijan
MINNAARD Marco
PICHON Laurent
ROOSEN Timo
ROWE Luke
SCHaR Michael
SIEBERG Marcel
THOMSON Jay Robert
VERMOTE Julien
193.
Rodger
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
194.
Rockie 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CLAEYS Dimitri
DE KORT Koen
ERVITI Imanol
GRUZDEV Dmitriy
HANSEN Jesper
HAYMAN Mathew
KOCHETKOV Pavel
LE GAC Olivier
POLJANSKI Pawel
ROWE Luke
SCHaR Michael
SIEBERG Marcel
SUTHERLAND Rory
TEN DAM Laurens
TROIA Oliviero
195.
Jajayejaja 5
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARGUIL Warren
CALMEJANE Lilian
GAUDU David
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MARTIN Guillaume
MÜHLBERGER Gregor
NAVARRO GARCIA Daniel
PAUWELS Serge
POZZOVIVO Domenico
ROLLAND Pierre
SOLER Marc
TOLHOEK Antwan
YATES Adam
196.
Zankie
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOSWELL Ian
ERVITI Imanol
HARDY Romain
KOREN Kristijan
MINNAARD Marco
MOINARD Amael
MÜHLBERGER Gregor
POLJANSKI Pawel
ROOSEN Timo
SCHaR Michael
SIEBERG Marcel
SUTHERLAND Rory
TEN DAM Laurens
TROIA Oliviero
VACHON Florian
197.
Strip K
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
POELS Wout
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
198.
J.M. Jimenez
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
199.
Kenny van Hummel
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BENNATI Daniele
BURGHARDT Marcus
CLAEYS Dimitri
DOMONT Axel
ERVITI Imanol
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
GRUZDEV Dmitriy
HAYMAN Mathew
PELLIZOTTI Franco
ROWE Luke
SCHaR Michael
SCULLY Tom
SIEBERG Marcel
SUTHERLAND Rory
THOMSON Jay Robert
200.
Falco 0
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BAUER Jack
BURGHARDT Marcus
CRADDOCK G Lawson
DE KORT Koen
ERVITI Imanol
HAGA Chad
HEPBURN Michael
KOREN Kristijan
MARTENS Paul
PELLIZOTTI Franco
ROOSEN Timo
SCHaR Michael
SCULLY Tom
SUTHERLAND Rory
TEN DAM Laurens
201.
Strip 0
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BAUER Jack
DURASEK Kristijan
EDET Nicolas
GESBERT Elie
GUARNIERI Jacopo
LUDVIGSSON Tobias
MARCATO Marco
MARCZYNSKI Tomasz
MOINARD Amael
PHINNEY Taylor
ROOSEN Timo
SKUJINS Toms
THEUNS Edward
VACHON Florian
202.
POWERYELLOW
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
JUNGELS Bob
KRUIJSWIJK Steven
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
203.
Oppas opa
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
BARGUIL Warren
BENOOT Tiesj
CALMEJANE Lilian
CARUSO Damiano
DE GENDT Thomas
FRAILE MATARRANZ Omar
GESINK Robert
JUNGELS Bob
MAJKA Rafal
NAVARRO GARCIA Daniel
PAUWELS Serge
ROLLAND Pierre
SANCHEZ Luis León
VANENDERT Jelle
204.
Opa slaapt
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
205.
UCI-berggeiten
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
ZAKARIN Ilnur
206.
punchers
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KRUIJSWIJK Steven
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
207.
Haanties 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
208.
yellowzeroman
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CRADDOCK G Lawson
DE KORT Koen
DOMONT Axel
ERVITI Imanol
GRUZDEV Dmitriy
HEPBURN Michael
HOWSON Damien
KOREN Kristijan
LE GAC Olivier
SCHaR Michael
SCULLY Tom
SUTHERLAND Rory
THOMSON Jay Robert
TROIA Oliviero
VERMOTE Julien
209.
Roelie 007 3
0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam

Algemeen Klassement na rit21:


Laatst gereden rit uitslag:
  Renner Punten
1.
KRISTOFF Alexander
22
2.
DEGENKOLB John
17
3.
DEMARE Arnaud
14
4.
HAGEN Edvald Boasson
12
5.
LAPORTE Christophe
10
6.
RICHEZE Maximiliano Ariel
7
7.
COLBRELLI Sonny
6
8.
SAGAN Peter
5
9.
PASQUALON Andrea
4
10.
DE BUYST Jasper
3
11.
DUPONT Timothy
2
12.
BOUDAT Thomas
1

Als je met je muis op een Naam klikt, zie je zijn renners verschijnen.
Geldprijzen zijn onder voorbehoud.
Bij de extra kolom staan de verzamelde punten van alle eindklassementen samen opgeteld.
  Naam Pnt. rit21 extra Geld
1.
Erik Golverdingen
1213
+47
+240
€57.00
 
168
95
88
85
73
72
64
63
55
53
51
35
33
23
15
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
2.
Flyindustman
1181
+41
+277
€51.00
 
168
127
95
88
73
64
63
53
51
35
33
29
15
8
2
+5
+0
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
PORTE Richie
3.
papegaai 2
1178
+19
+267
€39.00
 
168
127
88
85
73
72
64
63
51
35
33
24
20
8
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
4.
goforit5
1141
+25
+250
€27.00
 
168
127
88
85
73
64
63
55
53
51
33
24
6
1
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
URAN Rigoberto
5.
Roelie007 1
1112
+53
+210
€21.00
 
168
95
88
85
73
72
64
63
53
35
33
28
24
15
6
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
6.
Ike Simoncini
1103
+57
+165
€18.00
 
168
95
88
85
72
64
63
55
53
47
36
35
33
29
15
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
7.
Daniel Schwaab
1090
+27
+215
€12.00
 
168
127
95
73
72
64
63
51
36
35
33
29
15
8
6
+5
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
8.
loatgoan
1089
+41
+215
€6.00
 
168
95
88
85
73
72
64
63
53
35
29
24
23
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
PORTE Richie
URAN Rigoberto
9.
Rockie 1
1068
+41
+185
€3.00
 
168
127
95
88
72
64
63
51
35
33
29
24
23
9
2
+5
+0
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
10.
Jajayejaja 1
1062
+41
+215
€1.50
 
168
95
88
85
73
64
63
53
51
32
29
23
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
MOLLEMA Bauke
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
11.
The Instigator 7
1058
+29
+195
€0.00
 
168
88
85
73
72
64
63
53
47
36
35
33
29
15
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
12.
Scheertoppers A
1053
+41
+215
€0.00
 
168
95
88
73
72
64
63
53
51
35
29
24
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
13.
Opa`s fiets
1053
+41
+215
€0.00
 
168
95
88
73
72
64
63
53
51
35
29
24
15
8
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
URAN Rigoberto
14.
Rockie 2
1043
+41
+185
€0.00
 
168
95
88
73
72
64
63
53
36
35
33
29
24
23
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
PORTE Richie
15.
Super Farmer United 1
1042
+25
+190
€0.00
 
168
127
88
72
64
63
55
53
35
33
29
24
20
15
6
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
16.
Tourwino
1035
+41
+220
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
51
36
35
29
23
20
15
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
17.
UCI vs ASO
1034
+19
+225
€0.00
 
168
88
85
73
72
63
53
51
36
35
33
29
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
18.
The Instigator 5
1033
+28
+185
€0.00
 
168
92
85
73
72
64
63
55
53
36
35
29
15
8
0
+5
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
URAN Rigoberto
19.
Super Farmer United 3
1029
+19
+230
€0.00
 
168
127
88
73
64
63
53
36
33
29
24
20
15
6
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
BARGUIL Warren
20.
Fris Chroome
1023
+25
+200
€0.00
 
168
88
85
73
72
64
63
55
53
30
29
20
15
8
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
URAN Rigoberto
21.
MontelupoBoys 2
1021
+74
+90
€1.71
 
168
95
92
88
85
72
64
63
55
47
36
28
24
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
22.
Strip A
1013
+25
+190
€0.00
 
168
88
73
72
64
63
55
53
51
36
35
33
24
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
23.
wigo
1012
+19
+215
€0.00
 
168
88
85
73
64
63
53
51
35
33
29
24
23
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
24.
wimdolfing3
1011
+5
+210
€2.29
 
168
85
73
72
72
64
63
53
51
35
33
24
6
2
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
25.
Jan Ullrich
1010
+41
+185
€0.00
 
168
127
95
88
64
63
53
35
33
29
24
23
15
6
2
+5
+0
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
26.
FC Tobbers
1009
+17
+230
€0.00
 
168
127
73
72
64
63
53
35
29
28
24
20
15
6
2
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
27.
kotimmer2
1007
+5
+235
€0.00
 
168
127
73
64
63
53
51
36
35
29
24
23
15
9
2
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
28.
wimdolfing2
1007
+19
+228
€0.00
 
168
88
85
73
72
64
53
51
35
33
24
15
12
6
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
ZAKARIN Ilnur
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
29.
Snelle wieltjes
1004
+41
+185
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
51
36
33
32
29
24
8
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
MOLLEMA Bauke
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
30.
Boot
1004
+19
+215
€0.00
 
168
88
85
73
64
63
53
51
35
33
29
24
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
31.
KlepelAK
1004
+19
+215
€0.00
 
168
88
85
73
64
63
53
51
35
33
29
24
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
32.
Jajayejaja 3
1003
+19
+215
€0.00
 
168
88
85
73
64
63
53
51
35
33
29
23
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
33.
KBR79
996
+19
+226
€0.00
 
168
127
88
73
64
63
53
51
33
24
10
9
6
1
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
SOLER Marc
MATTHEWS Michael
MARTIN Guillaume
BENOOT Tiesj
34.
MontelupoBoys 1
991
+25
+180
€0.00
 
168
88
85
73
72
64
63
55
53
35
24
23
6
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
35.
OlliesKlasje
986
+41
+185
€0.00
 
168
95
88
85
64
63
53
51
35
29
24
23
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
36.
Super Farmer United 2
981
+19
+230
€0.00
 
168
127
88
73
64
63
53
35
29
20
15
8
6
2
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
BENOOT Tiesj
37.
Arnhem1967
979
+19
+195
€0.00
 
168
127
88
85
64
63
51
35
33
24
20
15
9
2
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
BENOOT Tiesj
38.
Opa weet het weer
979
+41
+165
€0.00
 
168
95
88
73
72
64
63
53
36
33
29
24
8
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
39.
macedo
977
+27
+205
€0.00
 
168
95
85
73
64
63
53
36
35
33
24
20
15
6
2
+5
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
40.
Adam3
974
+19
+185
€4.58
 
168
88
85
72
64
63
53
51
35
34
30
29
9
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
41.
Gagnez Geel
971
+41
+215
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
51
35
23
20
15
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
42.
leon lenders 2
970
+25
+190
€0.00
 
168
88
73
64
63
55
53
51
36
35
32
30
24
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
MOLLEMA Bauke
MAJKA Rafal
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
43.
ALMELO
970
+53
+185
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
36
35
28
24
23
20
9
6
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
44.
De Klasse Marco
969
+47
+155
€0.00
 
168
95
88
85
64
63
55
53
35
33
29
23
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
45.
CleanwheelXL
969
+19
+187
€0.76
 
168
88
85
72
64
63
53
51
35
33
29
23
8
8
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
CAVENDISH Mark
BERNAL GOMEZ Egan Arley
PORTE Richie
46.
Kiki Nena
968
+41
+155
€0.00
 
168
95
88
85
64
63
53
36
35
33
29
24
23
15
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
47.
adlavrijssen
961
+19
+202
€4.58
 
168
88
85
73
72
63
51
35
33
30
24
15
8
8
6
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
48.
The Instigator 2
960
+35
+145
€0.00
 
168
88
72
64
63
55
53
51
47
36
35
33
29
15
6
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
49.
Gagnez Yellow
960
+36
+145
€0.00
 
168
127
92
88
72
64
63
35
33
23
20
15
9
6
0
+5
+0
+17
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
50.
goforit3
955
+47
+150
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
55
53
36
33
28
24
15
8
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
51.
The Instigator 3
953
+29
+165
€0.00
 
168
88
85
64
63
53
51
47
36
35
33
29
19
15
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
52.
Rodger2
953
+31
+180
€0.00
 
168
127
88
85
72
72
53
33
32
28
9
6
0
0
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
FROOME Chris
VALVERDE Alejandro
MOLLEMA Bauke
HAGEN Edvald Boasson
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
VUILLERMOZ Alexis
URAN Rigoberto
GALLOPIN Tony
53.
Conny Solbrelli
950
+90
+60
€18.62
 
168
95
92
88
72
64
63
55
47
36
32
28
28
22
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
STUYVEN Jasper
VANMARCKE Sep
54.
wimdolfing
948
+17
+215
€0.00
 
168
85
73
72
72
64
53
35
33
28
24
20
6
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
55.
leon lenders
946
+25
+190
€0.00
 
168
88
73
64
63
55
53
51
36
35
30
24
8
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
MAJKA Rafal
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
56.
Jajayejaja 2
944
+36
+133
€0.00
 
168
92
88
85
72
64
63
53
36
29
24
23
12
2
0
+5
+17
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
PORTE Richie
URAN Rigoberto
57.
Abraham Olano
944
+19
+207
€0.00
 
168
88
85
73
64
63
53
35
30
29
24
15
8
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
PORTE Richie
URAN Rigoberto
58.
Adam2
936
+19
+215
€0.00
 
168
88
73
72
64
63
53
51
35
29
17
6
2
0
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
POZZOVIVO Domenico
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
59.
Caroline
935
+31
+230
€0.00
 
168
127
88
73
63
53
35
28
24
17
15
8
6
0
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
POZZOVIVO Domenico
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
60.
utreg1
933
+33
+195
€0.00
 
168
95
73
64
63
55
53
51
36
35
29
8
6
2
0
+5
+22
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
61.
De klastalenten
932
+41
+165
€0.00
 
168
95
88
72
64
63
53
51
35
33
29
8
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
62.
Verhagen
931
+74
+90
€1.71
 
168
95
92
88
85
64
63
55
47
36
24
10
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
ROJAS Jose
63.
Opa`s trots
928
+41
+175
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
36
35
33
29
8
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
64.
John
928
+41
+175
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
36
35
29
24
15
8
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
URAN Rigoberto
65.
uitgeester
926
+41
+175
€0.00
 
168
95
88
72
63
53
51
36
35
24
23
20
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
KITTEL Marcel
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
66.
capoditutticapi 4
925
+41
+155
€0.00
 
168
95
88
85
64
63
53
35
33
29
24
15
10
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
IMPEY Daryl
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
67.
grensgeval
925
+19
+205
€0.00
 
168
88
73
64
63
53
51
35
29
28
24
23
15
6
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
BARGUIL Warren
68.
Falco AK
920
+51
+130
€0.00
 
168
95
88
72
64
63
53
47
35
33
24
23
15
8
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
LAPORTE Christophe
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
69.
Yellowman
920
+41
+135
€0.00
 
168
95
88
72
64
63
53
36
35
33
29
24
15
8
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
70.
Mixed 15
919
+41
+175
€0.00
 
168
95
88
73
64
63
53
36
35
29
24
8
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
71.
Mel
917
+25
+145
€0.00
 
168
88
85
64
63
55
53
51
36
33
29
24
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
72.
CleanwheelS
916
+74
+60
€3.42
 
168
95
92
88
72
64
63
55
47
36
28
24
10
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
73.
Ariane
913
+41
+110
€1.14
 
168
95
88
85
72
64
63
36
33
30
28
24
8
6
3
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
DE GENDT Thomas
74.
appeltaart
912
+41
+170
€0.00
 
168
95
88
64
63
53
51
36
35
29
23
20
9
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
75.
Goforit1
906
+25
+160
€0.00
 
168
88
73
64
63
55
53
51
36
33
28
24
8
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
URAN Rigoberto
76.
ko.timmer3
905
+27
+195
€0.00
 
168
95
73
64
63
53
51
35
33
29
23
15
6
2
0
+5
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
77.
capoditutticapi 3
905
+41
+140
€0.00
 
168
95
88
72
64
63
51
35
33
29
24
20
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
78.
Gagnez Parijs
905
+19
+145
€0.00
 
168
88
85
72
64
63
53
35
33
29
24
23
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
79.
Adam1
904
+41
+155
€0.00
 
168
95
88
64
63
53
51
35
33
29
24
23
15
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
80.
POWERGREEN
904
+53
+135
€0.00
 
168
95
88
85
72
63
53
36
29
28
24
14
8
6
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
QUINTANA Nairo
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
JUNGELS Bob
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PICHON Laurent
81.
woutje wagtmans 1
903
+41
+170
€0.00
 
168
95
88
64
63
53
51
35
33
29
23
20
9
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
82.
Malle opa
901
+76
+60
€7.44
 
168
95
92
88
72
64
63
55
36
28
28
24
22
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
VANMARCKE Sep
83.
De Geen Froome Marco
895
+19
+130
€0.76
 
168
88
85
72
64
63
51
36
35
33
24
23
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
84.
KlepelSprint
894
+90
+60
€6.01
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
28
24
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
85.
Denistel
890
+79
+60
€1.14
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
22
8
8
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+1
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
86.
De Sprinter Marco
888
+81
+60
€16.04
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
20
8
8
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+2
+0
+1
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
87.
Falco Sprint
888
+78
+60
€0.00
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
22
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
88.
Robin
888
+5
+220
€0.00
 
168
85
73
63
53
51
36
35
29
24
20
15
8
6
2
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
89.
Gylan Droenewegen
886
+88
+60
€5.73
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
20
10
8
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
90.
Mario Traversoni
886
+80
+60
€12.27
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
20
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
91.
Johnny
886
+5
+185
€0.00
 
168
73
72
64
63
53
51
35
33
29
24
19
15
2
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
CALMEJANE Lilian
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
92.
appeltaart xl
884
+89
+60
€8.02
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
20
8
8
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+2
+0
+1
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
93.
capoditutticapi 1
884
+47
+125
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
53
36
35
33
29
24
8
6
2
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
94.
Amalia
884
+86
+60
€0.28
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
22
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
95.
Opa`s kunnen alles
883
+19
+167
€0.00
 
168
127
88
64
63
51
36
35
29
24
15
8
6
2
0
+5
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
96.
Klatsie
881
+25
+111
€0.00
 
168
88
85
72
64
63
55
36
35
30
29
23
15
6
1
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
BARDET Romain
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
MARTIN Guillaume
97.
Henk de Vries
879
+67
+60
€4.00
 
168
95
92
88
72
64
63
55
36
28
24
20
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+2
+1
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
98.
UCI-sprinters
879
+86
+60
€0.28
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
33
28
24
12
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
99.
Cipollinies
878
+77
+60
€2.29
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
22
20
8
8
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+1
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
100.
Germie
878
+19
+172
€0.00
 
168
88
85
72
64
63
53
35
29
20
15
8
6
0
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
BENOOT Tiesj
101.
Scheertoppers D
874
+86
+60
€0.28
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
12
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
KWIATKOWSKI Michal
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
102.
Snelle Opa
874
+79
+60
€1.14
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
103.
HERACLES
874
+31
+170
€0.00
 
168
88
73
64
63
53
36
35
29
28
24
20
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
104.
Dolfen
873
+41
+175
€0.00
 
168
95
88
73
63
53
36
35
29
24
15
8
6
3
2
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
105.
wimdolfing1
873
+5
+185
€0.00
 
168
73
72
64
63
53
51
35
33
29
24
15
6
2
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
106.
Kevin Coyne
872
+86
+60
€1.99
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
10
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
107.
Strip S
872
+86
+60
€1.99
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
10
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
108.
FC Sprint
870
+87
+60
€0.28
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
28
24
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
109.
Jobosono GC
869
+29
+100
€0.00
 
168
88
85
72
64
63
47
36
35
33
28
24
15
9
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
110.
POWERBOL
867
+5
+240
€2.29
 
168
85
73
72
53
35
32
30
29
19
16
15
0
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
FROOME Chris
BARDET Romain
MOLLEMA Bauke
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
KRUIJSWIJK Steven
NIBALI Vincenzo
VAN GARDEREN Tejay
KANGERT Tanel
BARGUIL Warren
111.
Haanties 1
867
+19
+155
€0.00
 
168
88
73
64
63
53
36
35
33
29
24
23
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
112.
Jobosono Sprint
862
+77
+60
€1.96
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
113.
Gagnez Groen
862
+77
+60
€1.96
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
114.
tony2013
862
+77
+60
€1.96
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
115.
papegaai
860
+19
+135
€0.00
 
168
88
85
72
64
63
51
35
29
24
23
15
6
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
116.
Robinbank
860
+78
+60
€0.00
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
32
24
22
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
THEUNS Edward
117.
klassement tony
860
+19
+170
€0.00
 
168
88
73
64
63
53
35
33
29
24
23
20
15
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
118.
Gittepitte
858
+25
+145
€0.00
 
168
88
73
64
63
55
53
36
30
29
23
15
8
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
GREIPEL Andre
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
119.
Raimondas Rumsas
856
+19
+145
€0.00
 
168
88
72
64
63
53
51
35
33
29
24
15
8
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
120.
De Sprinter Jelmer
854
+76
+60
€1.96
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HARDY Romain
121.
goforit2
854
+25
+150
€0.00
 
168
88
73
64
63
55
53
35
33
24
23
15
8
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
URAN Rigoberto
122.
goforit4
854
+76
+60
€1.96
 
168
95
92
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
BEVIN Patrick
123.
wilpolska
852
+44
+175
€0.00
 
168
95
92
73
63
53
36
32
30
16
12
7
0
0
0
+5
+22
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
MOLLEMA Bauke
MAJKA Rafal
KRUIJSWIJK Steven
KWIATKOWSKI Michal
GESINK Robert
ROOSEN Timo
NAVARRO GARCIA Daniel
CASTROVIEJO Jonathan
124.
Gagnez Heuvel
851
+54
+92
€4.58
 
168
92
88
85
72
72
55
33
28
23
19
10
8
6
0
+5
+17
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
HAGEN Edvald Boasson
YATES Adam
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IMPEY Daryl
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
BENOOT Tiesj
125.
De Gele Jelmer
847
+19
+125
€0.00
 
168
88
85
64
63
51
36
35
33
29
24
23
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
126.
D-Charly
846
+41
+125
€0.00
 
168
95
88
64
63
53
36
35
33
29
24
23
8
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
URAN Rigoberto
127.
ko.timmer5
844
+5
+175
€0.00
 
168
73
64
63
53
51
36
35
33
29
24
23
15
2
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
128.
WOCA CYCLING
842
+29
+146
€0.00
 
168
88
85
64
63
55
51
35
33
32
19
2
1
0
0
+5
+14
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
PASQUALON Andrea
CALMEJANE Lilian
PORTE Richie
MARTIN Guillaume
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
129.
Haanties 4
839
+75
+60
€12.27
 
168
95
92
88
64
63
47
36
32
28
24
20
8
8
6
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+10
+0
+4
+0
+0
+2
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
130.
John Vaals
832
+5
+175
€0.00
 
168
73
72
64
63
53
36
35
29
24
23
15
2
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
131.
CleanwheelMur
831
+5
+182
€6.88
 
168
85
73
72
72
51
35
33
19
15
12
8
6
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
CALMEJANE Lilian
NIBALI Vincenzo
KWIATKOWSKI Michal
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
VANENDERT Jelle
BENOOT Tiesj
132.
Haanties 2
828
+73
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
32
28
28
24
22
10
8
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
133.
migeil coretti
827
+19
+155
€0.00
 
168
88
73
64
63
53
36
35
29
24
23
8
6
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
134.
molleke
826
+27
+200
€0.00
 
168
95
73
64
53
36
35
29
24
20
15
8
6
0
0
+5
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
135.
kotimmer4
825
+76
+60
€0.00
 
168
95
92
88
64
63
55
36
28
28
24
10
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
BENNATI Daniele
136.
Sprankie 2
825
+76
+60
€0.00
 
168
95
92
88
64
63
55
36
28
28
24
10
8
6
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
BENNATI Daniele
137.
KorteSprintBeentjes
824
+73
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
32
28
28
24
22
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
138.
Bruno Gurdo Cycling Team
824
+73
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
32
28
28
24
22
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
139.
grenszoeker
818
+41
+125
€0.00
 
168
95
88
64
63
53
35
29
28
24
23
15
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
140.
Cleanwheel
816
+5
+147
€0.00
 
168
85
72
64
63
53
35
33
29
28
15
8
8
6
2
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIELSEN Magnus Cort
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
141.
Robinbank2
815
+25
+135
€0.00
 
168
88
85
64
55
53
35
33
29
24
23
9
8
6
0
+5
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
142.
Squadra Capella Azzurro
812
+49
+96
€6.88
 
168
95
85
72
72
55
33
32
29
28
18
12
10
6
1
+5
+22
+0
+0
+0
+6
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
PASQUALON Andrea
GILBERT Philippe
HAGEN Edvald Boasson
VALGREN ANDERSEN Michael
KWIATKOWSKI Michal
IMPEY Daryl
HERRADA Jesus
MARTIN Guillaume
143.
Sprankie 3
812
+71
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
28
28
24
22
20
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
144.
Roelie 007 2
812
+71
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
28
28
24
22
20
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+12
+0
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
145.
Ko Timmer
810
+5
+170
€0.00
 
168
73
64
63
53
51
36
35
33
24
23
15
2
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
AMADOR Andrey
146.
samuels
810
+41
+185
€0.00
 
168
95
88
73
53
36
35
24
20
15
8
6
2
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
ZABEL Rick
PORTE Richie
URAN Rigoberto
147.
Sprankie 1
810
+74
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
32
28
28
24
8
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+12
+0
+0
+1
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
148.
Lavitesse
805
+59
+65
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
36
33
29
28
28
24
15
8
6
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
149.
poop poop
804
+19
+130
€0.00
 
168
88
72
64
63
53
35
33
29
24
23
20
2
0
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
PORTE Richie
URAN Rigoberto
AMADOR Andrey
150.
Evan Almighty
801
+19
+115
€0.00
 
168
88
72
64
63
53
35
33
29
24
23
15
9
8
2
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
151.
Onfris Chroome
798
+25
+110
€0.00
 
168
88
64
63
55
51
36
35
33
29
23
20
15
6
2
+5
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
ROGLI? Primož
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
152.
Alexia
797
+5
+115
€1.14
 
168
85
72
64
63
36
35
33
30
28
24
20
15
6
3
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
DE GENDT Thomas
153.
Strip K
797
+0
+240
€18.34
 
127
73
72
53
51
35
33
30
29
23
20
9
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
POELS Wout
154.
Vinky1
792
+19
+110
€0.00
 
168
88
72
64
63
53
36
35
33
24
23
15
6
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
155.
Lavr Sans Crainte
788
+5
+202
€0.00
 
168
73
64
63
51
35
33
24
20
16
15
10
8
6
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DUMOULIN Tom
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ROGLI? Primož
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
KRUIJSWIJK Steven
NIBALI Vincenzo
NIEVE ITURRALDE Mikel
BERNAL GOMEZ Egan Arley
MATTHEWS Michael
BARGUIL Warren
156.
Laventure
781
+19
+146
€0.00
 
168
88
85
73
72
33
29
24
20
19
15
6
2
1
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
VAN AVERMAET Greg
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
CALMEJANE Lilian
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
MARTIN Guillaume
BENOOT Tiesj
157.
Jajayejaja 4
778
+59
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
28
24
22
20
8
0
0
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
VANMARCKE Sep
NAESEN Oliver
158.
MontelupoBoys 3
777
+0
+223
€13.36
 
127
73
72
53
51
35
34
29
23
19
15
12
9
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ROGLI? Primož
BARDET Romain
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
QUINTANA Nairo
YATES Adam
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
NIBALI Vincenzo
ZAKARIN Ilnur
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
159.
happers2010
775
+58
+40
€6.88
 
168
92
88
64
63
55
47
36
32
28
24
20
10
8
0
+5
+17
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
NAESEN Oliver
160.
migeil sprint
771
+64
+60
€0.00
 
168
95
92
88
64
63
55
36
24
10
8
6
2
0
0
+5
+22
+17
+14
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
ZABEL Rick
ROJAS Jose
BENNATI Daniele
161.
gittepittes
770
+60
+60
€0.00
 
168
95
88
64
63
55
47
36
28
24
20
8
8
6
0
+5
+22
+14
+0
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+2
+0
+1
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
LAPORTE Christophe
GREIPEL Andre
NIELSEN Magnus Cort
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
FERRARI Roberto
162.
capoditutticapi 2
766
+41
+85
€0.00
 
168
95
88
64
63
36
35
33
29
24
23
15
6
2
0
+5
+22
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
163.
Scheertoppers B
753
+19
+110
€0.00
 
168
88
64
63
53
36
35
33
30
24
23
15
9
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
GREIPEL Andre
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
KITTEL Marcel
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
164.
punchers
752
+0
+233
€14.50
 
127
73
72
53
35
33
29
23
20
16
15
12
9
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
YATES Adam
LANDA MEANA Mikel
KRUIJSWIJK Steven
NIBALI Vincenzo
ZAKARIN Ilnur
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
165.
Opa
749
+0
+218
€4.19
 
127
73
72
53
35
33
32
29
23
16
15
12
9
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
MARTIN Daniel
FROOME Chris
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
MOLLEMA Bauke
QUINTANA Nairo
YATES Adam
KRUIJSWIJK Steven
NIBALI Vincenzo
ZAKARIN Ilnur
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
URAN Rigoberto
166.
happers2010A
747
+31
+95
€0.00
 
168
88
72
64
63
53
33
29
28
23
15
8
6
2
0
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
VALVERDE Alejandro
QUINTANA Nairo
HAGEN Edvald Boasson
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
BENOOT Tiesj