Uitslag Etappe 10

17-07-2018, 43

FRANKRIJK - Alaphilippe heeft de eerste bergetappe gewonnen. Gesink en Slagter waren ook mee in de ontsnapping maar konden geen potten breken. Wel erbij was gele trui Greg van Avermaet, hij is heel waardevol in je ploeg. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: CleanwheelMur. Hij wint voor: Adam3 met 2 punten verschil.

Alaphilippe stijgt in het klassement maar zal daarin waarschijnlijk geen rol spelen. Wel tijd verloren oa Zakarin, Mollema en Uran, verder lieten de favorieten nog weinig zien. De dagzege voor CleanwheelMur werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:ALAPHILIPPE Julian(22pnt), VAN AVERMAET Greg(12pnt), CALMEJANE Lilian(7pnt), MARTIN Daniel(6pnt), ROGLI? Primož(5pnt), BARDET Romain(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit10.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
ALAPHILIPPE Julian
22
7.
MARTIN Daniel
6
2.
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
17
8.
ROGLI? Primož
5
3.
TAARAMÄE Rein
14
9.
GAUDU David
4
4.
VAN AVERMAET Greg
12
10.
THOMAS Geraint
3
5.
PAUWELS Serge
10
11.
BARDET Romain
2
6.
CALMEJANE Lilian
7
12.
KRUIJSWIJK Steven
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
CleanwheelMur
54
€6.88
 
22
12
7
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VANENDERT Jelle
2.
Adam3
52
€4.58
 
22
17
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
3.
wimdolfing3
47
€2.29
 
22
12
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
4.
Gekke Henkie
44
€0.00
 
22
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
PAUWELS Serge
BENOOT Tiesj
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VANMARCKE Sep
VUILLERMOZ Alexis
5.
Rodger2
43
€0.00
 
22
12
6
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GALLOPIN Tony
HAGEN Edvald Boasson
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VUILLERMOZ Alexis
6.
wimdolfing
42
€0.00
 
22
12
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
7.
Seter Pagan
41
€0.00
 
22
12
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GILBERT Philippe
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VICHOT Arthur
YATES Adam
8.
Laventure
41
€0.00
 
22
12
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
BENOOT Tiesj
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
Squadra Capella Azzurro
40
€0.00
 
22
12
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
GILBERT Philippe
HAGEN Edvald Boasson
HERRADA Jesus
IMPEY Daryl
KRISTOFF Alexander
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Guillaume
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
10.
Gagnez Heuvel
40
€0.00
 
22
12
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
IMPEY Daryl
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
620(+34)
€0.00
 
124
64
63
57
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+12
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
CleanwheelS
580(+12)
€1.71
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
3.
Conny Solbrelli
571(+12)
€5.73
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
4.
Verhagen
569(+22)
€1.71
 
124
64
63
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
5.
Henk de Vries
568(+12)
€2.29
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
6.
Malle opa
558(+12)
€5.73
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
7.
De Sprinter Marco
556(+0)
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
8.
Mario Traversoni
555(+0)
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
9.
UCI-sprinters
553(+0)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
10.
Denistel
549(+0)
€1.14
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 9

16-07-2018, 42

FRANKRIJK - Etappe nummer 9 is vandaag gewonnen door DEGENKOLB John voor VAN AVERMAET Greg en LAMPAERT Yves. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Conny Solbrelli en Malle opa. Deze had net gewonnen voor: Henk de Vries met 8 punten verschil uiteindelijk.

Het was een enerverende dag. Vele ploegen verliezen vandaag Porte, maar ook de ploegen met Uran zullen niet tevreden zijn. Degenkobl doet zijn naam weer eer aan en deed zijn overwinning in Roubaix dunnetjes over. De dagzege voor Conny Solbrelli en Malle opa werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:DEGENKOLB John(22pnt), VAN AVERMAET Greg(17pnt), SAGAN Peter(10pnt), STUYVEN Jasper(7pnt), GREIPEL Andre(5pnt), HAGEN Edvald Boasson(4pnt), KRISTOFF Alexander(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit9.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
DEGENKOLB John
22
7.
JUNGELS Bob
6
2.
VAN AVERMAET Greg
17
8.
GREIPEL Andre
5
3.
LAMPAERT Yves
14
9.
HAGEN Edvald Boasson
4
4.
GILBERT Philippe
12
10.
DUPONT Timothy
3
5.
SAGAN Peter
10
11.
KRISTOFF Alexander
2
6.
STUYVEN Jasper
7
12.
POLITT Nils
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Conny Solbrelli
67
€5.73
 
22
17
10
7
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
VANMARCKE Sep
2.
Malle opa
67
€5.73
 
22
17
10
7
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
VANMARCKE Sep
3.
Henk de Vries
59
€2.29
 
22
17
10
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GREIPEL Andre
DUPONT Timothy
KRISTOFF Alexander
BOUDAT Thomas
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
NIELSEN Magnus Cort
4.
MontelupoBoys 2
56
€0.00
 
22
17
10
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
5.
CleanwheelS
56
€0.00
 
22
17
10
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
6.
Gagnez Heuvel
53
€0.00
 
22
17
10
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
HAGEN Edvald Boasson
ALAPHILIPPE Julian
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
7.
Amalia
50
€0.00
 
22
10
7
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
8.
Cipollinies
49
€0.00
 
22
10
7
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
GREIPEL Andre
DUPONT Timothy
KRISTOFF Alexander
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
9.
Gekke Henkie
46
€0.00
 
17
12
10
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
VAN AVERMAET Greg
GILBERT Philippe
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
ALAPHILIPPE Julian
BENOOT Tiesj
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
PASQUALON Andrea
PAUWELS Serge
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VANMARCKE Sep
VUILLERMOZ Alexis
10.
Gylan Droenewegen
46
€0.00
 
22
10
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
DUPONT Timothy
KRISTOFF Alexander
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
583(+56)
€0.00
 
124
64
63
57
42
42
38
36
35
24
24
20
8
6
0
+10
+0
+0
+22
+17
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
CleanwheelS
565(+56)
€1.71
 
124
64
63
57
42
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+10
+0
+0
+22
+17
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
3.
De Sprinter Marco
556(+42)
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+3
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
4.
Conny Solbrelli
556(+67)
€5.73
 
124
64
63
57
42
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+10
+0
+0
+22
+17
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+7
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
5.
Mario Traversoni
555(+42)
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+3
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
6.
Henk de Vries
553(+59)
€2.29
 
124
64
63
57
42
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+10
+0
+0
+22
+17
+2
+0
+5
+0
+0
+3
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
7.
UCI-sprinters
553(+43)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
8.
Denistel
549(+46)
€1.14
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
7
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
9.
Robinbank
548(+46)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
THEUNS Edward
10.
Falco Sprint
548(+46)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
0
+10
+0
+0
+22
+2
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..


Wijziging uitslag etappe 8

14-07-2018, 41

FRANKRIJK - Gaviria en Greipel zijn gestraft door de Tour de France Jury voor hun geduw. Deze zijn nu in de uitslag verwerkt, ook in onze poule. De Snelle Opa en Denistel zakken in het dagklassement hierdoor een plekje van de gedeelde 1ste plaats naar de gedeelde 3de plaats. De sprinter Marco en Haanties 4 pakken nu met zijn tweeën de de dagprijs.

Dankzij Dupont die nu 12de werd, i.p.v. 14de, hebben de Sprinter Marco en Haanties 4 de dagzege weggekaapt van hun mede dagwinnaars voor de straf van Gaviria en Greipel.

Algemeent klassement is de eerste algemene ploeg, ike simoncini, nu gezakt naar plek 15. De volgende algemene staat op plek 46 Opa weet het weer, als we daar een snelle blik op werken. Komende week zullen de algemene ploegen wel wat meer gaan stijgen.

De waarschijnlijke definitieve uitslag van vandaag staat hier rechts.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
7.
ARNDT Nikias
6
2.
SAGAN Peter
17
8.
CAVENDISH Mark
5
3.
DEGENKOLB John
14
9.
LAMPAERT Yves
4
4.
KRISTOFF Alexander
12
10.
PASQUALON Andrea
3
5.
DEMARE Arnaud
10
11.
OSS Daniel
2
6.
BOUDAT Thomas
7
12.
DUPONT Timothy
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
De Sprinter Marco
91
€5.73
 
22
17
14
12
10
7
5
3
1
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
2.
Haanties 4
91
€5.73
 
22
17
14
12
10
7
5
3
1
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
DUPONT Timothy
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
3.
Denistel
90
€1.14
 
22
17
14
12
10
7
5
3
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
4.
Snelle Opa
90
€1.14
 
22
17
14
12
10
7
5
3
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
5.
appeltaart xl
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
6.
Jobosono Sprint
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
7.
Cipollinies
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
STUYVEN Jasper
8.
Gagnez Groen
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
9.
tony2013
88
€0.00
 
22
17
14
12
10
7
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
Gylan Droenewegen
87
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
NIELSEN Magnus Cort
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
524(+80)
€0.00
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
24
22
20
8
6
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
De Sprinter Marco
514(+91)
€16.04
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
12
8
7
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+1
+5
+7
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
3.
Mario Traversoni
513(+84)
€12.27
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
12
8
6
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+1
+5
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
4.
UCI-sprinters
510(+80)
€0.00
 
114
64
63
40
38
35
35
32
31
24
20
8
6
0
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
KWIATKOWSKI Michal
HAGEN Edvald Boasson
5.
Verhagen
508(+80)
€1.71
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
24
20
8
6
6
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
ALAPHILIPPE Julian
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
6.
Snelle Opa
508(+90)
€1.14
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
8
7
6
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+5
+7
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
7.
CleanwheelS
506(+80)
€1.71
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
22
20
8
6
6
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
VAN AVERMAET Greg
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
8.
Denistel
503(+90)
€1.14
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
8
7
1
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+5
+7
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort
9.
Robinbank
502(+83)
€0.00
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
8
6
1
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
10.
Falco Sprint
502(+83)
€0.00
 
114
64
63
40
38
35
35
31
24
23
20
8
6
1
0
+17
+0
+22
+12
+10
+14
+0
+0
+0
+3
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms