Uitslag gewijzigd

04-07-2017, 7

Aangezien de NOS meldt dat Peter Sagan is teruggeplaatst naar plek 115, is de uitslag van etappe 4 gewijzigd. Vanspeybroeck komt hierdoor de uitslag van onze Poule binnen.

Van de top 10 is alleen Jalencino door Vanspeybroeck gestegen. Helaas komt die nog altijd een punt tekort om de dagprijs weg te kapen van de andere 5.

Dagprijs gaat dus nog altijd naar Sprankie 1, barendwilgeel2, De Talentjes, De Sprinter Jelmer en Gagnez Sprint.


Uitslag Etappe 4

04-07-2017, 6

FRANKRIJK - In een door valpartijen ontsierde finale is etappe nummer 4 vandaag gewonnen door DEMARE Arnaud voor SAGAN Peter en KRISTOFF Alexander. Onder voorbehoud dat Peter Sagan niet gediskwalificeerd wordt. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar vijf ploegen: Sprankie 1 en barendwilgeel 2 en De Talentjes en De Sprinter Jelmer en Gagnez Sprint.

Er was een renner bijna de gehele dag op kop VAN KEIRSBULCK Guillaume, maar deze redde het uiteraard niet. De sprint werd uiteindelijk ontsiert door twee zware valpartijen. De schade zal nog wel opgemeten moeten worden voor de rest van de Tour. Toch won er een grote sprinter van deze tour: DEMARE Arnaud.
De dagzege is naar vijf ploegen gegaan. Deze werd vooral verdiend door Petit en Boasson Hagen.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit4.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
DEMARE Arnaud
22
7.
ROELANDTS Jurgen
6
2.
SAGAN Peter
17
8.
MATTHEWS Michael
5
3.
KRISTOFF Alexander
14
9.
MORI Manuele
4
4.
GREIPEL Andre
12
10.
BENOOT Tiesj
3
5.
BOUHANNI Nacer
10
11.
STYBAR Zdenek
2
6.
PETIT Adrien
7
12.
BOASSON HAGEN Edvald
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Sprankie 1
71
€2.64
 
22
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
SINKELDAM Ramon
VAN AVERMAET Greg
2.
barendwilgeel 2
71
€2.64
 
22
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
3.
De Talentjes
71
€2.64
 
22
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
4.
De Sprinter Jelmer
71
€2.64
 
22
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
5.
Gagnez Sprint
71
€2.64
 
22
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
6.
De Sprinter Marco
70
€0.00
 
22
14
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
7.
Mama & Jelmer in de Sprint
70
€0.00
 
22
14
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
8.
Cipollinies
70
€0.00
 
22
14
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
SWIFT Ben
9.
Rockie Sprint
70
€0.00
 
22
14
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
10.
FC Sprint
70
€0.00
 
22
14
12
10
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Grandvitesse
238(+64)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
14
12
12
10
7
4
1
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
FELLINE Fabio
2.
Mama & Jelmer in de Sprint
232(+70)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
7
6
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
3.
FC Sprint
232(+70)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
7
6
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
4.
adam1
232(+63)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
14
12
12
11
3
2
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
CONTADOR VELASCO Alberto
5.
Sprankie 1
230(+71)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
7
4
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+7
+0
+1
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
BOASSON HAGEN Edvald
SINKELDAM Ramon
BOUDAT Thomas
6.
Rolf Pruijsen Sprint
230(+70)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
10
10
7
7
6
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
TRENTIN Matteo
GROENEWEGEN Dylan
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
7.
Robinbank
229(+64)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
6
4
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOASSON HAGEN Edvald
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
8.
Jan Romeijn 2
227(+63)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
11
10
3
1
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MARTIN Tony
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
MAJKA Rafal
BARDET Romain
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
9.
Rockie Sprint
226(+70)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
7
0
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
NAESEN Oliver
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
10.
Dijkvlak
225(+63)
€0.00
 
46
26
26
26
25
15
14
12
12
10
7
6
0
0
0
+22
+5
+0
+12
+0
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
SAGAN Peter
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
MCLAY Daniel
DEGENKOLB John
BOUDAT Thomas

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 3

03-07-2017, 5

FRANKRIJK - Etappe nummer 3 is vandaag gewonnen door SAGAN Peter voor MATTHEWS Michael en MARTIN Daniel. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: grenszoeker. Deze had gewonnen voor: Paupers met 1 punt verschil en adam1 met 5punten verschil.

De eerste aankomst in Frankrijk van dit jaar werd dus gewonnen door Peter Sagan. Ondanks dat die uit zijn pedaal schoot won hij voor van Avermaet en Daniel Martin. Ook tijdsverschillen zijn er geweest vandaag in de Tour, wat pas laatste kilometer vandaag los ging.

De dagzege voor grenszoeker werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken: SAGAN Peter(22pnt), MATTHEWS Michael(17pnt), MARTIN Daniel(14pnt), VAN AVERMAET Greg(12pnt), DEMARE Arnaud(7pnt), FUGLSANG Jakob(6pnt), FROOME Chris(4pnt), MAJKA Rafal(3pnt), BARDET Romain(1pnt). De algemene ploegen maakten vandaag dus kans op de dagzege,

de gehele top 3 bestaat uit algemene ploegen, denken we.

De nulploegen zijn er nog 10 met 0punten, vandaag haalde Klepel0 punten met Bettiol.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit3.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
SAGAN Peter
22
7.
FUGLSANG Jakob
6
2.
MATTHEWS Michael
17
8.
THOMAS Geraint
5
3.
MARTIN Daniel
14
9.
FROOME Chris
4
4.
VAN AVERMAET Greg
12
10.
MAJKA Rafal
3
5.
BETTIOL Alberto
10
11.
QUINTANA Nairo
2
6.
DEMARE Arnaud
7
12.
BARDET Romain
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
grenszoeker
86
€6.73
 
22
17
14
12
7
6
4
3
1
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FUGLSANG Jakob
FROOME Chris
MAJKA Rafal
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
Paupers
85
€4.48
 
22
17
14
12
7
6
4
3
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FUGLSANG Jakob
FROOME Chris
MAJKA Rafal
BOUHANNI Nacer
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
3.
adam1
81
€2.24
 
22
17
14
12
7
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
4.
De Klasse Jelmer
80
€0.00
 
22
17
14
12
7
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
MAJKA Rafal
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
FC Allround
80
€0.00
 
22
17
14
12
7
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
MAJKA Rafal
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
De kansloze teammaten
79
€0.00
 
22
17
14
12
7
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
QUINTANA Nairo
BARDET Romain
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
7.
erikdegraaff
78
€0.00
 
22
17
14
12
6
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
FUGLSANG Jakob
FROOME Chris
MAJKA Rafal
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DE GENDT Thomas
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Tony
TRENTIN Matteo
8.
KlepelAK
77
€0.00
 
22
17
14
12
7
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
CAVENDISH Mark
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Woutje Wagtmans 1
76
€0.00
 
22
17
14
7
6
4
3
2
1
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
FUGLSANG Jakob
FROOME Chris
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
papegaai
76
€0.00
 
22
17
14
12
7
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Grandvitesse
174(+73)
€0.00
 
26
25
24
21
14
14
12
12
10
7
5
3
1
0
0
+0
+22
+7
+17
+14
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
KRISTOFF Alexander
FELLINE Fabio
2.
Haanties 1
172(+67)
€0.00
 
26
25
24
21
14
14
12
12
11
10
2
1
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+14
+0
+0
+0
+4
+0
+2
+1
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
MARTIN Tony
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
QUINTANA Nairo
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
PORTE Richie
CONTADOR VELASCO Alberto
3.
KlepelAK
170(+77)
€0.00
 
26
25
24
21
14
14
12
12
11
10
1
0
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+14
+0
+12
+0
+4
+0
+1
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
VALVERDE Alejandro
PORTE Richie
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
4.
adam1
169(+81)
€0.00
 
26
25
24
21
14
14
12
12
11
5
3
2
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+14
+0
+12
+0
+4
+0
+3
+2
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
BOUHANNI Nacer
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
5.
Robinbank
165(+58)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
10
7
6
5
3
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
6.
Jan Romeijn 2
164(+54)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
11
10
5
3
1
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+0
+0
+4
+0
+0
+3
+1
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
MARTIN Tony
CAVENDISH Mark
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
MAJKA Rafal
BARDET Romain
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
7.
MontelupoBoys 1
163(+67)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
11
7
6
3
2
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+12
+0
+4
+0
+0
+3
+2
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Tony
FROOME Chris
COLBRELLI Sonny
VAN EMDEN Jos
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
YATES Simon
PORTE Richie
CONTADOR VELASCO Alberto
8.
Mama & Jelmer in de Sprint
162(+58)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
10
7
6
5
0
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
9.
Dijkvlak
162(+58)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
10
7
6
5
0
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
BOUDAT Thomas
10.
FC Sprint
162(+58)
€0.00
 
26
25
24
21
14
12
12
10
7
6
5
0
0
0
0
+0
+22
+7
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
PETIT Adrien
MCLAY Daniel
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms