Uitslag Etappe 13

20-07-2018, 46

FRANKRIJK - Blablabla de Gendt en nog 3, blabla sprinten. Sagan weer de beste zonder de andere toppers. Greg weer in de punten die had je wel moeten hebben in je algemene ploeg hoor.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2018. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: SAGAN Peter. De dagzege voor Conny Solbrelli werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:SAGAN Peter(22pnt), KRISTOFF Alexander(17pnt), DEMARE Arnaud(14pnt), DEGENKOLB John(12pnt), VAN AVERMAET Greg(10pnt), NIELSEN Magnus Cort(6pnt), PASQUALON Andrea(5pnt), COLBRELLI Sonny(4pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit13.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
SAGAN Peter
22
7.
NIELSEN Magnus Cort
6
2.
KRISTOFF Alexander
17
8.
PASQUALON Andrea
5
3.
DEMARE Arnaud
14
9.
COLBRELLI Sonny
4
4.
DEGENKOLB John
12
10.
PHINNEY Taylor
3
5.
VAN AVERMAET Greg
10
11.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2
6.
LAMPAERT Yves
7
12.
SMITH Dion
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Conny Solbrelli
90
€6.88
 
22
17
14
12
10
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
VANMARCKE Sep
2.
Henk de Vries
85
€1.71
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
NIELSEN Magnus Cort
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
DUPONT Timothy
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
3.
MontelupoBoys 2
85
€1.71
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
NIELSEN Magnus Cort
COLBRELLI Sonny
ALAPHILIPPE Julian
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
4.
CleanwheelS
85
€1.71
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
NIELSEN Magnus Cort
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
5.
Malle opa
85
€1.71
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
NIELSEN Magnus Cort
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
VANMARCKE Sep
6.
De Sprinter Marco
80
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
7.
Denistel
80
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
8.
Snelle Opa
80
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
9.
Mario Traversoni
80
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DUPONT Timothy
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
10.
Falco Sprint
80
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DEGENKOLB John
NIELSEN Magnus Cort
PASQUALON Andrea
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
STUYVEN Jasper
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
708(+85)
€1.71
 
146
70
69
64
63
59
52
46
39
36
24
20
8
6
6
+22
+10
+12
+0
+0
+17
+14
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+6
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
MATTHEWS Michael
2.
Ike Simoncini
669(+57)
€0.00
 
146
64
63
59
52
46
43
39
36
32
26
21
20
15
7
+22
+0
+0
+17
+14
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
3.
CleanwheelS
668(+85)
€3.42
 
146
70
69
64
63
59
52
39
36
24
20
8
6
6
6
+22
+10
+12
+0
+0
+17
+14
+4
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
NIELSEN Magnus Cort
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
4.
Conny Solbrelli
664(+90)
€12.61
 
146
70
69
64
63
59
52
39
36
28
20
8
6
4
0
+22
+10
+12
+0
+0
+17
+14
+4
+0
+5
+0
+0
+6
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
5.
Erik Golverdingen
664(+57)
€0.00
 
146
64
63
59
52
46
43
39
34
32
26
21
17
15
7
+22
+0
+0
+17
+14
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
6.
Henk de Vries
656(+85)
€4.00
 
146
70
69
64
63
59
52
39
36
24
15
7
6
6
0
+22
+10
+12
+0
+0
+17
+14
+4
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
7.
Malle opa
646(+85)
€7.44
 
146
70
69
64
63
59
52
39
36
24
8
6
6
4
0
+22
+10
+12
+0
+0
+17
+14
+4
+0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
NIELSEN Magnus Cort
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
8.
Verhagen
638(+69)
€1.71
 
146
69
64
63
59
52
46
39
36
24
20
8
6
6
0
+22
+12
+0
+0
+17
+14
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
ALAPHILIPPE Julian
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
9.
Daniel Schwaab
636(+49)
€0.00
 
146
70
64
63
59
58
36
34
32
21
17
15
8
7
6
+22
+10
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
THOMAS Geraint
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
10.
De Sprinter Marco
636(+80)
€16.04
 
146
69
64
63
59
52
39
36
28
24
20
15
8
7
6
+22
+12
+0
+0
+17
+14
+4
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+6
SAGAN Peter
DEGENKOLB John
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
GREIPEL Andre
PASQUALON Andrea
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 12

19-07-2018, 45

FRANKRIJK - Etappe nummer 12 is vandaag helaas gewonnen door THOMAS Geraint voor DUMOULIN Tom en BARDET Romain. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: punchers. Deze had net gewonnen voor: Strip K met 2 punten verschil uiteindelijk.

De Nederlanders maakte de dag, Kruijswijk kon zijn aanval en solo helaas niet afronden. Dumoulin probeerde het nog op de laatste berg maar was niet opgewassen tegen het sky duo. Thomas pakte hierdoor zijn tweede zege.

. De dagzege voor punchers werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:THOMAS Geraint(22pnt), DUMOULIN Tom(17pnt), BARDET Romain(14pnt), FROOME Chris(12pnt), LANDA MEANA Mikel(10pnt), NIBALI Vincenzo(6pnt), FUGLSANG Jakob(5pnt), QUINTANA Nairo(4pnt), KRUIJSWIJK Steven(3pnt), MARTIN Daniel(1pnt).

Dagzege werd behaald door kruijswijk en Nibali tegenover fulgsang voor strip K. Nummer 3 mist landa. In het algemeen klassement leidt nog altijd een sprint ploeg, maar gezien de vele uitvallers bij de sprinters zal die het niet gaan redden. Ike Simoncini, Erik Golverdingen en Daniel Schwaab komen dichterbij.
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit12.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
THOMAS Geraint
22
7.
NIBALI Vincenzo
6
2.
DUMOULIN Tom
17
8.
FUGLSANG Jakob
5
3.
BARDET Romain
14
9.
QUINTANA Nairo
4
4.
FROOME Chris
12
10.
KRUIJSWIJK Steven
3
5.
LANDA MEANA Mikel
10
11.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2
6.
ROGLI? Primož
7
12.
MARTIN Daniel
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
punchers
94
€6.88
 
22
17
14
12
10
6
5
4
3
1
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MARTIN Daniel
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
2.
Strip K
92
€4.58
 
22
17
14
12
10
7
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
MAJKA Rafal
POELS Wout
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
3.
MontelupoBoys 3
88
€2.29
 
22
17
14
12
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
4.
kotimmer2
87
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
PORTE Richie
SAGAN Peter
YATES Adam
5.
FC Tobbers
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
4
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
6.
Super Farmer United 2
85
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
7.
Opa
84
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
8.
Flyindustman
84
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
J.M. Jimenez
83
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MAJKA Rafal
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
10.
Mauro Jr
81
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
623(+0)
€0.00
 
124
64
63
60
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
Ike Simoncini
612(+37)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
36
35
32
26
21
20
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+0
+6
+4
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
3.
Erik Golverdingen
607(+57)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
35
34
32
26
21
17
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
4.
Daniel Schwaab
584(+70)
€0.00
 
124
64
63
60
55
42
36
34
32
21
17
15
8
7
6
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+17
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
5.
CleanwheelS
583(+0)
€1.71
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
6.
Roelie007 1
582(+50)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
34
32
26
24
21
15
6
4
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
7.
The Instigator 5
579(+54)
€0.00
 
124
64
63
57
46
43
36
35
34
26
21
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+14
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
8.
Conny Solbrelli
574(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
9.
papegaai 2
573(+73)
€0.00
 
124
64
63
55
46
43
38
34
32
24
21
17
10
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+1
+0
+17
+0
+0
+14
+7
+10
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
10.
Henk de Vries
571(+0)
€2.29
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 11

18-07-2018, 44

FRANKRIJK - Etappe nummer 11 is vandaag gewonnen door THOMAS Geraint voor DUMOULIN Tom en FROOME Chris. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: MontelupoBoys 3. Deze had net gewonnen voor: Opa en punchers met 1 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2018. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: THOMAS Geraint. De dagzege voor MontelupoBoys 3 werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:THOMAS Geraint(22pnt), DUMOULIN Tom(17pnt), FROOME Chris(14pnt), MARTIN Daniel(7pnt), BARDET Romain(5pnt), NIBALI Vincenzo(4pnt), QUINTANA Nairo(3pnt), ROGLI? Primož(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit11.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
THOMAS Geraint
22
7.
HERRADA Jesus
6
2.
DUMOULIN Tom
17
8.
BARDET Romain
5
3.
FROOME Chris
14
9.
NIBALI Vincenzo
4
4.
CARUSO Damiano
12
10.
QUINTANA Nairo
3
5.
NIEVE ITURRALDE Mikel
10
11.
ROGLI? Primož
2
6.
MARTIN Daniel
7
12.
KRUIJSWIJK Steven
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 3
74
€6.88
 
22
17
14
7
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
2.
Opa
73
€3.43
 
22
17
14
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
3.
punchers
73
€3.43
 
22
17
14
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
4.
FC Tobbers
72
€0.00
 
22
17
14
7
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
5.
Strip K
70
€0.00
 
22
17
14
7
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
POELS Wout
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
6.
POWERYELLOW
68
€0.00
 
22
17
14
7
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
JUNGELS Bob
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
7.
kotimmer2
67
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
PORTE Richie
SAGAN Peter
YATES Adam
8.
Flyindustman
67
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
Super Farmer United 2
65
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
10.
Caroline
62
€0.00
 
22
17
14
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
BARGUIL Warren
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
POZZOVIVO Domenico
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
623(+0)
€0.00
 
124
64
63
60
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
CleanwheelS
583(+0)
€1.71
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
3.
Ike Simoncini
575(+33)
€0.00
 
124
64
63
46
42
42
38
36
35
32
20
14
9
7
3
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+4
+5
+3
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
LAPORTE Christophe
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
4.
Conny Solbrelli
574(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
5.
Henk de Vries
571(+0)
€2.29
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
6.
Verhagen
569(+0)
€1.71
 
124
64
63
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
7.
Malle opa
561(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
8.
De Sprinter Marco
556(+0)
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
9.
Mario Traversoni
555(+0)
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
UCI-sprinters
553(+0)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms