Uitslag Etappe 12

19-07-2018, 45


FRANKRIJK - Etappe nummer 12 is vandaag helaas gewonnen door THOMAS Geraint voor DUMOULIN Tom en BARDET Romain. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: punchers. Deze had net gewonnen voor: Strip K met 2 punten verschil uiteindelijk.


De Nederlanders maakte de dag, Kruijswijk kon zijn aanval en solo helaas niet afronden. Dumoulin probeerde het nog op de laatste berg maar was niet opgewassen tegen het sky duo. Thomas pakte hierdoor zijn tweede zege.

. De dagzege voor punchers werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:THOMAS Geraint(22pnt), DUMOULIN Tom(17pnt), BARDET Romain(14pnt), FROOME Chris(12pnt), LANDA MEANA Mikel(10pnt), NIBALI Vincenzo(6pnt), FUGLSANG Jakob(5pnt), QUINTANA Nairo(4pnt), KRUIJSWIJK Steven(3pnt), MARTIN Daniel(1pnt).

Dagzege werd behaald door kruijswijk en Nibali tegenover fulgsang voor strip K. Nummer 3 mist landa. In het algemeen klassement leidt nog altijd een sprint ploeg, maar gezien de vele uitvallers bij de sprinters zal die het niet gaan redden. Ike Simoncini, Erik Golverdingen en Daniel Schwaab komen dichterbij.
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit12.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
THOMAS Geraint
22
7.
NIBALI Vincenzo
6
2.
DUMOULIN Tom
17
8.
FUGLSANG Jakob
5
3.
BARDET Romain
14
9.
QUINTANA Nairo
4
4.
FROOME Chris
12
10.
KRUIJSWIJK Steven
3
5.
LANDA MEANA Mikel
10
11.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2
6.
ROGLI? Primož
7
12.
MARTIN Daniel
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
punchers
94
€6.88
 
22
17
14
12
10
6
5
4
3
1
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MARTIN Daniel
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
2.
Strip K
92
€4.58
 
22
17
14
12
10
7
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
MAJKA Rafal
POELS Wout
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
3.
MontelupoBoys 3
88
€2.29
 
22
17
14
12
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
4.
kotimmer2
87
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
5
4
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
PORTE Richie
SAGAN Peter
YATES Adam
5.
FC Tobbers
86
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
4
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
6.
Super Farmer United 2
85
€0.00
 
22
17
14
12
10
6
4
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
7.
Opa
84
€0.00
 
22
17
14
12
6
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MARTIN Daniel
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
8.
Flyindustman
84
€0.00
 
22
17
14
12
7
6
4
2
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
BARDET Romain
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
J.M. Jimenez
83
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
5
4
3
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
MAJKA Rafal
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
10.
Mauro Jr
81
€0.00
 
22
14
12
10
7
6
5
4
1
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
BARDET Romain
FROOME Chris
LANDA MEANA Mikel
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MARTIN Daniel
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
623(+0)
€0.00
 
124
64
63
60
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
Ike Simoncini
612(+37)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
36
35
32
26
21
20
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+0
+6
+4
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
3.
Erik Golverdingen
607(+57)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
35
34
32
26
21
17
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
4.
Daniel Schwaab
584(+70)
€0.00
 
124
64
63
60
55
42
36
34
32
21
17
15
8
7
6
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+17
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
5.
CleanwheelS
583(+0)
€1.71
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
6.
Roelie007 1
582(+50)
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
34
32
26
24
21
15
6
4
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
7.
The Instigator 5
579(+54)
€0.00
 
124
64
63
57
46
43
36
35
34
26
21
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+14
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
8.
Conny Solbrelli
574(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
9.
papegaai 2
573(+73)
€0.00
 
124
64
63
55
46
43
38
34
32
24
21
17
10
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+1
+0
+17
+0
+0
+14
+7
+10
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
10.
Henk de Vries
571(+0)
€2.29
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver

Voor het volledig klassement klik hier.


Uitslag Etappe 11

18-07-2018, 44


FRANKRIJK - Etappe nummer 11 is vandaag gewonnen door THOMAS Geraint voor DUMOULIN Tom en FROOME Chris. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: MontelupoBoys 3. Deze had net gewonnen voor: Opa en punchers met 1 punten verschil uiteindelijk.


Het was weer een spannende etappe in de Tour de France van 2018. De renners waren vanochtend vroeg vertrokken met als uiteindelijke winnaar dus: THOMAS Geraint. De dagzege voor MontelupoBoys 3 werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:THOMAS Geraint(22pnt), DUMOULIN Tom(17pnt), FROOME Chris(14pnt), MARTIN Daniel(7pnt), BARDET Romain(5pnt), NIBALI Vincenzo(4pnt), QUINTANA Nairo(3pnt), ROGLI? Primož(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit11.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
THOMAS Geraint
22
7.
HERRADA Jesus
6
2.
DUMOULIN Tom
17
8.
BARDET Romain
5
3.
FROOME Chris
14
9.
NIBALI Vincenzo
4
4.
CARUSO Damiano
12
10.
QUINTANA Nairo
3
5.
NIEVE ITURRALDE Mikel
10
11.
ROGLI? Primož
2
6.
MARTIN Daniel
7
12.
KRUIJSWIJK Steven
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 3
74
€6.88
 
22
17
14
7
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
PORTE Richie
URAN Rigoberto
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
2.
Opa
73
€3.43
 
22
17
14
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
3.
punchers
73
€3.43
 
22
17
14
7
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
ZAKARIN Ilnur
4.
FC Tobbers
72
€0.00
 
22
17
14
7
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
5.
Strip K
70
€0.00
 
22
17
14
7
5
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
LANDA MEANA Mikel
MAJKA Rafal
POELS Wout
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
6.
POWERYELLOW
68
€0.00
 
22
17
14
7
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MARTIN Daniel
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
FUGLSANG Jakob
JUNGELS Bob
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
7.
kotimmer2
67
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
PORTE Richie
SAGAN Peter
YATES Adam
8.
Flyindustman
67
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
ROGLI? Primož
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
PORTE Richie
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
Super Farmer United 2
65
€0.00
 
22
17
14
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
BENOOT Tiesj
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
10.
Caroline
62
€0.00
 
22
17
14
5
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
THOMAS Geraint
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
BARGUIL Warren
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
POZZOVIVO Domenico
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
623(+0)
€0.00
 
124
64
63
60
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
CleanwheelS
583(+0)
€1.71
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
3.
Ike Simoncini
575(+33)
€0.00
 
124
64
63
46
42
42
38
36
35
32
20
14
9
7
3
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+4
+5
+3
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
LAPORTE Christophe
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
BARDET Romain
QUINTANA Nairo
4.
Conny Solbrelli
574(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
5.
Henk de Vries
571(+0)
€2.29
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
6.
Verhagen
569(+0)
€1.71
 
124
64
63
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
7.
Malle opa
561(+0)
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
8.
De Sprinter Marco
556(+0)
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
9.
Mario Traversoni
555(+0)
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
10.
UCI-sprinters
553(+0)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal

Voor het volledig klassement klik hier.


Uitslag Etappe 10

17-07-2018, 43


FRANKRIJK - Alaphilippe heeft de eerste bergetappe gewonnen. Gesink en Slagter waren ook mee in de ontsnapping maar konden geen potten breken. Wel erbij was gele trui Greg van Avermaet, hij is heel waardevol in je ploeg. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: CleanwheelMur. Hij wint voor: Adam3 met 2 punten verschil.


Alaphilippe stijgt in het klassement maar zal daarin waarschijnlijk geen rol spelen. Wel tijd verloren oa Zakarin, Mollema en Uran, verder lieten de favorieten nog weinig zien. De dagzege voor CleanwheelMur werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken:ALAPHILIPPE Julian(22pnt), VAN AVERMAET Greg(12pnt), CALMEJANE Lilian(7pnt), MARTIN Daniel(6pnt), ROGLI? Primož(5pnt), BARDET Romain(2pnt).
Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit10.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
ALAPHILIPPE Julian
22
7.
MARTIN Daniel
6
2.
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
17
8.
ROGLI? Primož
5
3.
TAARAMÄE Rein
14
9.
GAUDU David
4
4.
VAN AVERMAET Greg
12
10.
THOMAS Geraint
3
5.
PAUWELS Serge
10
11.
BARDET Romain
2
6.
CALMEJANE Lilian
7
12.
KRUIJSWIJK Steven
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
CleanwheelMur
54
€6.88
 
22
12
7
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
DUMOULIN Tom
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
VANENDERT Jelle
2.
Adam3
52
€4.58
 
22
17
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MAJKA Rafal
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
3.
wimdolfing3
47
€2.29
 
22
12
6
5
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
ROGLI? Primož
BARDET Romain
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
4.
Gekke Henkie
44
€0.00
 
22
12
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
PAUWELS Serge
BENOOT Tiesj
GILBERT Philippe
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
STUYVEN Jasper
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VANMARCKE Sep
VUILLERMOZ Alexis
5.
Rodger2
43
€0.00
 
22
12
6
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
GALLOPIN Tony
HAGEN Edvald Boasson
MATTHEWS Michael
MOLLEMA Bauke
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
VUILLERMOZ Alexis
6.
wimdolfing
42
€0.00
 
22
12
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
BARDET Romain
BARGUIL Warren
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
GAVIRIA RENDON Fernando
HAGEN Edvald Boasson
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
URAN Rigoberto
VALVERDE Alejandro
7.
Seter Pagan
41
€0.00
 
22
12
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
COLBRELLI Sonny
GAVIRIA RENDON Fernando
GILBERT Philippe
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
TERPSTRA Niki
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
VICHOT Arthur
YATES Adam
8.
Laventure
41
€0.00
 
22
12
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
CALMEJANE Lilian
BENOOT Tiesj
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
KITTEL Marcel
LANDA MEANA Mikel
MARTIN Guillaume
MATTHEWS Michael
NIBALI Vincenzo
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
9.
Squadra Capella Azzurro
40
€0.00
 
22
12
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
GILBERT Philippe
HAGEN Edvald Boasson
HERRADA Jesus
IMPEY Daryl
KRISTOFF Alexander
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Guillaume
PASQUALON Andrea
SAGAN Peter
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
10.
Gagnez Heuvel
40
€0.00
 
22
12
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
ALAPHILIPPE Julian
VAN AVERMAET Greg
MARTIN Daniel
BENOOT Tiesj
BERNAL GOMEZ Egan Arley
COLBRELLI Sonny
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
HAGEN Edvald Boasson
IMPEY Daryl
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
MATTHEWS Michael
SAGAN Peter
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
MontelupoBoys 2
620(+34)
€0.00
 
124
64
63
57
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+12
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
CleanwheelS
580(+12)
€1.71
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
3.
Conny Solbrelli
571(+12)
€5.73
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
4.
Verhagen
569(+22)
€1.71
 
124
64
63
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
5.
Henk de Vries
568(+12)
€2.29
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
6.
Malle opa
558(+12)
€5.73
 
124
64
63
57
57
42
38
36
35
24
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
7.
De Sprinter Marco
556(+0)
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
8.
Mario Traversoni
555(+0)
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
9.
UCI-sprinters
553(+0)
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
10.
Denistel
549(+0)
€1.14
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort

Voor het volledig klassement klik hier.


Bekijk oudere berichten:

Huidige stand

Bijgewerkt na rit12.
  Naam Pnt.
+
Prijs
1.
MontelupoBoys 2
623
+0
€0.00
 
124
64
63
60
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
2.
Ike Simoncini
612
+37
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
36
35
32
26
21
20
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+0
+6
+4
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
3.
Erik Golverdingen
607
+57
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
35
34
32
26
21
17
15
7
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
4.
Daniel Schwaab
584
+70
€0.00
 
124
64
63
60
55
42
36
34
32
21
17
15
8
7
6
+0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+17
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
5.
CleanwheelS
583
+0
€1.71
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
6.
Roelie007 1
582
+50
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
34
32
26
24
21
15
6
4
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
7.
The Instigator 5
579
+54
€0.00
 
124
64
63
57
46
43
36
35
34
26
21
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+14
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
8.
Conny Solbrelli
574
+0
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
23
20
8
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
9.
papegaai 2
573
+73
€0.00
 
124
64
63
55
46
43
38
34
32
24
21
17
10
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+1
+0
+17
+0
+0
+14
+7
+10
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
10.
Henk de Vries
571
+0
€2.29
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
15
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
DUPONT Timothy
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
11.
The Instigator 7
571
+54
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
36
34
32
26
21
20
15
7
2
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+0
+6
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
12.
Verhagen
569
+0
€1.71
 
124
64
63
57
46
42
38
36
35
24
20
8
6
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ROJAS Jose
13.
Strip A
565
+51
€0.00
 
124
64
63
43
38
36
35
34
32
26
24
21
17
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
14.
goforit5
564
+58
€0.00
 
124
64
63
55
46
38
35
34
32
26
24
17
6
0
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+7
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ROGLI? Primož
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
15.
Rockie 2
563
+48
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
36
34
32
26
24
21
7
7
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
16.
Super Farmer United 1
563
+69
€0.00
 
124
64
63
55
43
38
35
32
26
24
21
15
10
7
6
+0
+0
+0
+22
+1
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+10
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
17.
wimdolfing3
562
+51
€2.29
 
124
64
63
60
46
43
34
32
26
24
21
17
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
18.
Malle opa
561
+0
€5.73
 
124
64
63
60
57
42
38
36
35
24
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
19.
De Sprinter Marco
556
+0
€16.04
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
20.
Mario Traversoni
555
+0
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
21.
UCI-sprinters
553
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
32
24
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
KWIATKOWSKI Michal
22.
MontelupoBoys 1
550
+43
€0.00
 
124
64
63
60
46
38
35
34
26
24
21
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
23.
Denistel
549
+0
€1.14
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
24.
Opa weet het weer
549
+34
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
36
34
32
26
24
8
7
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
25.
Rockie 1
548
+53
€0.00
 
124
64
63
55
43
42
38
32
24
21
17
9
7
7
2
+0
+0
+0
+22
+1
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+5
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
26.
Robinbank
548
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
THEUNS Edward
27.
Falco Sprint
548
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
28.
Kiki Nena
547
+36
€0.00
 
124
64
63
46
42
38
36
32
26
24
21
15
7
7
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
29.
The Instigator 2
547
+44
€0.00
 
124
64
63
43
38
36
35
32
26
21
20
17
15
7
6
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+0
+7
+6
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
30.
Snelle Opa
547
+0
€1.14
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
31.
macedo
545
+59
€0.00
 
124
64
63
46
42
36
34
32
26
24
21
15
10
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+10
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
32.
Yellowman
545
+37
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
36
32
26
24
21
15
8
7
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
33.
Gagnez Yellow
544
+58
€0.00
 
124
64
63
57
55
43
38
32
21
15
10
9
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+22
+1
+0
+0
+14
+6
+10
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
34.
KlepelSprint
544
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
23
20
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
35.
goforit3
543
+35
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
34
32
26
24
15
8
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+6
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
NIELSEN Magnus Cort
36.
Flyindustman
542
+84
€0.00
 
124
64
63
55
42
38
34
32
26
21
17
15
7
2
2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+4
+0
+2
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
37.
Cipollinies
541
+0
€2.29
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NIELSEN Magnus Cort
38.
loatgoan
541
+48
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
34
26
24
21
7
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
39.
Jobosono Sprint
539
+0
€1.96
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
40.
Ariane
539
+1
€0.00
 
124
64
63
46
43
42
38
36
32
24
13
8
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
MAJKA Rafal
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
DE GENDT Thomas
41.
Gagnez Groen
539
+0
€1.96
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
42.
tony2013
539
+0
€1.96
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
43.
De Geen Froome Marco
538
+28
€0.76
 
124
64
63
46
43
38
36
32
24
21
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
44.
appeltaart xl
537
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
7
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
45.
Jobosono GC
537
+26
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
36
32
24
21
20
15
9
2
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+6
+5
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
NIELSEN Magnus Cort
46.
Jajayejaja 2
537
+17
€0.00
 
124
64
63
57
46
43
38
36
26
24
7
7
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+0
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
FROOME Chris
KITTEL Marcel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
47.
Gylan Droenewegen
536
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
ARNDT Nikias
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
48.
Klatsie
535
+24
€0.00
 
124
64
63
60
46
38
36
35
21
15
13
7
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+6
+0
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
MARTIN Guillaume
49.
Mel
535
+29
€0.00
 
124
64
63
46
38
36
35
32
26
24
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+7
+6
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
50.
Super Farmer United 3
534
+71
€0.00
 
124
64
63
55
38
36
34
32
26
24
15
10
7
6
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+6
+10
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
BARGUIL Warren
51.
De Sprinter Jelmer
532
+0
€1.96
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
HARDY Romain
52.
goforit4
532
+0
€1.96
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
15
8
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
BEVIN Patrick
53.
Amalia
529
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
54.
Falco AK
529
+33
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
32
26
24
21
20
15
8
7
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+0
+6
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
YATES Adam
PORTE Richie
55.
De Klasse Marco
528
+36
€0.00
 
124
64
63
46
42
38
35
32
26
21
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
56.
capoditutticapi 1
528
+30
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
32
26
24
21
8
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
57.
FC Sprint
528
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
8
7
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
58.
Kevin Coyne
527
+0
€1.71
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
59.
Strip S
527
+0
€1.71
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
8
6
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
60.
Haanties 4
527
+0
€12.27
 
124
64
63
57
42
38
36
24
23
20
15
8
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
61.
Scheertoppers A
526
+61
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
34
26
24
21
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+6
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
62.
Fris Chroome
526
+50
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
35
34
26
15
13
10
8
7
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+6
+0
+10
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
63.
Opa`s fiets
526
+61
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
34
26
24
21
17
15
8
7
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
URAN Rigoberto
64.
Jan Ullrich
526
+58
€0.00
 
124
64
63
55
42
38
32
26
24
21
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
65.
Snelle wieltjes
523
+40
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
32
26
24
17
8
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+7
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ROGLI? Primož
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
66.
Scheertoppers D
521
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
20
8
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
KWIATKOWSKI Michal
67.
Arnhem1967
520
+64
€0.00
 
124
64
63
55
46
38
32
24
21
17
15
10
9
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+10
+5
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
BENOOT Tiesj
68.
Boot
519
+60
€0.00
 
124
64
63
46
38
34
32
26
24
21
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
69.
The Instigator 3
519
+43
€0.00
 
124
64
63
46
38
36
32
26
21
20
17
15
8
7
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+0
+7
+6
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CALMEJANE Lilian
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
70.
KlepelAK
519
+60
€0.00
 
124
64
63
46
38
34
32
26
24
21
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
71.
Gagnez Parijs
518
+37
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
32
26
24
21
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
72.
capoditutticapi 4
516
+36
€0.00
 
124
64
63
46
42
38
32
26
24
21
15
7
6
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
PORTE Richie
73.
happers2010
513
+0
€6.88
 
124
64
63
57
38
36
35
24
23
20
15
8
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
IMPEY Daryl
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
74.
wigo
511
+54
€0.00
 
124
64
63
46
38
34
32
26
24
21
17
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
75.
leon lenders
511
+50
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
34
26
24
21
17
13
8
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
MAJKA Rafal
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
76.
UCI vs ASO
510
+61
€0.00
 
124
63
46
43
38
36
34
32
26
21
17
15
7
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
77.
leon lenders 2
509
+50
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
34
26
24
21
17
13
6
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
78.
capoditutticapi 3
508
+42
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
32
24
21
17
15
10
7
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+10
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
79.
ALMELO
508
+58
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
26
24
21
10
9
7
6
4
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+10
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
80.
kotimmer4
507
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
8
6
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
ARNDT Nikias
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
BENNATI Daniele
81.
Sprankie 2
507
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
8
6
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
BENNATI Daniele
82.
Tourwino
506
+70
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
26
21
17
15
10
7
7
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+14
+7
+6
+10
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
83.
migeil sprint
505
+0
€0.00
 
124
64
63
57
42
38
36
35
24
8
6
6
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
ZABEL Rick
ROJAS Jose
BENNATI Daniele
84.
kotimmer2
504
+87
€0.00
 
124
64
63
55
36
34
26
24
21
17
15
9
7
7
2
+0
+0
+0
+22
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+6
+5
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
85.
John
504
+53
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
26
24
21
15
8
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
86.
Opa`s trots
503
+47
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
32
26
21
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
87.
Goforit1
503
+36
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
34
32
26
24
17
8
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+7
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ROGLI? Primož
CAVENDISH Mark
PORTE Richie
URAN Rigoberto
NIELSEN Magnus Cort
88.
De Gele Jelmer
502
+31
€0.00
 
124
64
63
46
38
36
32
24
21
17
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
89.
OlliesKlasje
502
+43
€0.00
 
124
64
63
46
42
38
26
24
21
17
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
90.
Jajayejaja 3
502
+60
€0.00
 
124
64
63
46
38
34
32
26
21
17
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
91.
Vinky1
501
+33
€0.00
 
124
64
63
43
38
36
32
26
24
21
15
7
6
2
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
92.
CleanwheelXL
500
+40
€0.76
 
124
64
63
46
43
38
32
26
21
17
8
7
7
2
2
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+14
+7
+0
+0
+4
+0
+2
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
93.
Haanties 1
499
+53
€0.00
 
124
64
63
38
36
34
32
26
24
21
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
94.
Lavitesse
498
+10
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
32
24
15
8
7
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
95.
FC Tobbers
498
+86
€0.00
 
124
64
63
55
43
34
26
24
21
15
10
7
6
4
2
+0
+0
+0
+22
+1
+17
+12
+0
+14
+6
+10
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
PORTE Richie
96.
Alexia
497
+31
€0.00
 
124
64
63
46
43
36
32
24
21
15
13
10
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+14
+6
+0
+10
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
DE GENDT Thomas
97.
Jajayejaja 1
497
+46
€0.00
 
124
64
63
46
42
38
34
26
17
15
7
7
6
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+7
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
98.
Adam3
496
+43
€4.58
 
124
64
63
46
43
38
26
21
17
17
13
9
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+12
+14
+7
+0
+0
+5
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
MAJKA Rafal
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
99.
KorteSprintBeentjes
495
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
100.
Bruno Gurdo Cycling Team
495
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
101.
Mixed 15
495
+47
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
34
26
24
21
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
102.
Haanties 2
495
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
23
20
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
103.
wimdolfing
494
+54
€0.00
 
124
64
60
46
43
34
32
26
24
21
10
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+17
+0
+12
+0
+14
+10
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
104.
Sprankie 1
494
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
23
20
8
7
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
PASQUALON Andrea
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
105.
D-Charly
494
+30
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
32
26
24
21
8
7
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+0
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
106.
De klastalenten
493
+38
€0.00
 
124
64
63
43
42
38
32
26
21
17
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+12
+14
+7
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
107.
goforit2
493
+49
€0.00
 
124
64
63
38
35
34
32
26
24
21
15
8
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
YATES Adam
PORTE Richie
URAN Rigoberto
108.
wimdolfing2
490
+57
€0.00
 
124
64
46
43
38
34
32
26
24
21
17
15
6
0
0
+0
+0
+0
+1
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MATTHEWS Michael
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
109.
Raimondas Rumsas
490
+44
€0.00
 
124
64
63
43
38
32
26
24
21
17
15
8
7
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
110.
POWERGREEN
490
+16
€0.00
 
124
63
60
46
42
38
36
26
24
8
7
6
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
FROOME Chris
KITTEL Marcel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
JUNGELS Bob
HAGEN Edvald Boasson
PICHON Laurent
111.
KBR79
489
+58
€0.00
 
124
64
63
55
38
34
32
26
24
17
6
6
0
0
0
+0
+0
+0
+22
+0
+17
+0
+12
+0
+7
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ROGLI? Primož
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
SOLER Marc
MARTIN Guillaume
BENOOT Tiesj
112.
Adam1
488
+43
€0.00
 
124
64
63
42
38
32
26
24
21
17
15
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
113.
Sprankie 3
487
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
20
15
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
114.
Roelie 007 2
487
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
20
15
8
8
6
4
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
NIELSEN Magnus Cort
115.
adlavrijssen
486
+47
€4.58
 
124
63
46
43
38
34
32
24
21
17
15
13
8
6
2
+0
+0
+0
+1
+0
+17
+0
+0
+14
+7
+6
+0
+0
+0
+2
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
BERNAL GOMEZ Egan Arley
116.
utreg1
485
+54
€0.00
 
124
64
63
42
36
35
34
26
21
17
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+14
+7
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
117.
Evan Almighty
483
+42
€0.00
 
124
64
63
43
38
32
26
24
21
15
9
8
7
7
2
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+5
+0
+0
+4
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
118.
gittepittes
482
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
20
15
8
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
FERRARI Roberto
119.
capoditutticapi 2
481
+24
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
32
24
21
15
7
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
120.
Johnny
480
+61
€0.00
 
124
64
63
43
34
32
26
24
21
17
15
8
7
2
0
+0
+0
+0
+1
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CALMEJANE Lilian
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
121.
Abraham Olano
479
+55
€0.00
 
124
64
63
46
38
34
26
24
21
15
13
7
2
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
122.
Gittepitte
478
+39
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
34
26
15
13
8
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+6
+0
+0
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
123.
wimdolfing1
478
+61
€0.00
 
124
64
63
43
34
32
26
24
21
17
15
7
6
2
0
+0
+0
+0
+1
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
124.
papegaai
477
+32
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
24
21
17
15
7
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
125.
Onfris Chroome
477
+41
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
32
21
17
15
10
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+10
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
126.
Jajayejaja 4
477
+0
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
35
24
20
15
8
8
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
DUPONT Timothy
STUYVEN Jasper
CAVENDISH Mark
VANMARCKE Sep
NIELSEN Magnus Cort
NAESEN Oliver
127.
uitgeester
474
+50
€0.00
 
124
63
43
42
38
36
26
24
21
17
15
10
7
6
2
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+10
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
128.
Scheertoppers B
474
+37
€0.00
 
124
64
63
38
36
32
26
24
21
15
13
9
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+5
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
PORTE Richie
URAN Rigoberto
129.
Opa`s kunnen alles
474
+55
€0.00
 
124
64
63
55
38
36
24
21
17
15
7
6
2
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+14
+7
+6
+4
+0
+0
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
130.
HERACLES
474
+63
€0.00
 
124
64
63
38
36
34
26
24
21
15
10
7
6
4
2
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+10
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
PORTE Richie
131.
Super Farmer United 2
473
+85
€0.00
 
124
64
63
55
38
34
26
21
15
10
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+22
+0
+17
+12
+14
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
BENOOT Tiesj
132.
WOCA CYCLING
473
+21
€0.00
 
124
64
63
46
38
35
32
23
21
17
8
2
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
PASQUALON Andrea
BARDET Romain
ROGLI? Primož
CALMEJANE Lilian
PORTE Richie
URAN Rigoberto
MARTIN Guillaume
BARGUIL Warren
133.
appeltaart
472
+52
€0.00
 
124
64
63
42
38
36
26
21
17
10
9
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+7
+10
+5
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
134.
ko.timmer5
472
+60
€0.00
 
124
64
63
36
34
32
26
24
21
17
15
7
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
135.
Gagnez Geel
469
+66
€0.00
 
124
64
63
42
38
34
26
21
17
15
10
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+14
+7
+6
+10
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
136.
klassement tony
467
+63
€0.00
 
124
64
63
38
34
32
26
24
21
15
10
7
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+6
+10
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
137.
John Vaals
466
+54
€0.00
 
124
64
63
43
36
34
26
24
21
15
7
7
2
0
0
+0
+0
+0
+1
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
138.
Ko Timmer
465
+56
€0.00
 
124
64
63
36
34
32
26
24
21
17
15
7
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
PORTE Richie
URAN Rigoberto
AMADOR Andrey
139.
Germie
465
+49
€0.00
 
124
64
63
46
43
38
26
21
15
10
7
6
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+12
+14
+6
+10
+4
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
BENOOT Tiesj
140.
woutje wagtmans 1
462
+52
€0.00
 
124
64
63
42
38
32
26
21
17
10
9
7
7
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+14
+7
+10
+5
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
141.
poop poop
461
+41
€0.00
 
124
64
63
43
38
32
26
24
21
10
7
7
2
0
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+0
+14
+10
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
AMADOR Andrey
142.
ko.timmer3
460
+60
€0.00
 
124
64
63
42
34
32
26
21
17
15
7
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
143.
Gagnez Heuvel
460
+3
€0.00
 
124
60
57
46
43
38
35
32
7
6
6
4
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
DEGENKOLB John
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
YATES Adam
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
BERNAL GOMEZ Egan Arley
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
BENOOT Tiesj
144.
migeil coretti
460
+47
€0.00
 
124
64
63
38
36
34
26
24
21
8
7
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+0
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
145.
Cleanwheel
459
+39
€0.00
 
124
64
63
46
43
32
26
21
15
8
7
6
2
2
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+12
+14
+6
+0
+4
+0
+0
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
NIELSEN Magnus Cort
146.
The Instigator 4
452
+20
€0.00
 
124
64
63
38
36
35
32
21
20
8
7
2
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+0
+4
+0
+2
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
LAPORTE Christophe
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
147.
Squadra Capella Azzurro
450
+1
€6.88
 
124
60
46
43
42
35
32
29
23
6
6
4
0
0
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
KRISTOFF Alexander
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GILBERT Philippe
PASQUALON Andrea
IMPEY Daryl
HERRADA Jesus
HAGEN Edvald Boasson
VALGREN ANDERSEN Michael
MARTIN Guillaume
KWIATKOWSKI Michal
148.
Rodger2
449
+40
€0.00
 
124
60
55
46
43
38
32
26
9
6
6
4
0
0
0
+0
+0
+22
+0
+1
+0
+0
+12
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
FUGLSANG Jakob
MOLLEMA Bauke
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VUILLERMOZ Alexis
URAN Rigoberto
GALLOPIN Tony
149.
Robinbank2
447
+35
€0.00
 
124
64
46
38
35
32
26
24
21
9
8
7
7
6
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+5
+0
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
150.
Dolfen
446
+53
€0.00
 
124
63
42
38
36
34
26
24
21
15
8
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
DE GENDT Thomas
151.
grensgeval
446
+60
€0.00
 
124
64
63
38
34
26
24
21
17
15
7
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+6
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
NIELSEN Magnus Cort
BARGUIL Warren
152.
Adam2
445
+55
€0.00
 
124
64
63
43
38
34
26
21
17
7
6
2
0
0
0
+0
+0
+0
+1
+0
+17
+12
+14
+7
+4
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
POZZOVIVO Domenico
BARGUIL Warren
153.
grenszoeker
439
+36
€0.00
 
124
64
63
42
38
26
24
21
15
7
7
6
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+4
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
URAN Rigoberto
NIELSEN Magnus Cort
154.
happers2010A
439
+23
€0.00
 
124
64
63
43
38
32
26
15
8
7
7
6
4
2
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+12
+6
+0
+0
+4
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
PORTE Richie
BENOOT Tiesj
155.
Robin
439
+70
€0.00
 
124
63
46
36
34
26
24
21
17
15
10
8
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+7
+6
+10
+0
+4
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
156.
Modderuno
434
+42
€0.00
 
124
64
43
36
35
32
26
21
15
9
8
7
6
6
2
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+12
+14
+6
+5
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
MARTIN Daniel
GREIPEL Andre
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
157.
Lavr Sans Crainte
427
+59
€0.00
 
124
64
63
34
32
24
21
17
15
10
10
6
5
2
0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+14
+7
+6
+0
+10
+0
+3
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
NIEVE ITURRALDE Mikel
LANDA MEANA Mikel
MATTHEWS Michael
KRUIJSWIJK Steven
BERNAL GOMEZ Egan Arley
BARGUIL Warren
158.
Rolf Pruijsen
427
+32
€0.00
 
124
64
63
43
38
24
21
15
9
8
7
7
2
2
0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+14
+6
+5
+0
+0
+4
+0
+2
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
159.
De Froome Marco
418
+36
€0.00
 
124
64
63
38
26
24
21
15
13
8
7
7
6
2
0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+6
+0
+0
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
CAVENDISH Mark
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
160.
Caroline
418
+71
€0.00
 
124
63
55
38
34
26
24
21
15
8
6
4
0
0
0
+0
+0
+22
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
THOMAS Geraint
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
URAN Rigoberto
POZZOVIVO Domenico
BARGUIL Warren
161.
molleke
417
+63
€0.00
 
124
64
42
36
34
26
24
21
15
10
8
7
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
CAVENDISH Mark
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
162.
Seter Pagan
415
+0
€2.29
 
124
64
60
46
35
32
29
8
7
6
4
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GILBERT Philippe
CALMEJANE Lilian
YATES Adam
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
VICHOT Arthur
VALGREN ANDERSEN Michael
TERPSTRA Niki
KWIATKOWSKI Michal
163.
CleanwheelMur
408
+47
€6.88
 
124
60
46
43
34
32
21
17
15
8
6
2
0
0
0
+0
+0
+0
+1
+17
+0
+14
+7
+6
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
CALMEJANE Lilian
MATTHEWS Michael
BERNAL GOMEZ Egan Arley
VANENDERT Jelle
KWIATKOWSKI Michal
BENOOT Tiesj
164.
Laventure
406
+37
€0.00
 
124
60
46
38
34
32
24
15
10
8
7
6
2
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+6
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
KITTEL Marcel
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
CALMEJANE Lilian
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
MARTIN Guillaume
BENOOT Tiesj
165.
wilpolska
406
+32
€0.00
 
124
63
57
42
36
34
26
13
6
5
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+0
+3
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
DEGENKOLB John
KRISTOFF Alexander
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
MAJKA Rafal
MOLLEMA Bauke
KRUIJSWIJK Steven
ROOSEN Timo
NAVARRO GARCIA Daniel
KWIATKOWSKI Michal
GESINK Robert
CASTROVIEJO Jonathan
166.
samuels
388
+59
€0.00
 
124
42
38
36
34
26
24
21
15
10
8
6
2
2
0
+0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+10
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
CAVENDISH Mark
MATTHEWS Michael
ZABEL Rick
PORTE Richie
URAN Rigoberto
167.
WOCA N°1 Belgium
386
+14
€0.00
 
124
64
63
46
38
23
21
7
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
PASQUALON Andrea
BARDET Romain
YATES Adam
VALGREN ANDERSEN Michael
URAN Rigoberto
SANCHEZ Luis León
NIELSEN Magnus Cort
MARTIN Guillaume
CRADDOCK G Lawson
BENOOT Tiesj
168.
enzo is het
374
+53
€0.00
 
64
63
42
38
32
26
24
21
17
15
10
7
7
6
2
+0
+0
+0
+0
+0
+12
+0
+14
+7
+6
+10
+0
+4
+0
+0
GAVIRIA RENDON Fernando
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
DEMARE Arnaud
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
169.
Rinus
372
+51
€0.00
 
124
63
36
34
26
24
21
15
8
7
6
4
2
2
0
+0
+0
+0
+17
+12
+0
+14
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+2
+0
SAGAN Peter
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
KITTEL Marcel
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
CAVENDISH Mark
YATES Adam
MATTHEWS Michael
HAGEN Edvald Boasson
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
BARGUIL Warren
170.
Tony 0301
355
+17
€4.58
 
124
46
43
35
32
29
21
7
6
6
4
2
0
0
0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+2
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
COLBRELLI Sonny
VALVERDE Alejandro
GILBERT Philippe
BARDET Romain
YATES Adam
MATTHEWS Michael
IMPEY Daryl
HAGEN Edvald Boasson
BERNAL GOMEZ Egan Arley
SANCHEZ Luis León
NIELSEN Magnus Cort
KWIATKOWSKI Michal
171.
POWERBOL
340
+57
€0.00
 
124
46
43
34
26
21
15
13
7
6
5
0
0
0
0
+0
+0
+1
+17
+12
+14
+6
+0
+4
+0
+3
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
KRUIJSWIJK Steven
VAN GARDEREN Tejay
KANGERT Tanel
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
BARGUIL Warren
172.
Gekke Henkie
338
+0
€0.00
 
124
60
46
32
29
23
10
8
6
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
ALAPHILIPPE Julian
VALVERDE Alejandro
GILBERT Philippe
PASQUALON Andrea
PAUWELS Serge
STUYVEN Jasper
MATTHEWS Michael
VUILLERMOZ Alexis
VANMARCKE Sep
VALGREN ANDERSEN Michael
TERPSTRA Niki
KWIATKOWSKI Michal
BENOOT Tiesj
173.
WOCA N°1
294
+26
€0.00
 
124
46
35
23
21
17
9
7
6
6
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+14
+7
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SAGAN Peter
ALAPHILIPPE Julian
COLBRELLI Sonny
PASQUALON Andrea
BARDET Romain
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
MOLLEMA Bauke
MATTHEWS Michael
VALGREN ANDERSEN Michael
URAN Rigoberto
NIELSEN Magnus Cort
BENOOT Tiesj
BARGUIL Warren
174.
Strip K
276
+92
€4.58
 
55
43
34
32
26
21
17
13
10
9
7
7
2
0
0
+22
+1
+17
+0
+12
+14
+7
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
POELS Wout
175.
punchers
266
+94
€10.31
 
55
43
34
32
26
21
15
10
9
7
7
5
2
0
0
+22
+1
+17
+0
+12
+14
+6
+10
+5
+0
+4
+3
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
176.
Opa
262
+84
€3.43
 
55
43
34
32
26
21
15
9
7
7
6
5
2
0
0
+22
+1
+17
+0
+12
+14
+6
+5
+0
+4
+0
+3
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
177.
POWERYELLOW
260
+70
€0.76
 
55
43
34
32
26
15
13
9
7
7
6
6
5
2
0
+22
+1
+17
+0
+12
+6
+0
+5
+0
+4
+0
+0
+3
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
JUNGELS Bob
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
URAN Rigoberto
178.
MontelupoBoys 3
253
+88
€9.17
 
55
43
34
26
21
17
17
15
9
7
7
2
0
0
0
+22
+1
+17
+12
+14
+7
+0
+6
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
179.
UCI-berggeiten
252
+73
€0.00
 
46
43
34
32
26
21
17
10
9
7
5
2
0
0
0
+0
+1
+17
+0
+12
+14
+7
+10
+5
+4
+3
+0
+0
+0
+0
ALAPHILIPPE Julian
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
180.
Gagnez Tourmalet
236
+76
€0.00
 
43
34
32
26
21
17
15
13
10
9
7
7
2
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
181.
Roelie 007 3
236
+69
€6.88
 
43
34
32
26
21
17
15
13
10
9
7
7
2
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+0
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LATOUR Pierre Roger
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
182.
FC Berg
235
+76
€0.00
 
55
43
32
26
21
15
10
9
7
7
6
2
2
0
0
+22
+1
+0
+12
+14
+6
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+2
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
183.
Rodger
233
+71
€0.00
 
43
34
32
26
21
17
15
13
10
7
7
6
2
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+0
+4
+0
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
184.
Mauro Jr
231
+81
€0.00
 
55
43
26
21
17
15
13
10
9
7
7
6
2
0
0
+22
+1
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
MARTIN Daniel
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
185.
verhagen2
225
+63
€0.00
 
55
46
38
34
26
17
9
0
0
0
0
0
0
0
0
+22
+0
+0
+17
+12
+7
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
ALAPHILIPPE Julian
DEMARE Arnaud
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
ROGLI? Primož
FUGLSANG Jakob
PHINNEY Taylor
MARTIN Tony
KÜNG Stefan
KWIATKOWSKI Michal
DURBRIDGE Luke
DE GENDT Thomas
CASTROVIEJO Jonathan
BURGHARDT Marcus
186.
Opa slaapt
225
+78
€0.00
 
43
34
32
26
21
17
15
10
9
7
7
2
2
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+7
+6
+10
+5
+0
+4
+0
+2
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
187.
Haanties 3
225
+69
€0.00
 
43
34
32
26
21
15
13
10
9
7
7
6
2
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
188.
J.M. Jimenez
219
+83
€0.00
 
55
32
26
21
17
15
13
10
9
7
7
5
2
0
0
+22
+0
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+3
+0
+0
+0
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
189.
Scheertoppers C
209
+79
€0.00
 
43
34
26
21
17
15
13
10
9
7
7
5
2
0
0
+1
+17
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+3
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
190.
Bankie
206
+74
€0.00
 
43
34
32
26
21
15
10
9
7
5
2
2
0
0
0
+1
+17
+0
+12
+14
+6
+10
+5
+4
+3
+0
+2
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
DUMOULIN Tom
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
NIBALI Vincenzo
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
QUINTANA Nairo
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
BERNAL GOMEZ Egan Arley
URAN Rigoberto
SOLER Marc
BARGUIL Warren
191.
Gagnez Afwaarts
204
+44
€0.00
 
46
32
26
21
17
17
15
9
8
7
6
0
0
0
0
+0
+0
+12
+14
+7
+0
+6
+5
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
ALAPHILIPPE Julian
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
LATOUR Pierre Roger
NIBALI Vincenzo
FUGLSANG Jakob
CALMEJANE Lilian
YATES Adam
JUNGELS Bob
URAN Rigoberto
DE GENDT Thomas
BENOOT Tiesj
BARGUIL Warren
192.
KorteBergBeentjes
176
+59
€0.00
 
43
26
21
17
15
13
10
9
7
7
6
2
0
0
0
+1
+12
+14
+7
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+0
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
FROOME Chris
BARDET Romain
ROGLI? Primož
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
ZAKARIN Ilnur
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
193.
Mauke Bollema
170
+54
€0.00
 
32
26
21
17
15
13
10
9
7
7
6
5
2
0
0
+0
+12
+14
+0
+6
+0
+10
+5
+0
+4
+0
+3
+0
+0
+0
VALVERDE Alejandro
FROOME Chris
BARDET Romain
LATOUR Pierre Roger
NIBALI Vincenzo
MAJKA Rafal
LANDA MEANA Mikel
FUGLSANG Jakob
YATES Adam
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
KRUIJSWIJK Steven
PORTE Richie
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
194.
Dom Tumoulin
135
+17
€0.00
 
46
34
17
13
8
7
6
4
0
0
0
0
0
0
0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
ALAPHILIPPE Julian
DUMOULIN Tom
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
CALMEJANE Lilian
BOUDAT Thomas
JUNGELS Bob
GAUDU David
TOLHOEK Antwan
NAVARRO GARCIA Daniel
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
FRAILE MATARRANZ Omar
DE GENDT Thomas
BARGUIL Warren
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
195.
Franco Pellizotti
127
+6
€0.00
 
60
32
15
10
10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+6
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VAN AVERMAET Greg
VALVERDE Alejandro
NIBALI Vincenzo
PAUWELS Serge
NIEVE ITURRALDE Mikel
SANCHEZ Luis León
RICHEZE Maximiliano Ariel
POZZOVIVO Domenico
PELLIZOTTI Franco
MOINARD Amael
MARTIN Tony
GESINK Robert
GERRANS Simon
DE GENDT Thomas
CHAVANEL Sylvain
196.
Jajayejaja 5
102
+1
€0.00
 
43
17
13
10
8
7
4
0
0
0
0
0
0
0
0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MARTIN Daniel
LATOUR Pierre Roger
MAJKA Rafal
PAUWELS Serge
CALMEJANE Lilian
YATES Adam
GAUDU David
TOLHOEK Antwan
SOLER Marc
ROLLAND Pierre
POZZOVIVO Domenico
NAVARRO GARCIA Daniel
MÜHLBERGER Gregor
MARTIN Guillaume
BARGUIL Warren
197.
Oppas opa
95
+0
€0.00
 
46
13
12
10
8
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
ALAPHILIPPE Julian
MAJKA Rafal
CARUSO Damiano
PAUWELS Serge
CALMEJANE Lilian
JUNGELS Bob
VANENDERT Jelle
SANCHEZ Luis León
ROLLAND Pierre
NAVARRO GARCIA Daniel
GESINK Robert
FRAILE MATARRANZ Omar
DE GENDT Thomas
BENOOT Tiesj
BARGUIL Warren
198.
Klepel0
8
+0
€0.00
 
4
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
SMITH Dion
GAUDU David
TROIA Oliviero
THOMSON Jay Robert
SUTHERLAND Rory
SCULLY Tom
ROWE Luke
PICHON Laurent
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
LEDANOIS Kevin
KOCHETKOV Pavel
GRELLIER Fabien
GESBERT Elie
DE BUYST Jasper
BERNARD Julien
199.
Helemaal niets in
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
TROIA Oliviero
THOMSON Jay Robert
SUTHERLAND Rory
SIEBERG Marcel
SCULLY Tom
MARTENS Paul
LUDVIGSSON Tobias
KOREN Kristijan
KOCHETKOV Pavel
GUARNIERI Jacopo
GRUZDEV Dmitriy
DECLERCQ Tim
COUSIN Jerome
BOSWELL Ian
BERNARD Julien
200.
De broer van Henk de Vries
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMSON Jay Robert
SCHaR Michael
ROWE Luke
MARTENS Paul
KOCHETKOV Pavel
HAYMAN Mathew
GRUZDEV Dmitriy
GERRANS Simon
ERVITI Imanol
DOMONT Axel
DEGAND Thomas
DECLERCQ Tim
DE KORT Koen
CLARKE Simon
CLAEYS Dimitri
201.
De Nul Marco
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMSON Jay Robert
TEN DAM Laurens
SUTHERLAND Rory
SIEBERG Marcel
SCULLY Tom
SCHaR Michael
ROWE Luke
KOREN Kristijan
KOCHETKOV Pavel
GRUZDEV Dmitriy
ERVITI Imanol
DOMONT Axel
DECLERCQ Tim
BURGHARDT Marcus
BERNARD Julien
202.
Mama&JelmerOnderuit
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VAN KEIRSBULCK Guillaume
TURGIS Anthony
TROIA Oliviero
ROWE Luke
LE GAC Olivier
KIŠERLOVSKI Robert
HAYMAN Mathew
HAUSSLER Heinrich
GRUZDEV Dmitriy
GRELLIER Fabien
GOGL Michael
ERVITI Imanol
DOMONT Axel
DE BUYST Jasper
CRADDOCK G Lawson
203.
Opa opa toch
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
THOMSON Jay Robert
SIEBERG Marcel
SCHaR Michael
ROWE Luke
ROOSEN Timo
PICHON Laurent
MINNAARD Marco
KOREN Kristijan
KOCHETKOV Pavel
GRUZDEV Dmitriy
DEGAND Thomas
DE KORT Koen
CLAEYS Dimitri
BOSWELL Ian
204.
Rockie 3
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
TROIA Oliviero
TEN DAM Laurens
SUTHERLAND Rory
SIEBERG Marcel
SCHaR Michael
ROWE Luke
POLJANSKI Pawel
LE GAC Olivier
KOCHETKOV Pavel
HAYMAN Mathew
HANSEN Jesper
GRUZDEV Dmitriy
ERVITI Imanol
DE KORT Koen
CLAEYS Dimitri
205.
Zankie
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VACHON Florian
TROIA Oliviero
TEN DAM Laurens
SUTHERLAND Rory
SIEBERG Marcel
SCHaR Michael
ROOSEN Timo
POLJANSKI Pawel
MÜHLBERGER Gregor
MOINARD Amael
MINNAARD Marco
KOREN Kristijan
HARDY Romain
ERVITI Imanol
BOSWELL Ian
206.
Kenny van Hummel
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
THOMSON Jay Robert
SUTHERLAND Rory
SIEBERG Marcel
SCULLY Tom
SCHaR Michael
ROWE Luke
PELLIZOTTI Franco
HAYMAN Mathew
GRUZDEV Dmitriy
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
ERVITI Imanol
DOMONT Axel
CLAEYS Dimitri
BURGHARDT Marcus
BENNATI Daniele
207.
Falco 0
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
TEN DAM Laurens
SUTHERLAND Rory
SCULLY Tom
SCHaR Michael
ROOSEN Timo
PELLIZOTTI Franco
MARTENS Paul
KOREN Kristijan
HEPBURN Michael
HAGA Chad
ERVITI Imanol
DE KORT Koen
CRADDOCK G Lawson
BURGHARDT Marcus
BAUER Jack
208.
Strip 0
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VACHON Florian
THEUNS Edward
SKUJINS Toms
ROOSEN Timo
PHINNEY Taylor
MOINARD Amael
MARCZYNSKI Tomasz
MARCATO Marco
LUDVIGSSON Tobias
GUARNIERI Jacopo
GESBERT Elie
EDET Nicolas
DURASEK Kristijan
BAUER Jack
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
209.
yellowzeroman
0
+0
€0.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TROIA Oliviero
THOMSON Jay Robert
SUTHERLAND Rory
SCULLY Tom
SCHaR Michael
LE GAC Olivier
KOREN Kristijan
HOWSON Damien
HEPBURN Michael
GRUZDEV Dmitriy
ERVITI Imanol
DOMONT Axel
DE KORT Koen
CRADDOCK G Lawson

copyright © Tourpoule Ooms