Uitslag Etappe 19

21-07-2017, 25

FRANKRIJK - Etappe nummer 19 is vandaag gewonnen door BOASSON HAGEN Edvald voor ARNDT Nikias en KEUKELEIRE Jens. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Timmertje Timmertje. Deze had net gewonnen voor: Haanties 2 en De Sprinter Jelmer met 3 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: BOASSON HAGEN Edvald. De dagzege voor Timmertje Timmertje werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:BOASSON HAGEN Edvald(22pnt), ARNDT Nikias(17pnt), ALBASINI Michael(4pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit19.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BOASSON HAGEN Edvald
22
7.
GESBERT Elie
6
2.
ARNDT Nikias
17
8.
BAKELANTS Jan
5
3.
KEUKELEIRE Jens
14
9.
ALBASINI Michael
4
4.
BENNATI Daniele
12
10.
PERICHON Pierre Luc
3
5.
DE GENDT Thomas
10
11.
CALMEJANE Lilian
2
6.
CHAVANEL Sylvain
7
12.
SWIFT Ben
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Timmertje Timmertje
43
€6.34
 
22
17
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
ALBASINI Michael
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
Haanties 2
40
€3.16
 
22
17
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
3.
De Sprinter Jelmer
40
€3.16
 
22
17
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ARNDT Nikias
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
4.
Jaluciano
29
€0.00
 
22
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
CHAVANEL Sylvain
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
5.
Komt nog
27
€0.00
 
22
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ALBASINI Michael
SWIFT Ben
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
6.
Henk Lubberding
26
€0.00
 
22
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
ALBASINI Michael
BROWN Nathan
DEGENKOLB John
FRANK Mathias
GILBERT Philippe
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MCLAY Daniel
RENSHAW Mark
ROGLIC Primoz
TALANSKY Andrew
TEN DAM Laurens
VOECKLER Thomas
ZABEL Rick
7.
De Gegalvaniseerde Paarden
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
8.
ko.timmer
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
ZABEL Rick
9.
De Talentjes
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
10.
Robinbank
23
€0.00
 
22
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BOASSON HAGEN Edvald
SWIFT Ben
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
John
858(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
9
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
856(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
55
53
52
41
25
12
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
klassement
849(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Opa weet het niet meer
846(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
John Verschoor
843(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
55
53
34
30
25
24
12
4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
6.
Beeksekees
839(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
838(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
65
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
Jobosono AK
829(+0)
€0.00
 
118
114
103
66
65
65
55
53
52
44
30
25
18
12
9
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
9.
Mama & Jelmer
828(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
25
12
9
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
10.
The Instigator 1
821(+0)
€0.00
 
118
114
103
75
66
65
55
53
44
34
30
27
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 18

20-07-2017, 24

FRANKRIJK - Etappe nummer 18 is vandaag gewonnen door BARGUIL Warren voor ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin en BARDET Romain. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Mama & Jelmer Berg Af en De Klimmer Marco en Yente. Deze had net gewonnen voor: Franco Pellizotti en FC Berg toppers met 3 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: BARGUIL Warren. De dagzege voor Mama & Jelmer Berg Af en De Klimmer Marco en Yente werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:BARDET Romain(14pnt), FROOME Chris(12pnt), URAN Rigoberto(10pnt), MEINTJES Louis(6pnt), MARTIN Daniel(5pnt), YATES Simon(4pnt), CONTADOR VELASCO Alberto(3pnt), QUINTANA Nairo(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit18.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BARGUIL Warren
22
7.
MEINTJES Louis
6
2.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
17
8.
MARTIN Daniel
5
3.
BARDET Romain
14
9.
YATES Simon
4
4.
FROOME Chris
12
10.
CONTADOR VELASCO Alberto
3
5.
URAN Rigoberto
10
11.
QUINTANA Nairo
2
6.
LANDA MEANA Mikel
7
12.
BETANCUR Carlos
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Mama & Jelmer Berg Af
56
€4.22
 
14
12
10
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
URAN Rigoberto
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
De Klimmer Marco
56
€4.22
 
14
12
10
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
URAN Rigoberto
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
3.
Yente
56
€4.22
 
14
12
10
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
URAN Rigoberto
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
PORTE Richie
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
4.
Franco Pellizotti
53
€0.00
 
14
12
7
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
FC Berg toppers
53
€0.00
 
14
12
7
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
De Dromer 2
50
€0.00
 
17
14
12
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARDET Romain
FROOME Chris
MARTIN Daniel
QUINTANA Nairo
BENNETT George
BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PINOT Thibaut
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
7.
FC Berg
49
€0.00
 
22
17
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BARGUIL Warren
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
URAN Rigoberto
BENNETT George
BRAMBILLA Gianluca
BUCHMANN Emanuel
CATALDO Dario
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
ULISSI Diego
WELLENS Tim
8.
klimmers
49
€0.00
 
14
12
7
6
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Rockie Klim
46
€0.00
 
14
12
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
10.
Bankie
46
€0.00
 
14
12
6
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
FROOME Chris
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
ARU Fabio
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
John
855(+36)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
9
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+2
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
853(+31)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
55
53
52
41
25
12
12
0
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
klassement
846(+36)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
53
52
44
30
27
25
12
0
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+2
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Opa weet het niet meer
843(+38)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
27
25
12
0
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+4
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
John Verschoor
840(+39)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
55
53
34
30
25
24
12
4
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+6
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
6.
Beeksekees
836(+31)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+12
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
835(+36)
€0.00
 
115
114
103
75
65
65
55
53
52
44
30
27
25
12
0
+12
+0
+0
+14
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
Jobosono AK
826(+19)
€0.00
 
115
114
103
66
65
65
55
53
52
44
30
25
18
12
9
+12
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
9.
Mama & Jelmer
825(+34)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
65
53
52
44
27
25
12
9
0
+12
+0
+0
+14
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+3
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
10.
The Instigator 1
818(+31)
€0.00
 
115
114
103
75
66
65
55
53
44
34
30
27
25
12
0
+12
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+3
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 17

19-07-2017, 23

FRANKRIJK - Etappe nummer 17 is vandaag gewonnen door LottoNL-Jumbo! Namelijk door ROGLIC Primoz voor URAN Rigoberto en FROOME Chris. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: de lobbies en The Instigator 2 en MontelupoBoys 3. Deze had net gewonnen voor 5 andere ploegen met 1 punten verschil.

Roglic rondde een geweldige ontsnapping mooi af. Contador had onderweg teveel inspanning gedaan om vooraan te geraken en bleek op de Galibier niet goed genoeg. Aru heeft secondes verloren vandaag, Uran en Bardet lijken de grootste uitdagers van Froome. Voor groen is Kittel vandaag helaas uitgevallen. Een aderlating voor de Tour.

De dagzege voor de lobbies en The Instigator 2 en MontelupoBoys 3 werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:ROGLIC Primoz(22pnt), FROOME Chris(14pnt), BARDET Romain(12pnt), MARTIN Daniel(6pnt), CONTADOR VELASCO Alberto(5pnt), ARU Fabio(3pnt).

De nummers 4 hadden Meintjes, maar misten Roglic. Daardoor hebben ze net geen dagprijs.

KlepelAK heeft de leiding overgenomen van jobosono in het algemeen klassement. Morgen weer een spannende etappe hiervoor!

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit17.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
ROGLIC Primoz
22
7.
MARTIN Daniel
6
2.
URAN Rigoberto
17
8.
CONTADOR VELASCO Alberto
5
3.
FROOME Chris
14
9.
MEINTJES Louis
4
4.
BARDET Romain
12
10.
ARU Fabio
3
5.
BARGUIL Warren
10
11.
FRANK Mathias
2
6.
LANDA MEANA Mikel
7
12.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
de lobbies
62
€4.22
 
22
14
12
6
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
ARU Fabio
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
LATOUR Pierre Roger
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
The Instigator 2
62
€4.22
 
22
14
12
6
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
ARU Fabio
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
3.
MontelupoBoys 3
62
€4.22
 
22
14
12
6
5
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
ARU Fabio
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
4.
John Verschoor
61
€0.00
 
22
14
12
6
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
5.
visschedijk
61
€0.00
 
22
14
12
6
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
6.
Mama & Jelmer Berg Af
61
€0.00
 
17
14
12
6
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
URAN Rigoberto
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
MEINTJES Louis
ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
7.
De Klimmer Marco
61
€0.00
 
17
14
12
6
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
URAN Rigoberto
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
MEINTJES Louis
ARU Fabio
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
8.
Yente
61
€0.00
 
17
14
12
6
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
URAN Rigoberto
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
MEINTJES Louis
ARU Fabio
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
9.
Super Farmer United 1
60
€0.00
 
22
14
12
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
MEINTJES Louis
ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
10.
Klatsie
58
€0.00
 
22
14
12
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ROGLIC Primoz
FROOME Chris
BARDET Romain
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
KlepelAK
819(+35)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
55
53
52
41
25
12
12
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
2.
John
816(+40)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
53
52
44
28
25
24
12
9
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
MAJKA Rafal
3.
klassement
807(+40)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
53
52
44
28
25
24
12
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Jobosono AK
804(+23)
€0.00
 
114
103
100
66
65
60
55
53
52
44
28
25
18
12
9
+0
+0
+14
+3
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
5.
Beeksekees
802(+34)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
55
53
52
44
28
25
24
12
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Opa weet het niet meer
802(+40)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
53
52
44
25
24
23
12
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
John Verschoor
798(+61)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
55
53
34
28
25
18
12
4
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+22
+0
+0
+4
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
8.
Yellowman
796(+37)
€0.00
 
114
103
100
65
61
60
55
53
52
44
28
25
24
12
0
+0
+0
+14
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Mama & Jelmer
788(+40)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
60
53
52
44
25
24
12
9
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+6
+0
+0
+0
+0
+5
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
10.
The Instigator 1
784(+56)
€0.00
 
114
103
100
66
65
61
55
53
44
34
28
25
24
12
0
+0
+0
+14
+3
+0
+12
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+5
+0
+0
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BARDET Romain
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms