Uitslag Etappe 8

14-07-2018, 40

FRANKRIJK - Etappe nummer 8 is vandaag gewonnen door GROENEWEGEN Dylan voor GREIPEL Andre en GAVIRIA RENDON Fernando. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: De Sprinter Marco en Denistel en Snelle Opa en Haanties 4. Deze hadden gewonnen voor: appeltaart xl, Jobosono Sprint, Cipollinies, FC Sprint, Gagnez Groen en tony2013 met 1 punten verschil door Pasqualon de nummer 12.

Groenewegen pakt de tweede zege deze Tour, erg knap van de Nederlander in een verder vandaag saaie etappe. Daniel Martin verloor door een valpartij nog wel veel tijd.

De dagzege voor De Sprinter Marco, Denistel, Snelle Opa en Haanties 4 werd verdiend door de volgende 10 namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:GROENEWEGEN Dylan(22pnt), GREIPEL Andre(17pnt), GAVIRIA RENDON Fernando(14pnt), SAGAN Peter(12pnt), DEGENKOLB John(10pnt), KRISTOFF Alexander(7pnt), DEMARE Arnaud(6pnt), BOUDAT Thomas(5pnt), CAVENDISH Mark(3pnt), PASQUALON Andrea(1pnt).

De nummers vijf, zes ploegen, missen Pasqualon. De nummers 11 missen Boudat maar hadden wel Arndt

In het algemeen klassement leidt momenteel Montelupoboys2 met 14punten voorsprong op Mario Travesoni. en Uci Sprinters. Ike simoncini is de eerste algemene ploeg op plek 8 voor Mel op plek 50 pas! zo lijkt het in ieder geval.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit8.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
7.
DEMARE Arnaud
6
2.
GREIPEL Andre
17
8.
BOUDAT Thomas
5
3.
GAVIRIA RENDON Fernando
14
9.
ARNDT Nikias
4
4.
SAGAN Peter
12
10.
CAVENDISH Mark
3
5.
DEGENKOLB John
10
11.
LAMPAERT Yves
2
6.
KRISTOFF Alexander
7
12.
PASQUALON Andrea
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
De Sprinter Marco
97
€3.43
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
2.
Denistel
97
€3.43
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
3.
Snelle Opa
97
€3.43
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
4.
Haanties 4
97
€3.43
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
5.
appeltaart xl
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
6.
Jobosono Sprint
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
7.
Cipollinies
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
8.
FC Sprint
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
9.
Gagnez Groen
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
tony2013
96
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
535(+91)
€0.00
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
24
22
20
6
6
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
2.
Mario Traversoni
521(+92)
€12.27
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
21
20
11
6
6
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+1
+0
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
3.
UCI-sprinters
521(+91)
€0.00
 
109
78
63
48
35
35
34
32
31
24
20
6
6
0
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+0
+10
+0
+0
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
KWIATKOWSKI Michal
HAGEN Edvald Boasson
4.
De Sprinter Marco
520(+97)
€13.74
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
21
20
11
6
5
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+1
+0
+0
+3
+5
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
5.
Verhagen
519(+91)
€1.71
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
24
20
6
6
6
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
ROJAS Jose
6.
CleanwheelS
517(+91)
€1.71
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
22
20
6
6
6
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
VAN AVERMAET Greg
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
7.
Snelle Opa
515(+97)
€3.43
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
21
20
6
6
5
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+1
+0
+0
+3
+5
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
8.
Ike Simoncini
512(+78)
€0.00
 
109
78
63
48
35
35
34
32
29
24
20
5
0
0
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
MARTIN Daniel
ALAPHILIPPE Julian
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
FROOME Chris
BARDET Romain
9.
Robinbank
511(+92)
€0.00
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
21
20
6
6
1
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+1
+0
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
10.
Falco Sprint
511(+92)
€0.00
 
109
78
63
48
35
35
34
31
24
21
20
6
6
1
0
+12
+14
+22
+17
+7
+0
+6
+10
+0
+1
+0
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 7

13-07-2018, 39

FRANKRIJK - Etappe nummer 7 is vandaag gewonnen door GROENEWEGEN Dylan voor GAVIRIA RENDON Fernando en SAGAN Peter. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: happers2010. Deze had net gewonnen voor: Kevin Coyne en CleanwheelS en Verhagen en Strip S met 4 punten verschil uiteindelijk.

Een saaie etappe vandaag die nog kort werd opgeschrikt door waaiers. Echter werd oa Groenewegen al gauw terug gebracht door Dan Martin en zijn team. De dagzege voor happers2010 werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:GROENEWEGEN Dylan(22pnt), GAVIRIA RENDON Fernando(17pnt), SAGAN Peter(14pnt), DEMARE Arnaud(12pnt), LAPORTE Christophe(10pnt), DEGENKOLB John(7pnt), IMPEY Daryl(6pnt), GREIPEL Andre(5pnt), PASQUALON Andrea(4pnt), CAVENDISH Mark(3pnt), COLBRELLI Sonny(1pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit7.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
7.
IMPEY Daryl
6
2.
GAVIRIA RENDON Fernando
17
8.
GREIPEL Andre
5
3.
SAGAN Peter
14
9.
PASQUALON Andrea
4
4.
DEMARE Arnaud
12
10.
CAVENDISH Mark
3
5.
LAPORTE Christophe
10
11.
ZABEL Rick
2
6.
DEGENKOLB John
7
12.
COLBRELLI Sonny
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
happers2010
101
€6.88
 
22
17
14
12
10
7
6
5
4
3
1
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
NAESEN Oliver
NIELSEN Magnus Cort
2.
Kevin Coyne
97
€1.71
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
3.
CleanwheelS
97
€1.71
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
VAN AVERMAET Greg
4.
Verhagen
97
€1.71
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
ALAPHILIPPE Julian
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
ROJAS Jose
5.
Strip S
97
€1.71
 
22
17
14
12
10
7
6
5
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
IMPEY Daryl
GREIPEL Andre
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
6.
De Sprinter Marco
95
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
NIELSEN Magnus Cort
7.
Denistel
95
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
8.
Robinbank
95
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
9.
Snelle Opa
95
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
Mario Traversoni
95
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GAVIRIA RENDON Fernando
SAGAN Peter
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DUPONT Timothy
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
441(+91)
€0.00
 
97
64
41
35
31
28
28
24
24
21
20
19
6
3
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+0
+7
+10
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
VAN AVERMAET Greg
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
2.
Ike Simoncini
434(+81)
€0.00
 
97
64
41
35
32
31
29
28
28
24
20
5
0
0
0
+14
+17
+22
+1
+0
+5
+0
+0
+12
+0
+10
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
FROOME Chris
BARDET Romain
3.
UCI-sprinters
430(+91)
€0.00
 
97
64
41
35
32
31
28
28
24
21
20
6
3
0
0
+14
+17
+22
+1
+0
+5
+0
+12
+0
+7
+10
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
KWIATKOWSKI Michal
HAGEN Edvald Boasson
4.
Mario Traversoni
429(+95)
€12.27
 
97
64
41
35
31
28
28
24
21
20
20
11
6
3
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+7
+4
+10
+0
+0
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
5.
Verhagen
428(+97)
€1.71
 
97
64
41
35
31
28
28
24
24
21
20
6
6
3
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+0
+7
+10
+0
+6
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
ROJAS Jose
6.
De Sprinter Marco
423(+95)
€10.31
 
97
64
41
35
31
28
28
24
21
20
20
11
3
0
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+7
+4
+10
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
BOUDAT Thomas
7.
CleanwheelS
423(+97)
€1.71
 
97
64
41
35
31
28
28
24
21
20
19
6
6
3
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+7
+10
+0
+0
+6
+3
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
VAN AVERMAET Greg
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
8.
Ariane
420(+73)
€0.00
 
97
64
41
32
31
29
28
28
24
24
13
6
3
0
0
+14
+17
+22
+0
+5
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VALVERDE Alejandro
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
DE GENDT Thomas
9.
Robinbank
419(+95)
€0.00
 
97
64
41
35
31
28
28
24
21
20
20
6
3
1
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+7
+4
+10
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
10.
Falco Sprint
419(+95)
€0.00
 
97
64
41
35
31
28
28
24
21
20
20
6
3
1
0
+14
+17
+22
+1
+5
+0
+12
+0
+7
+4
+10
+0
+3
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
DEGENKOLB John
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
CAVENDISH Mark
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 6

12-07-2018, 37

FRANKRIJK - Etappe nummer 6 is vandaag gewonnen door MARTIN Daniel voor LATOUR Pierre Roger en VALVERDE Alejandro. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Roelie 007 3. Deze had net gewonnen voor: adlavrijssen met 6 punten verschil uiteindelijk.

De muur van Bretagne werd vandaag 2keer bedwongen de renners. Daniel Martin ging de 2de keer vroeg aan en won met redelijk gemak de etappe. Dumoulin reed helaas vlak voor de 2de beklimming lek en verloor redelijk wat tijd. Zo is Thomas de enige klassementsman ongeveer die nog geen pech gekend heeft.

De dagzege voor Roelie 007 3 werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:MARTIN Daniel(22pnt), LATOUR Pierre Roger(17pnt), VALVERDE Alejandro(14pnt), MAJKA Rafal(10pnt), YATES Adam(7pnt), PORTE Richie(2pnt).

Nummer 2 Adlavrijssen heeft Alaphilippe die Roelie 007 3 mist, maar komt Latour te kort. Roglic om Porte en Sagan om Yates zorgen voor het verdere kleine verschil. Nummers 3 missen Majka, maar hebben wel Sagan en Porte in hun team erbij.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit6.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
MARTIN Daniel
22
7.
MOLLEMA Bauke
6
2.
LATOUR Pierre Roger
17
8.
SAGAN Peter
5
3.
VALVERDE Alejandro
14
9.
THOMAS Geraint
4
4.
ALAPHILIPPE Julian
12
10.
ROGLI? Primož
3
5.
MAJKA Rafal
10
11.
PORTE Richie
2
6.
YATES Adam
7
12.
VAN AVERMAET Greg
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Roelie 007 3
72
€6.88
 
22
17
14
10
7
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
LATOUR Pierre Roger
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
YATES Adam
PORTE Richie
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
2.
adlavrijssen
66
€4.58
 
22
14
12
10
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
MAJKA Rafal
SAGAN Peter
ROGLI? Primož
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
3.
De Geen Froome Marco
65
€0.76
 
22
14
12
7
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
YATES Adam
SAGAN Peter
ROGLI? Primož
PORTE Richie
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
4.
CleanwheelXL
65
€0.76
 
22
14
12
7
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
YATES Adam
SAGAN Peter
ROGLI? Primož
PORTE Richie
BARDET Romain
BERNAL GOMEZ Egan Arley
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
QUINTANA Nairo
5.
POWERYELLOW
65
€0.76
 
22
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
YATES Adam
MOLLEMA Bauke
THOMAS Geraint
PORTE Richie
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
JUNGELS Bob
KRUIJSWIJK Steven
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
6.
Rodger
64
€0.00
 
22
14
10
7
6
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
MAJKA Rafal
YATES Adam
MOLLEMA Bauke
ROGLI? Primož
PORTE Richie
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
7.
Rodger2
64
€0.00
 
22
14
12
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
MOLLEMA Bauke
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GALLOPIN Tony
HAGEN Edvald Boasson
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
VUILLERMOZ Alexis
8.
Alexia
63
€0.00
 
22
14
12
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
MAJKA Rafal
SAGAN Peter
BARDET Romain
DE GENDT Thomas
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
NIELSEN Magnus Cort
9.
Ariane
63
€0.00
 
22
14
12
10
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
MAJKA Rafal
SAGAN Peter
CAVENDISH Mark
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
Erik Golverdingen
63
€0.00
 
22
14
12
7
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
ALAPHILIPPE Julian
YATES Adam
SAGAN Peter
ROGLI? Primož
BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
NIBALI Vincenzo
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Ike Simoncini
353(+53)
€0.00
 
83
47
34
32
29
28
26
24
19
16
10
5
0
0
0
+5
+0
+0
+14
+22
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
ALAPHILIPPE Julian
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
FROOME Chris
BARDET Romain
2.
MontelupoBoys 2
347(+18)
€0.00
 
83
47
34
28
26
24
24
19
16
16
14
10
6
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
CAVENDISH Mark
3.
Ariane
347(+63)
€0.00
 
83
47
32
29
28
26
24
24
19
16
13
6
0
0
0
+5
+0
+14
+22
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
VALVERDE Alejandro
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
DE GENDT Thomas
CAVENDISH Mark
4.
UCI-sprinters
339(+19)
€0.00
 
83
47
34
32
28
26
24
19
16
14
10
6
0
0
0
+5
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
KWIATKOWSKI Michal
HAGEN Edvald Boasson
CAVENDISH Mark
5.
Mario Traversoni
334(+5)
€12.27
 
83
47
34
28
26
24
19
16
16
14
11
10
6
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
PASQUALON Andrea
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
DUPONT Timothy
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
CAVENDISH Mark
6.
Verhagen
331(+17)
€0.00
 
83
47
34
28
26
24
24
19
16
14
10
6
0
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
ROJAS Jose
IMPEY Daryl
CAVENDISH Mark
7.
De Sprinter Marco
328(+5)
€10.31
 
83
47
34
28
26
24
19
16
16
14
11
10
0
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
PASQUALON Andrea
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
DUPONT Timothy
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
8.
Erik Golverdingen
327(+63)
€0.00
 
83
47
34
32
29
28
24
19
16
7
5
3
0
0
0
+5
+0
+0
+14
+22
+0
+12
+0
+0
+7
+0
+3
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
ALAPHILIPPE Julian
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Adam
NIBALI Vincenzo
ROGLI? Primož
FROOME Chris
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
9.
Henk de Vries
324(+6)
€0.00
 
83
47
34
28
26
24
19
16
16
14
11
6
0
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
DUPONT Timothy
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
BOUDAT Thomas
10.
Robinbank
324(+5)
€0.00
 
83
47
34
28
26
24
19
16
16
14
10
6
1
0
0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
COLBRELLI Sonny
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
PASQUALON Andrea
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
CAVENDISH Mark

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms