Tourpoule Ooms 2017

03-07-2017, 4

Inmiddels zijn alle lege teams verwijderd en alle reserve renners ingevoerd. Afgelopen weekend hebben jullie al de eerste uitslagen van de regenachtige etappes op de site zien staan. We hopen dat iedereen veel plezier beleefd aan onze poule tijdens de Tour de France.

Hier wat statistieken van dit jaar: Er zijn 214 ingevulde ploegen die deelnemen aan onze poule, een nieuw record! De prijzen worden hiermee, onder voorbehoud dat iedereen zijn deelname overmaakt, als volgt:

Per etappe:
Nummer 1: €6,73
Nummer 2: €4,48
Nummer 3: €2,24

Eindklassement:
1.€60.00
2.€50.00
3.€40.00
4.€30.00
5.€22.50
6.€17.50
7.€12.00
8.€6.00
9.€3.00
10.€1.50
laatst. €40.00

Er zijn in alle ploegen 158(!) unieke renners gekozen, dus minimaal 1x gekozen. 41 renners zijn dus door niemand gekozen. Er lijken, zie uitslag van gister, maar liefst 40(!)sprintploegen gemaakt te zijn in onze poule. Verder zijn er 14 "nulploegen" gemaakt. Spannend bij elke etappe dus, gister waren er 3 winnaars ondanks de 40sprintploegen.

De meeste gekozen renners zijn:

Peter Sagan(171x)
Marcel Kittel(161x)
Chris Froome(148x)
Arnaud Demare(145x)
Michael Matthews(145x)
Riche Porte(142x)
Andre Greipel(136x)
Alexander Kristoff (109x)
Alejandro Valverde(109x)(Helaas)
Nairo Quintana(104x)
Romain Bardet(103x)
Nacer Bouhanni(102x)
Alberto Contador(97x)
Mark Cavendish(96x)
Dylan Groenewegen(96x)

Voor alle teams kun je kijken op de site onder het kopje Teams 2017.


Mocht je nog niet betaald hebben, doe dit alsnog zo snel mogelijk via het rekeningnummer wat je per mail ontvangen hebt, anders wordt je team verwijderd. Nogmaals veel plezier met de Tour de France!.


Uitslag Etappe 2

02-07-2017, 3

FRANKRIJK - Etappe nummer 2 is vandaag gewonnen door KITTEL Marcel voor DEMARE Arnaud en GREIPEL Andre. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Cipollinies en De Dromer. Deze had net gewonnen voor: Frontaal met 1 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: KITTEL Marcel. De dagzege voor Cipollinies en De Dromer werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:KITTEL Marcel(22pnt), DEMARE Arnaud(17pnt), GREIPEL Andre(14pnt), CAVENDISH Mark(12pnt), GROENEWEGEN Dylan(10pnt), COLBRELLI Sonny(7pnt), SWIFT Ben(6pnt), BOUHANNI Nacer(5pnt), MATTHEWS Michael(4pnt), SAGAN Peter(3pnt), PASQUALON Andrea(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit2.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
KITTEL Marcel
22
7.
SWIFT Ben
6
2.
DEMARE Arnaud
17
8.
BOUHANNI Nacer
5
3.
GREIPEL Andre
14
9.
MATTHEWS Michael
4
4.
CAVENDISH Mark
12
10.
SAGAN Peter
3
5.
GROENEWEGEN Dylan
10
11.
PASQUALON Andrea
2
6.
COLBRELLI Sonny
7
12.
VANSPEYBROUCK Pieter
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Cipollinies
102
€5.88
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
2
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
2.
De Dromer
102
€5.88
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
2
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
PASQUALON Andrea
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
3.
Frontaal
101
€2.41
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
1
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter
BOUDAT Thomas
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
4.
De Gegalvaniseerde Paarden
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
5.
Mama & Jelmer in de Sprint
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
VAN AVERMAET Greg
6.
ko.timmer
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
EISEL Bernhard
KRISTOFF Alexander
ZABEL Rick
7.
Dijkvlak
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOUDAT Thomas
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
VAN AVERMAET Greg
8.
FC Sprint
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
VAN AVERMAET Greg
9.
De Talentjes
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
10.
Sprintkenners
100
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BEVIN Patrick
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
MCLAY Daniel
SMITH Dion
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
algemeen
120(+80)
€0.00
 
26
17
17
14
12
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
+22
+0
+17
+14
+0
+12
+10
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
MARTIN Tony
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BOUHANNI Nacer
VALVERDE Alejandro
SAGAN Juraj
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
ARU Fabio
2.
Opa is bij de tijd
117(+26)
€0.00
 
26
25
17
14
12
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
3.
Rolf Pruijsen Sprint
114(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+0
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
TRENTIN Matteo
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
PETIT Adrien
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
4.
Jan Romeijn 2
110(+87)
€0.00
 
26
17
14
12
12
10
7
5
4
3
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+0
+12
+10
+0
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
MARTIN Tony
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
FROOME Chris
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
MAJKA Rafal
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
BARDET Romain
5.
Haanties 2
109(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
7
6
5
4
3
3
2
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
6.
Jobosono sprint
108(+94)
€0.00
 
26
17
14
12
10
10
7
5
4
3
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+0
+10
+7
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
TRENTIN Matteo
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
PETIT Adrien
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
BEVIN Patrick
7.
De Gegalvaniseerde Paarden
107(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
7
6
5
4
3
3
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
IMPEY Daryl
DEGENKOLB John
8.
ko.timmer
107(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
7
6
5
4
3
3
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
ZABEL Rick
KRISTOFF Alexander
EISEL Bernhard
DEGENKOLB John
9.
De Talentjes
107(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
7
6
5
4
3
3
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
PETIT Adrien
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
10.
Robinbank
107(+100)
€0.00
 
26
17
14
12
10
7
6
5
4
3
3
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+10
+7
+6
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
BOASSON HAGEN Edvald
VAN AVERMAET Greg
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 1

01-07-2017, 2

FRANKRIJK - Etappe nummer 1 is vandaag gewonnen door THOMAS Geraint voor KUNG Stefan en KIRYIENKA Vasil. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Opa is bij de tijd. Deze had net gewonnen voor: Gele Trui en Gontsjar met 4 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: THOMAS Geraint. De dagzege voor Opa is bij de tijd werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:THOMAS Geraint(22pnt), KUNG Stefan(17pnt), KIRYIENKA Vasil(14pnt), MARTIN Tony(12pnt), FROOME Chris(7pnt), VAN EMDEN Jos(6pnt), KWIATKOWSKI Michal(5pnt), KITTEL Marcel(4pnt), PHINNEY Taylor(1pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit1.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
THOMAS Geraint
22
7.
VAN EMDEN Jos
6
2.
KUNG Stefan
17
8.
KWIATKOWSKI Michal
5
3.
KIRYIENKA Vasil
14
9.
KITTEL Marcel
4
4.
MARTIN Tony
12
10.
BOASSON HAGEN Edvald
3
5.
TRENTIN Matteo
10
11.
ARNDT Nikias
2
6.
FROOME Chris
7
12.
PHINNEY Taylor
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Opa is bij de tijd
88
€7.09
 
22
17
14
12
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
KITTEL Marcel
PHINNEY Taylor
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
2.
Gele Trui
84
€3.54
 
22
17
14
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
3.
Gontsjar
84
€3.54
 
22
17
14
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
4.
Gagnez TT
83
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
VALVERDE Alejandro
5.
Ketchup
78
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
6.
tijdrit
72
€0.00
 
22
17
14
12
6
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
VAN EMDEN Jos
PHINNEY Taylor
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
7.
Tankie
70
€0.00
 
22
17
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
8.
Jajayejaja
67
€0.00
 
22
17
12
7
6
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
BOASSON HAGEN Edvald
BEVIN Patrick
CASTROVIEJO Jonathan
CATALDO Dario
CUMMINGS Stephen
GESINK Robert
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
9.
Jaluciano
66
€0.00
 
22
17
12
7
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
KWIATKOWSKI Michal
BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CHAVANEL Sylvain
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
10.
Stefan Verschoor
56
€0.00
 
17
14
12
7
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Opa is bij de tijd
88(+88)
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+7
+6
+5
+4
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
KITTEL Marcel
PHINNEY Taylor
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
2.
Gele Trui
84(+84)
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+7
+6
+5
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
BODNAR Maciej
3.
Gontsjar
84(+84)
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+7
+6
+5
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
4.
Gagnez TT
83(+83)
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+7
+6
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
VALVERDE Alejandro
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CONTADOR VELASCO Alberto
CASTROVIEJO Jonathan
5.
Ketchup
78(+78)
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+7
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
VALVERDE Alejandro
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CONTADOR VELASCO Alberto
CASTROVIEJO Jonathan
6.
tijdrit
72(+72)
€0.00
 
22
17
14
12
6
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+14
+12
+6
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
VAN EMDEN Jos
PHINNEY Taylor
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
BODNAR Maciej
7.
Tankie
70(+70)
€0.00
 
22
17
12
7
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+12
+7
+6
+5
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
KWIATKOWSKI Michal
PHINNEY Taylor
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
8.
Jajayejaja
67(+67)
€0.00
 
22
17
12
7
6
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+12
+7
+6
+3
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
BOASSON HAGEN Edvald
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
MATTHEWS Michael
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
GESINK Robert
CUMMINGS Stephen
CATALDO Dario
CASTROVIEJO Jonathan
BEVIN Patrick
9.
Jaluciano
66(+66)
€0.00
 
22
17
12
7
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+17
+12
+7
+5
+3
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
KUNG Stefan
MARTIN Tony
FROOME Chris
KWIATKOWSKI Michal
BOASSON HAGEN Edvald
VALVERDE Alejandro
URAN Rigoberto
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CHAVANEL Sylvain
CASTROVIEJO Jonathan
10.
Stefan Verschoor
56(+56)
€0.00
 
17
14
12
7
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+17
+14
+12
+7
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
MARTIN Tony
FROOME Chris
VAN EMDEN Jos
VALVERDE Alejandro
SUTTERLIN Jasha
ROGLIC Primoz
PORTE Richie
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
GILBERT Philippe
CUMMINGS Stephen
CONTADOR VELASCO Alberto
CASTROVIEJO Jonathan
BODNAR Maciej

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms