Uitslag Etappe 21

23-07-2017, 27

FRANKRIJK - Etappe nummer 21 is vandaag gewonnen door GROENEWEGEN Dylan voor GREIPEL Andre en BOASSON HAGEN Edvald. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar 18(!) ploegen. Met de tweede Nederlandse overwinning in deze Tour.

De Dagzege voor iedereen werd behaald door de volgende namen:GROENEWEGEN Dylan(22pnt), GREIPEL Andre(17pnt), BOASSON HAGEN Edvald(14pnt), BOUHANNI Nacer(12pnt), KRISTOFF Alexander(10pnt), MATTHEWS Michael(2pnt), COLBRELLI Sonny(1pnt).

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit21.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
7.
CIMOLAI Davide
6
2.
GREIPEL Andre
17
8.
PERICHON Pierre Luc
5
3.
BOASSON HAGEN Edvald
14
9.
SELIG R?diger
4
4.
BOUHANNI Nacer
12
10.
BENNATI Daniele
3
5.
KRISTOFF Alexander
10
11.
MATTHEWS Michael
2
6.
BOZIC Borut
7
12.
COLBRELLI Sonny
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Brenet
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
De Gegalvaniseerde Paarden
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
3.
ko.timmer
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ZABEL Rick
4.
Scheertoppers C
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
5.
Amalia
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
6.
Grandvitesse
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
7.
happers2010-1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter
8.
Sprankie 1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SINKELDAM Ramon
VAN AVERMAET Greg
9.
Sprankie 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
10.
barendwilgeel 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Beeksekees
929(+63)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
Yellowman
928(+63)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
65
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
3.
KlepelAK
927(+51)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
65
62
41
25
12
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
4.
John
926(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
30
25
12
9
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
5.
klassement
917(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Opa weet het niet meer
914(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
27
25
12
0
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Jobosono AK
913(+64)
€0.00
 
138
114
105
77
70
66
65
65
62
56
30
25
19
12
9
+0
+0
+2
+22
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
8.
John Verschoor
904(+41)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
65
34
30
25
24
12
4
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
9.
The Instigator 1
901(+53)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
56
34
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
Demi
897(+51)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
62
34
30
25
24
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 20

22-07-2017, 26

FRANKRIJK - Etappe nummer 20 is vandaag gewonnen door BODNAR Maciej voor KWIATKOWSKI Michal en FROOME Chris. Froome gaat de Tour winnen, zonder ritzege maar met een ruime voorsprong van 54seconden voor Uran. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Gele Trui. Deze had gewonnen voor: Stefan Verschoor met 9 punten verschil.

Bodnar zat lang op de stoel van de snelste tijd en die stond hij niet meer af. Kwiatkowski pakte de 2de plaats op 1 seconde. Froome werd dus 3de en lapte Bardet er bijna nog bij.

De dagzege voor Gele Trui werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken: BODNAR Maciej(22pnt), KWIATKOWSKI Michal(17pnt), FROOME Chris(14pnt), MARTIN Tony(12pnt), KUNG Stefan(4pnt).

Door Bodnar wint de Gele trui de dagprijs en wordt Stefan Verschoor(Die Kwiatkowski mist, maar wel Contador en Sutterlin heeft en Bodnar) tweede. Jaluciano wordt 3de door Uran.

In het algemene klassement leidt nu John voor KlepelAK en klassement. Onderaan zijn nog vier nuploegen over nadat Bauer vandaag punten pakte.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit20.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BODNAR Maciej
22
7.
ARNDT Nikias
6
2.
KWIATKOWSKI Michal
17
8.
URAN Rigoberto
5
3.
FROOME Chris
14
9.
KUNG Stefan
4
4.
MARTIN Tony
12
10.
CHAVANEL Sylvain
3
5.
IMPEY Daryl
10
11.
BAUER Jack
2
6.
CONTADOR VELASCO Alberto
7
12.
SUTTERLIN Jasha
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Gele Trui
69
€6.34
 
