Uitslag Etappe 13

14-07-2017, 18

FRANKRIJK - Een geweldige leuke etappe nummer 13 op de Franse feestdag is vandaag gewonnen door de fransman BARGUIL Warren voor QUINTANA Nairo en CONTADOR VELASCO Alberto. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Franco Pellizotti en FC Berg toppers. Deze had net gewonnen voor: Mama & Jelmer Berg Af en De Klimmer Marco en Yente met 9 punten verschil uiteindelijk.

De gevallen favorieten voor deze Tour Contador en Quintana gingen al vroeg in de aanval. Vooral Contador, die ook de strijdlust kreeg, begon al vroeg aan de ontsnapping. Vele aanvallen waren er verder, ook op de gele trui die toch nog stevig in bezit blijft van Aru. Landa klimt nu wel de top 5 binnen, Contador komt de top 10 binnen.

De dagzege voor Franco Pellizotti en FC Berg toppers werd verdiend door de volgende namen in de ploegen die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken: QUINTANA Nairo(17pnt), CONTADOR VELASCO Alberto(14pnt), LANDA MEANA Mikel(12pnt), YATES Simon(10pnt), MARTIN Daniel(7pnt), FROOME Chris(5pnt), ARU Fabio(4pnt), BARDET Romain(2pnt), MEINTJES Louis(1pnt).

Ze hadden dus niet de nummer 1 van vandaag, Barguil, in hun ploeg. Er eindigden 3teams op de 3de plek, deze misten Landa maar hadden wel Uran.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit13.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BARGUIL Warren
22
7.
KWIATKOWSKI Michal
6
2.
QUINTANA Nairo
17
8.
FROOME Chris
5
3.
CONTADOR VELASCO Alberto
14
9.
ARU Fabio
4
4.
LANDA MEANA Mikel
12
10.
URAN Rigoberto
3
5.
YATES Simon
10
11.
BARDET Romain
2
6.
MARTIN Daniel
7
12.
MEINTJES Louis
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Franco Pellizotti
72
€5.27
 
17
14
12
10
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
FC Berg toppers
72
€5.27
 
17
14
12
10
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
3.
Mama & Jelmer Berg Af
63
€0.70
 
17
14
10
7
5
4
3
2
1
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
URAN Rigoberto
BARDET Romain
MEINTJES Louis
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
De Klimmer Marco
63
€0.70
 
17
14
10
7
5
4
3
2
1
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
URAN Rigoberto
BARDET Romain
MEINTJES Louis
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
Yente
63
€0.70
 
17
14
10
7
5
4
3
2
1
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
URAN Rigoberto
BARDET Romain
MEINTJES Louis
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
PORTE Richie
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
6.
klimmers
62
€0.00
 
17
14
12
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Mountain Mountain
61
€0.00
 
17
14
12
7
5
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
Rockie Klim
60
€0.00
 
17
14
10
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
9.
Bankie
60
€0.00
 
17
14
10
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
10.
Escartin
60
€0.00
 
17
14
10
7
5
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
MARTIN Daniel
FROOME Chris
ARU Fabio
BARDET Romain
MEINTJES Louis
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Jobosono AK
707(+33)
€0.00
 
114
71
65
60
59
55
53
52
49
44
28
25
12
11
9
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+17
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
COLBRELLI Sonny
MAJKA Rafal
2.
John
707(+49)
€0.00
 
114
71
65
60
59
53
52
49
47
44
28
25
19
12
9
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
MAJKA Rafal
3.
Beeksekees
704(+42)
€0.00
 
114
71
65
60
59
55
53
52
47
44
28
25
19
12
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
klassement
698(+49)
€0.00
 
114
71
65
60
59
53
52
49
47
44
28
25
19
12
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
Rockie 2
694(+49)
€0.00
 
114
71
65
60
55
53
52
49
47
44
28
25
19
12
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Opa weet het niet meer
693(+42)
€0.00
 
114
71
65
60
59
53
52
49
47
44
25
23
19
12
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+0
+10
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
693(+45)
€0.00
 
114
71
65
59
55
53
52
49
47
44
28
25
19
12
0
+0
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
KlepelAK
686(+18)
€0.00
 
114
71
65
60
59
55
53
52
49
47
25
12
12
12
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
9.
Ko Timmer
685(+49)
€0.00
 
114
71
65
60
55
53
49
47
44
30
28
25
19
13
12
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+7
+2
+0
+0
+17
+0
+14
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
10.
Mama & Jelmer
679(+32)
€0.00
 
114
71
65
60
59
53
52
49
47
44
25
19
12
9
0
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+7
+2
+0
+0
+14
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
ARU Fabio
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
CONTADOR VELASCO Alberto
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 12

13-07-2017, 17

FRANKRIJK - Etappe nummer 12 is vandaag gewonnen door BARDET Romain voor URAN Rigoberto en ARU Fabio. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Mama & Jelmer Berg Af en De Klimmer Marco en Yente. Deze had net gewonnen voor: Franco Pellizotti en FC Berg toppers met 5 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: BARDET Romain. De dagzege voor Mama & Jelmer Berg Af en De Klimmer Marco en Yente werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:BARDET Romain(22pnt), URAN Rigoberto(17pnt), ARU Fabio(14pnt), MEINTJES Louis(10pnt), MARTIN Daniel(7pnt), FROOME Chris(6pnt), YATES Simon(4pnt), QUINTANA Nairo(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit12.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BARDET Romain
22
7.
FROOME Chris
6
2.
URAN Rigoberto
17
8.
BENNETT George
5
3.
ARU Fabio
14
9.
YATES Simon
4
4.
LANDA MEANA Mikel
12
10.
NIEVE ITURRALDE Mikel
3
5.
MEINTJES Louis
10
11.
QUINTANA Nairo
2
6.
MARTIN Daniel
7
12.
BARGUIL Warren
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Mama & Jelmer Berg Af
82
€4.22
 
22
17
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
URAN Rigoberto
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
De Klimmer Marco
82
€4.22
 
22
17
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
URAN Rigoberto
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
3.
Yente
82
€4.22
 
22
17
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
URAN Rigoberto
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
PORTE Richie
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
4.
Franco Pellizotti
77
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
FC Berg toppers
77
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
klimmers
73
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
QUINTANA Nairo
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Rockie Klim
65
€0.00
 
22
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
8.
Bankie
65
€0.00
 
22
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
9.
Escartin
65
€0.00
 
22
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PORTE Richie
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
10.
Strip K
65
€0.00
 
22
14
10
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
BARDET Romain
ARU Fabio
MEINTJES Louis
MARTIN Daniel
FROOME Chris
YATES Simon
QUINTANA Nairo
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
PORTE Richie
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Jobosono AK
671(+29)
€0.00
 
114
66
65
59
55
53
53
52
44
42
25
12
11
11
9
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+0
+7
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
COLBRELLI Sonny
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
665(+49)
€0.00
 
114
66
65
59
55
53
53
52
45
42
25
12
12
12
0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+7
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
Gagnez
664(+42)
€0.00
 
114
66
65
59
55
53
53
52
45
44
25
12
12
9
0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
4.
Beeksekees
659(+44)
€0.00
 
114
66
65
59
55
53
53
52
45
44
25
12
11
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
5.
John
655(+51)
€0.00
 
114
66
65
59
53
53
52
45
44
42
25
12
11
9
5
+0
+6
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+7
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
MAJKA Rafal
CONTADOR VELASCO Alberto
6.
Opa weet het niet meer
648(+53)
€0.00
 
114
66
65
59
53
53
52
45
44
42
25
13
12
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+7
+0
+4
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
YATES Simon
PORTE Richie
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
648(+37)
€0.00
 
114
66
65
59
55
53
52
45
44
42
25
12
11
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+7
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
8.
klassement
646(+51)
€0.00
 
114
66
65
59
53
53
52
45
44
42
25
12
11
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+7
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
9.
Mama & Jelmer
644(+49)
€0.00
 
114
66
65
59
53
53
52
45
44
42
25
12
9
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+7
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
10.
Rockie 2
642(+51)
€0.00
 
114
66
65
55
53
53
52
45
44
42
25
12
11
5
0
+0
+6
+0
+0
+0
+14
+0
+22
+0
+7
+0
+0
+2
+0
+0
KITTEL Marcel
FROOME Chris
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier..


Uitslag Etappe 11

12-07-2017, 16

FRANKRIJK - Etappe nummer 11 is vandaag gewonnen door KITTEL Marcel voor GROENEWEGEN Dylan en BOASSON HAGEN Edvald. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: De Gegalvaniseerde Paarden en De Talentjes en Robinbank en Haanties 2 en bourfrou kuipers en Gagnez Sprint. Deze had net gewonnen voor: happers2010-1 met 2 punten verschil uiteindelijk.

Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2017. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: KITTEL Marcel. De dagzege voor De Gegalvaniseerde Paarden en De Talentjes en Robinbank en Haanties 2 en bourfrou kuipers en Gagnez Sprint werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:KITTEL Marcel(22pnt), GROENEWEGEN Dylan(17pnt), BOASSON HAGEN Edvald(14pnt), MATTHEWS Michael(12pnt), MCLAY Daniel(10pnt), GREIPEL Andre(6pnt), BOUHANNI Nacer(5pnt), SWIFT Ben(4pnt), KRISTOFF Alexander(1pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit11.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
KITTEL Marcel
22
7.
GREIPEL Andre
6
2.
GROENEWEGEN Dylan
17
8.
BOUHANNI Nacer
5
3.
BOASSON HAGEN Edvald
14
9.
SWIFT Ben
4
4.
MATTHEWS Michael
12
10.
WYSS Danilo
3
5.
MCLAY Daniel
10
11.
VANSPEYBROUCK Pieter
2
6.
CIMOLAI Davide
7
12.
KRISTOFF Alexander
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
De Gegalvaniseerde Paarden
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
SAGAN Peter
2.
De Talentjes
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
PETIT Adrien
SAGAN Peter
3.
Robinbank
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
4.
Haanties 2
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
ARNDT Nikias
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
5.
bourfrou kuipers
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
6.
Gagnez Sprint
91
€2.11
 
22
17
14
12
10
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
SWIFT Ben
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
PETIT Adrien
SAGAN Peter
7.
happers2010-1
89
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
2
1
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
VANSPEYBROUCK Pieter
KRISTOFF Alexander
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
SAGAN Peter
8.
Brenet
87
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
LAPORTE Christophe
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
9.
Scheertoppers C
87
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
10.
Amalia
87
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
5
1
0
0
0
0
0
0
0
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
BOASSON HAGEN Edvald
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Jobosono AK
639(+63)
€0.00
 
114
65
59
57
55
53
52
44
39
35
25
12
11
9
9
+22
+0
+12
+0
+17
+6
+1
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
PORTE Richie
COLBRELLI Sonny
QUINTANA Nairo
MAJKA Rafal
2.
Gagnez
619(+63)
€0.00
 
114
65
59
57
55
53
52
44
39
25
23
12
12
9
0
+22
+0
+12
+0
+17
+6
+1
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
SAGAN Peter
BARDET Romain
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
3.
KlepelAK
613(+58)
€0.00
 
114
65
59
57
55
53
52
39
35
25
23
12
12
12
0
+22
+0
+12
+0
+17
+6
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
ARU Fabio
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
BARDET Romain
VAN AVERMAET Greg
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
4.
Beeksekees
612(+63)
€0.00
 
114
65
59
57
55
53
52
44
39
25
23
12
9
5
0
+22
+0
+12
+0
+17
+6
+1
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
SAGAN Peter
BARDET Romain
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
5.
Yellowman
608(+63)
€0.00
 
114
65
59
57
55
53
52
44
35
25
23
12
9
5
0
+22
+0
+12
+0
+17
+6
+1
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
BARDET Romain
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
CONTADOR VELASCO Alberto
VALVERDE Alejandro
6.
Robinbank
605(+91)
€0.00
 
114
65
59
55
53
52
44
39
30
25
24
12
12
11
10
+22
+0
+12
+17
+6
+1
+5
+14
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+4
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
7.
De Talentjes
604(+91)
€0.00
 
114
65
59
55
53
52
44
39
30
25
24
12
11
11
10
+22
+0
+12
+17
+6
+1
+5
+14
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+4
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
8.
Gagnez Sprint
604(+91)
€0.00
 
114
65
59
55
53
52
44
39
30
25
24
12
11
11
10
+22
+0
+12
+17
+6
+1
+5
+14
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+4
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
9.
John
601(+46)
€0.00
 
114
65
59
57
53
52
44
39
35
25
23
12
9
9
5
+22
+0
+12
+0
+6
+1
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ARU Fabio
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
BARDET Romain
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
MAJKA Rafal
CONTADOR VELASCO Alberto
10.
Grandvitesse
599(+77)
€0.00
 
114
65
59
55
53
52
44
39
35
25
23
12
12
11
0
+22
+0
+12
+17
+6
+1
+5
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
BOASSON HAGEN Edvald
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
BARDET Romain
VAN AVERMAET Greg
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
FELLINE Fabio

Voor het volledig klassement klik hier..



Bekijk oudere berichten:


copyright © Tourpoule Ooms