Live pagina

Op deze pagina kan je alle teams van de deelnemers bekijken onderaan. Verder kan je hier bovenaan renners selecteren die in de kopgroep zitten, je ziet dan gelijk welke ploegen deze renners hebben.

Ontsnapping invullen

Vul hier de renners die in de ontsnapping zitten in om te kijken welke ploeg de meeste renners uit deze kopgroep in zijn bezit heeft.

Nog geen kopgroep geselecteerd, selecteer hieronder de kopgroep.

Klik op een renner om deze te selecteren/deselecteren en klik daarna op de knop Vul In.
Selecteer renners:

Geen kopgroep geselecteerd


Alle teams

黃色領騎衫


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

8vanChaam


ARU Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

adam1


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

adam2


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
YATES Simon

Alexia


CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

algemeen


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Almelo


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Amalia


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Ariane


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

arnhem1967


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
THOMAS Geraint
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro

Aron de Snoo


ARU Fabio
BARDET Romain
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Baguette


BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
KWIATKOWSKI Michal
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Bankie


ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

barendwilgeel


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

barendwilgeel 2


BEVIN Patrick
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter

Beeksekees


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Belgique


BENOOT Tiesj
BEVIN Patrick
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GILBERT Philippe
KEUKELEIRE Jens
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
PAUWELS Serge
SAGAN Peter
STYBAR Zdenek
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Beste Bank


ALBASINI Michael
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

Beste Oom


BAUER Jack
BONO Matteo
CLAEYS Dimitri
DELAGE Mickael
GASTAUER Ben
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
MOINARD Amael
ROWE Luke
SCHAR Michael
TIMMER Albert
VERMOTE Julien
ZEITS Andrey
ZUBELDIA Haimar

bourfrou kuipers


BEVIN Patrick
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

bourman kuipers


BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Brenet


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

capoditutticapi 2


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

capoditutticapi 3


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

capoditutticapi1


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

chuusman


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

chuusman 1


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Cipollinies


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

D-Charly


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

D-Charly 2


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Daniel McLay


BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

De Dromer


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
SWIFT Ben

De Dromer 2


ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARDET Romain
BENNETT George
BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

De Gegalvaniseerde Paarden


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

De Joker Marco


ALBASINI Michael
BEVIN Patrick
BUCHMANN Emanuel
COLBRELLI Sonny
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
SIMON Julien
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

De Klasse Jelmer


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

De Klasse Marco


ARU Fabio
BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

De Klimmer Marco


ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

de lobbies


ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
LATOUR Pierre Roger
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

De Sprinter Jelmer


ARNDT Nikias
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

De Sprinter Marco


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
PETIT Adrien
SAGAN Peter

De Talentjes


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Demi


ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

DENISTEL


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GILBERT Philippe
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Dijkspurt


COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
FELLINE Fabio
FROOME Chris
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Dijkvlak


BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

Dolfen


CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

duutsers


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

erikdegraaff


CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
VAN AVERMAET Greg

Escartin


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Evan Almighty


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Falco Peemen 0


CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GOGL Michael
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
MOINARD Amael
NIEVE ITURRALDE Mikel
ROWE Luke
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
WYSS Danilo
ZEITS Andrey

Falco Peemen AK


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Falco Peemen Sprint


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

FC Allround


BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

FC Berg


ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
BARGUIL Warren
BENNETT George
BRAMBILLA Gianluca
BUCHMANN Emanuel
CATALDO Dario
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
ULISSI Diego
URAN Rigoberto
WELLENS Tim

FC Berg toppers


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

FC Sprint


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

FC Toppers


CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
WELLENS Tim

Franco Pellizotti


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Frontaal


BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VANSPEYBROUCK Pieter

Gagnez


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Gagnez Berg


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVANEL Sylvain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Gagnez Parijs


ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Gagnez Punch


BOASSON HAGEN Edvald
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
FROOME Chris
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Gagnez Sprint


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Gagnez TT


CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos

Gekken


BARGUIL Warren
BUCHMANN Emanuel
CHAVANEL Sylvain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PAUWELS Serge
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
VOECKLER Thomas

Gele Trui


BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

Glennemans


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
FROOME Chris
GESINK Robert
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
KWIATKOWSKI Michal
MOLLEMA Bauke
PINOT Thibaut
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
TALANSKY Andrew
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro

goforit


ARU Fabio
BARDET Romain
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

goforit1


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

goforit2


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

goforit3


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

goforit4


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

goforit5


BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SWIFT Ben

Gontsjar


CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

Grandvitesse


BARDET Romain
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

grensgeval


ARU Fabio
BARDET Romain
BOASSON HAGEN Edvald
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

grenszoeker


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Groeneslakken


BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Haanties 1


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Haanties 2


ARNDT Nikias
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Haanties 3


BAUER Jack
BONO Matteo
BROWN Nathan
CLAEYS Dimitri
GASTAUER Ben
GOGL Michael
HANSEN Adam James
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
ROWE Luke
SAGAN Juraj
VENTER Jaco
VERMOTE Julien
WYSS Danilo

happers2010-1


BEVIN Patrick
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter

Happers2010-2


BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Helemaal niets in


BONO Matteo
CURVERS Roy
DEGAND Thomas
GASTAUER Ben
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
GRUZDEV Dmitriy
HALLER Marco
HOLLENSTEIN Reto
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
MINNAARD Marco
ROOSEN Timo
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert

Henk Lubberding


ALBASINI Michael
BOASSON HAGEN Edvald
BROWN Nathan
DEGENKOLB John
FRANK Mathias
GILBERT Philippe
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MCLAY Daniel
RENSHAW Mark
ROGLIC Primoz
TALANSKY Andrew
TEN DAM Laurens
VOECKLER Thomas
ZABEL Rick

HERACLES


BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Hulk


CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
MEINTJES Louis
PAUWELS Serge
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
URAN Rigoberto

Ik denk het niet


ALBASINI Michael
BENNETT George
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
BRAMBILLA Gianluca
CUMMINGS Stephen
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PINOT Thibaut
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VAN AVERMAET Greg
VAN BAARLE Dylan

Jajayejaja


BEVIN Patrick
BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CATALDO Dario
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
GESINK Robert
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

Jalencio


ARNDT Nikias
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PETIT Adrien
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter

jalinho


ARU Fabio
BRAMBILLA Gianluca
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ULISSI Diego
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VUILLERMOZ Alexis
WELLENS Tim

Jaluciano


BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CHAVANEL Sylvain
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro

Jalysha


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GENE Yohann
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter

Japiesteam


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Jobosono 0


CURVERS Roy
HANSEN Adam James
HOLLENSTEIN Reto
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
LAENGEN Vegard Stake
MINNAARD Marco
OFFREDO Yoann
ROOSEN Timo
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TEUNISSEN Mike
TIMMER Albert
WYSS Danilo

Jobosono AK


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

Jobosono sprint


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo

John


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

John 2


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

John 3


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

John Verschoor


ARU Fabio
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Ketchup


CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos

Klasse Opa


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

klassement


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Klasseslakken


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PASQUALON Andrea
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Klatsie


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Klepel0


BETTIOL Alberto
BOUDAT Thomas
CINK Ondrej
CLAEYS Dimitri
DE KORT Koen
GESBERT Elie
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
LE GAC Olivier
LEEZER Thomas
MINNAARD Marco
POLITT Nils
SENECHAL Florian
THWAITES Scott
VENTER Jaco

KlepelAK


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

KlepelSprint


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

klimmers


ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro

Klimslakken


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
MAJKA Rafal
PAUWELS Serge
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Ko Timmer


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

ko.timmer


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ZABEL Rick

Ko.Timmer 3


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Ko.Timmer4


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

KO.Timmer5


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

Komt nog


ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
BEVIN Patrick
BOASSON HAGEN Edvald
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

kooltje


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

kooltjeak


ARU Fabio
BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

Kwakboks


ALBASINI Michael
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
TALANSKY Andrew
YATES Simon

limbo


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GESINK Robert
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

Luca


BAK YTTING Lars
BONO Matteo
CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GASTAUER Ben
GRUZDEV Dmitriy
IRIZAR ARAMBURU Markel
LE GAC Olivier
LEEZER Thomas
LEMOINE Cyril
SAGAN Juraj
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
VERMOTE Julien

Mama & Jelmer


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Mama & Jelmer Berg Af


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Mama & Jelmer in de Sprint


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

Marfie79


ARU Fabio
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
WELLENS Tim
YATES Simon

Mario Cipollini


BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

menueten


ALBASINI Michael
BAUER Jack
CATALDO Dario
CLARKE Simon
DE GENDT Thomas
FELLINE Fabio
GILBERT Philippe
HANSEN Adam James
HERRADA Jesus
IMPEY Daryl
LUTSENKO Alexey
MARCATO Marco
NAESEN Oliver
ULISSI Diego
WELLENS Tim

menueten 2


BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter

Michele Scarponi


BARDET Romain
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

MontelupoBoys 1


COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
VAN EMDEN Jos
YATES Simon

MontelupoBoys 2


BENOOT Tiesj
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GILBERT Philippe
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

MontelupoBoys 3


ARU Fabio
BARDET Romain
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MARTIN Daniel
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Mountain AK


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Mountain Mountain


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GESINK Robert
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro

Mountain Sprint


ARNDT Nikias
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Oosterhout01


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Opa als Laatste


BAK YTTING Lars
BONO Matteo
CLAEYS Dimitri
CURVERS Roy
DE KORT Koen
DEGAND Thomas
HAYMAN Mathew
HOLLENSTEIN Reto
POLJANSKI Pawel
ROWE Luke
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TIMMER Albert
VERMOTE Julien

Opa is bij de tijd


CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
KIRYIENKA Vasil
KITTEL Marcel
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

Opa kan het nog


ALBASINI Michael
BEVIN Patrick
BUCHMANN Emanuel
COLBRELLI Sonny
DE GENDT Thomas
DOMONT Axel
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
LATOUR Pierre Roger
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Opa weet het niet meer


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Opa zoekt het hoger op


BENNETT George
BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CLARKE Simon
CUMMINGS Stephen
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
NAVARRO GARCIA Daniel
PINOT Thibaut
ROLLAND Pierre
TALANSKY Andrew
URAN Rigoberto

papegaai


CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PANTANO GOMEZ Jarlinson
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

Paupers


BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

PSV


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Robin


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Robinbank


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
VAN AVERMAET Greg

Rockie 1


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Rockie 2


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Rockie 3


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Rockie Klim


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Rockie Sprint


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
PETIT Adrien
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

roelie007 1


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

roelie007 2


BARDET Romain
BETANCUR Carlos
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

roelie007 3


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

roelie007 4


BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

roelie007 5


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
NAVARRO GARCIA Daniel
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Rolf Pruijsen


ARU Fabio
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Rolf Pruijsen Sprint


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben
TRENTIN Matteo

Rubens


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROLLAND Pierre
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Rubens2


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Scheertoppers A


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Scheertoppers B


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

Scheertoppers C


BOASSON HAGEN Edvald
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter

Snelle Opa


BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Snelle wieltjes


ARU Fabio
BARGUIL Warren
BUCHMANN Emanuel
CALMEJANE Lilian
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
YATES Simon

Sprankie 1


BOASSON HAGEN Edvald
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SINKELDAM Ramon
VAN AVERMAET Greg

Sprankie 2


BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
LAPORTE Christophe
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

sprint berg op


COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
GALLOPIN Tony
GILBERT Philippe
HERRADA Jesus
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
MC CARTHY Jay
PINOT Thibaut
SAGAN Peter
ULISSI Diego
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

sprinters


ARNDT Nikias
BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter

Sprintkenners


BEVIN Patrick
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SMITH Dion
SWIFT Ben

Stefan Verschoor


BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CONTADOR VELASCO Alberto
CUMMINGS Stephen
FROOME Chris
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos

Strip A


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
COLBRELLI Sonny
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

Strip K


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Strip nul


BAUER Jack
BETANCUR Carlos
BRAJKOVIC Janez
BROWN Nathan
DELAGE Mickael
DOMONT Axel
DURASEK Kristijan
LAENGEN Vegard Stake
LE GAC Olivier
MORENO BAZAN Javier
POLJANSKI Pawel
QUEMENEUR Perrig
TULIK Angelo
VENTER Jaco
VERMOTE Julien

Strip S


BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Super Farmer United 1


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter

Super Farmer United 2


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Super Farmer United 3


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Tankie


CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KUNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

tete de la course


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GILBERT Philippe
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
YATES Simon

The Instigator 1


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

The Instigator 2


ARU Fabio
BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

The Instigator 3


ARU Fabio
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

The Instigator 4


ARU Fabio
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

The Instigator 5


ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

tijdrit


BODNAR Maciej
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
KUNG Stefan
MARTIN Tony
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
SUTTERLIN Jasha
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos

Timmertje Timmertje


ALBASINI Michael
ARNDT Nikias
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

Tourwino


ARU Fabio
BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

uitgeester


BARDET Romain
CAVENDISH Mark
CONTADOR VELASCO Alberto
DE GENDT Thomas
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg

uitgeester1


BUCHMANN Emanuel
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
COLBRELLI Sonny
DE GENDT Thomas
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
SAGAN Peter
TRENTIN Matteo
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

utreg


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PINOT Thibaut
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter

visschedijk


ARU Fabio
BARDET Romain
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
ROGLIC Primoz
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VAN AVERMAET Greg

Woutje Wagtmans 1


BARDET Romain
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Woutje Wagtmans 2


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
COLBRELLI Sonny
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Woutje Wagtmans 3


BEVIN Patrick
BOUDAT Thomas
BOUHANNI Nacer
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben

Yellowman


BARDET Romain
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MARTIN Daniel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro

Yellowzeroman


CURVERS Roy
EISEL Bernhard
ERVITI Imanol
GRUZDEV Dmitriy
HAYMAN Mathew
IRIZAR ARAMBURU Markel
KNEES Christian
KOZHATAYEV Bakhtiyar
LE GAC Olivier
MOINARD Amael
ROWE Luke
SAGAN Juraj
SCHAR Michael
TIMMER Albert
VERMOTE Julien

Yente


ARU Fabio
BARDET Romain
CONTADOR VELASCO Alberto
FROOME Chris
GESINK Robert
HENAO MONTOYA Sergio Luis
MAJKA Rafal
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
THOMAS Geraint
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Simon

Zeroankie


CURVERS Roy
HOLLENSTEIN Reto
KNEES Christian
LAMMERTINK Maurits
LEEZER Thomas
MATE MARDONES Luis Angel
MINNAARD Marco
PASQUALON Andrea
ROOSEN Timo
SCHAR Michael
SIEBERG Marcel
TEN DAM Laurens
TIMMER Albert
VENTER Jaco
ZEITS Andrey


Tweets van ploegen

Tweets van renners


copyright © Tourpoule Ooms