22
17
14
12
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
2.
Stefan Verschoor
60
€4.22
 
22
14
12
7
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
3.
Jaluciano
56
€2.11
 
17
14
12
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
URAN Rigoberto
KUNG Stefan
CHAVANEL Sylvain
SUTTERLIN Jasha
BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
4.
Gagnez TT
54
€0.00
 
17
14
12
7
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
5.
Gontsjar
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
6.
Opa is bij de tijd
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
KIRYIENKA Vasil
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
7.
Tankie
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
8.
tijdrit
39
€0.00
 
22
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
9.
Ketchup
38
€0.00
 
14
12
7
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
10.
Hulk
38
€0.00
 
14
12
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
URAN Rigoberto
CAVENDISH Mark
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PAUWELS Serge
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
John
882(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
30
25
12
9
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
873(+14)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
55
53
52
41
25
12
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
klassement
873(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Opa weet het niet meer
870(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
27
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
Beeksekees
863(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
55
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Yellowman
862(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
65
65
55
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
John Verschoor
860(+14)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
55
53
34
30
25
24
12
4
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
8.
Mama & Jelmer
852(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
25
12
9
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
9.
Jobosono AK
846(+14)
€0.00
 
135
114
103
66
65
65
55
53
52
44
30
25
18
12
9
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
10.
The Instigator 1
845(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
55
53
44
34
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 19

21-07-2017, 25

FRANKRIJK - Etappe nummer 19 is vandaag gewonnen door BOASSON HAGEN Edvald voor ARNDT Nikias en KEUKELEIRE Jens. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Timmertje Timmertje. Deze had net gewonnen voor: Haanties 2 en De Sprinter Jelmer met 3 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: BOASSON HAGEN Edvald. De dagzege voor Timmertje Timmertje werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:BOASSON HAGEN Edvald(22pnt), ARNDT Nikias(17pnt), ALBASINI Michael(4pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit19.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BOASSON HAGEN Edvald
22
7.
GESBERT Elie
6
2.
ARNDT Nikias
17
8.
BAKELANTS Jan
5
3.
KEUKELEIRE Jens
14
9.
ALBASINI Michael
4
4.
BENNATI Daniele
12
10.
PERICHON Pierre Luc
3
5.
DE GENDT Thomas
10
11.
CALMEJANE Lilian
2
6.
CHAVANEL Sylvain
7
12.
SWIFT Ben
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Timmertje Timmertje
43
€6.34
 
22
17
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
ALBASINI Michael
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
Haanties 2
40
€3.16
 
22
17
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
3.
De Sprinter Jelmer
40
€3.16
 
22
17
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
4.
Jaluciano
29
€0.00
 
22
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
CHAVANEL Sylvain
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
5.
Komt nog
27
€0.00
 
22
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ALBASINI Michael
SWIFT Ben
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
6.
Henk Lubberding
26
€0.00
 
22
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ALBASINI Michael
BROWN Nathan
DEGENKOLB John
FRANK Mathias
GILBERT Philippe
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MCLAY Daniel
RENSHAW Mark
ROGLIC Primoz
TALANSKY Andrew
TEN DAM Laurens
VOECKLER Thomas
ZABEL Rick
7.
De Gegalvaniseerde Paarden
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
8.
ko.timmer
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
ZABEL Rick
9.
De Talentjes
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
10.
Robinbank
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
John
858(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
9
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
856(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
55
53
52
41
25
12
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
klassement
849(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Opa weet het niet meer
846(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
John Verschoor
843(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
55
53
34
30
25
24
12
4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
6.
Beeksekees
839(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
838(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
65
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
Jobosono AK
829(+0)
€0.00
 
118
114
103
66
65
65
55
53
52
44
30
25
18
12
9
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
9.
Mama & Jelmer
828(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
25
12
9
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
10.
The Instigator 1
821(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
55
53
44
34
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms