Uitslag Tourpoule Ooms 2017

23-07-2017, 28


FRANKRIJK - De Tour de France 2017 is gewonnen door FROOME Chris voor URAN Rigoberto en BARDET Romain. Opa weet het niet meer, weet het blijkbaar toch wel, want hij is de winnaar geworden van Tourpoule Ooms 2017 voor John Verschoor en John.


Zie de complete uitslag aan de rechterkant. Onderaan zijn vier ploegen op 0punten ge?indigd. Alle uitslagen zullen morgen nog gecontroleerd worden waarna het prijzengeld uitgekeerd gaat worden. Bedankt allen voor jullie deelname!


(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Opa weet het niet meer
1152(+168)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
62
56
42
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+15
+0
+0
+8
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
John Verschoor
1141(+155)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
54
46
30
25
12
4
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
PINOT Thibaut
3.
John
1129(+153)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
9
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
4.
KlepelAK
1122(+145)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
62
41
25
12
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
5.
klassement
1120(+153)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Beeksekees
1112(+133)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+0
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
1106(+128)
€0.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+0
+20
+0
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
The Instigator 1
1104(+133)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
54
42
30
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+0
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Demi
1102(+143)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
46
42
30
25
12
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+0
+0
+0
+10
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
Mama & Jelmer
1099(+153)
€0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
25
12
9
0
+60
+0
+40
+0
+25
+0
+20
+0
+0
+0
+8
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier.


Uitslag Etappe 21

23-07-2017, 27


FRANKRIJK - Etappe nummer 21 is vandaag gewonnen door GROENEWEGEN Dylan voor GREIPEL Andre en BOASSON HAGEN Edvald. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar 18(!) ploegen. Met de tweede Nederlandse overwinning in deze Tour.


De Dagzege voor iedereen werd behaald door de volgende namen:GROENEWEGEN Dylan(22pnt), GREIPEL Andre(17pnt), BOASSON HAGEN Edvald(14pnt), BOUHANNI Nacer(12pnt), KRISTOFF Alexander(10pnt), MATTHEWS Michael(2pnt), COLBRELLI Sonny(1pnt).

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit21.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
GROENEWEGEN Dylan
22
7.
CIMOLAI Davide
6
2.
GREIPEL Andre
17
8.
PERICHON Pierre Luc
5
3.
BOASSON HAGEN Edvald
14
9.
SELIG R?diger
4
4.
BOUHANNI Nacer
12
10.
BENNATI Daniele
3
5.
KRISTOFF Alexander
10
11.
MATTHEWS Michael
2
6.
BOZIC Borut
7
12.
COLBRELLI Sonny
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Brenet
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
2.
De Gegalvaniseerde Paarden
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
3.
ko.timmer
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
EISEL Bernhard
KITTEL Marcel
SAGAN Peter
SWIFT Ben
ZABEL Rick
4.
Scheertoppers C
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
NAESEN Oliver
SAGAN Peter
5.
Amalia
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
IMPEY Daryl
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
6.
Grandvitesse
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BARDET Romain
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
FELLINE Fabio
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
7.
happers2010-1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VANSPEYBROUCK Pieter
8.
Sprankie 1
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BOUDAT Thomas
CAVENDISH Mark
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
SINKELDAM Ramon
VAN AVERMAET Greg
9.
Sprankie 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
LAPORTE Christophe
MCLAY Daniel
SAGAN Peter
VAN AVERMAET Greg
10.
barendwilgeel 2
78
€0.70
 
22
17
14
12
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOASSON HAGEN Edvald
BOUHANNI Nacer
KRISTOFF Alexander
MATTHEWS Michael
COLBRELLI Sonny
BEVIN Patrick
CAVENDISH Mark
DEGENKOLB John
DEMARE Arnaud
KITTEL Marcel
MCLAY Daniel
PETIT Adrien
SAGAN Peter
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Beeksekees
929(+63)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
Yellowman
928(+63)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
65
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
3.
KlepelAK
927(+51)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
65
62
41
25
12
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
4.
John
926(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
30
25
12
9
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
5.
klassement
917(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Opa weet het niet meer
914(+41)
€0.00
 
138
114
105
75
70
66
65
65
62
56
34
27
25
12
0
+0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Jobosono AK
913(+64)
€0.00
 
138
114
105
77
70
66
65
65
62
56
30
25
19
12
9
+0
+0
+2
+22
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
8.
John Verschoor
904(+41)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
65
34
30
25
24
12
4
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
9.
The Instigator 1
901(+53)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
56
34
34
30
25
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
Demi
897(+51)
€0.00
 
138
114
105
77
75
70
66
65
62
34
30
25
24
12
0
+0
+0
+2
+22
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
GROENEWEGEN Dylan
BARDET Romain
GREIPEL Andre
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier.


Uitslag Etappe 20

22-07-2017, 26


FRANKRIJK - Etappe nummer 20 is vandaag gewonnen door BODNAR Maciej voor KWIATKOWSKI Michal en FROOME Chris. Froome gaat de Tour winnen, zonder ritzege maar met een ruime voorsprong van 54seconden voor Uran. De dagzege in de poule is vandaag gegaan naar: Gele Trui. Deze had gewonnen voor: Stefan Verschoor met 9 punten verschil.


Bodnar zat lang op de stoel van de snelste tijd en die stond hij niet meer af. Kwiatkowski pakte de 2de plaats op 1 seconde. Froome werd dus 3de en lapte Bardet er bijna nog bij.

De dagzege voor Gele Trui werd verdiend door de volgende namen in de ploeg die vandaag de top 12 van de Etappe wisten te bereiken: BODNAR Maciej(22pnt), KWIATKOWSKI Michal(17pnt), FROOME Chris(14pnt), MARTIN Tony(12pnt), KUNG Stefan(4pnt).

Door Bodnar wint de Gele trui de dagprijs en wordt Stefan Verschoor(Die Kwiatkowski mist, maar wel Contador en Sutterlin heeft en Bodnar) tweede. Jaluciano wordt 3de door Uran.

In het algemene klassement leidt nu John voor KlepelAK en klassement. Onderaan zijn nog vier nuploegen over nadat Bauer vandaag punten pakte.

Zie Rechts de top 10 van vandaag en het dag en algemeen klassement na vandaag. Voor het volledig klassement naar hier en selecteer rit20.

De Rituitslag van vandaag is als volgt:
Rituislag
 
Renner
Pnt.
 
Renner
Pnt.
1.
BODNAR Maciej
22
7.
ARNDT Nikias
6
2.
KWIATKOWSKI Michal
17
8.
URAN Rigoberto
5
3.
FROOME Chris
14
9.
KUNG Stefan
4
4.
MARTIN Tony
12
10.
CHAVANEL Sylvain
3
5.
IMPEY Daryl
10
11.
BAUER Jack
2
6.
CONTADOR VELASCO Alberto
7
12.
SUTTERLIN Jasha
1

(Klik op teamnaam om renners te zien.)
Dagklassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
Gele Trui
69
€6.34
 
22
17
14
12
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
2.
Stefan Verschoor
60
€4.22
 
22
14
12
7
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
GILBERT Philippe
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
3.
Jaluciano
56
€2.11
 
17
14
12
5
4
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
URAN Rigoberto
KUNG Stefan
CHAVANEL Sylvain
SUTTERLIN Jasha
BOASSON HAGEN Edvald
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
4.
Gagnez TT
54
€0.00
 
17
14
12
7
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
5.
Gontsjar
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
FELLINE Fabio
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
6.
Opa is bij de tijd
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
KIRYIENKA Vasil
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
7.
Tankie
48
€0.00
 
17
14
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KWIATKOWSKI Michal
FROOME Chris
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
8.
tijdrit
39
€0.00
 
22
12
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
MATTHEWS Michael
PHINNEY Taylor
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VAN EMDEN Jos
9.
Ketchup
38
€0.00
 
14
12
7
4
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
KUNG Stefan
SUTTERLIN Jasha
CASTROVIEJO Jonathan
CUMMINGS Stephen
DURBRIDGE Luke
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
VALVERDE Alejandro
VAN EMDEN Jos
10.
Hulk
38
€0.00
 
14
12
7
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FROOME Chris
MARTIN Tony
CONTADOR VELASCO Alberto
URAN Rigoberto
CAVENDISH Mark
GREIPEL Andre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
KITTEL Marcel
KRISTOFF Alexander
MAJKA Rafal
MEINTJES Louis
PAUWELS Serge
PORTE Richie
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
Algemeen Klassement
 
Naam
Pnt.
Geld
1.
John
882(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
30
25
12
9
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
2.
KlepelAK
873(+14)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
55
53
52
41
25
12
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
3.
klassement
873(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
4.
Opa weet het niet meer
870(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
27
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
YATES Simon
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
5.
Beeksekees
863(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
55
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Yellowman
862(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
65
65
55
53
52
44
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
John Verschoor
860(+14)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
55
53
34
30
25
24
12
4
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MEINTJES Louis
PORTE Richie
PINOT Thibaut
8.
Mama & Jelmer
852(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
65
53
52
44
34
25
12
9
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
9.
Jobosono AK
846(+14)
€0.00
 
135
114
103
66
65
65
55
53
52
44
30
25
18
12
9
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
10.
The Instigator 1
845(+21)
€0.00
 
135
114
103
75
66
65
55
53
44
34
34
30
25
12
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+7
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
GROENEWEGEN Dylan
GREIPEL Andre
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro

Voor het volledig klassement klik hier.


Bekijk oudere berichten:

Huidige stand

Bijgewerkt na rit21.
  Naam Pnt.
+
Prijs
1.
Opa weet het niet meer
1152
+41
+238
55.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
62
56
42
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
2.
John Verschoor
1141
+41
+237
47.50
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
54
46
30
25
12
4
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
PINOT Thibaut
3.
John
1129
+41
+203
40.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
4.
KlepelAK
1122
+51
+195
27.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
65
62
41
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
5.
klassement
1120
+41
+203
21.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
6.
Beeksekees
1112
+63
+183
15.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
7.
Yellowman
1106
+63
+178
10.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
8.
The Instigator 1
1104
+53
+203
6.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
54
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
9.
Demi
1102
+51
+205
3.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
46
42
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
10.
Mama & Jelmer
1099
+41
+203
1.50
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
56
42
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
11.
Tourwino
1093
+41
+217
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
56
54
46
30
25
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
12.
Ko.Timmer4
1092
+53
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
77
56
42
30
25
13
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
13.
De Klasse Marco
1077
+30
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
62
42
25
24
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
MARTIN Tony
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
14.
黃色領騎衫
1071
+53
+195
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
54
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
15.
FC Allround
1070
+51
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
62
42
41
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
16.
Jobosono AK
1068
+64
+155
0.00
 
198
135
114
91
90
85
77
65
62
56
30
25
19
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
17.
goforit
1068
+51
+183
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
BEVIN Patrick
18.
Evan Almighty
1067
+31
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
85
65
56
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
19.
Rockie 2
1062
+61
+173
0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
62
56
42
30
25
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
20.
Gagnez
1061
+63
+175
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
56
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
21.
Baguette
1060
+51
+192
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
54
46
30
28
25
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
22.
goforit2
1060
+41
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
54
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
23.
Scheertoppers A
1059
+53
+183
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
56
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
24.
Ko Timmer
1057
+51
+173
0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
56
44
42
30
25
13
12
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
25.
kooltjeak
1053
+42
+210
0.00
 
198
135
115
114
91
90
77
65
62
41
25
19
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
26.
Klasse Opa
1052
+42
+192
0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
46
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
27.
De Klasse Jelmer
1049
+41
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
42
41
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
28.
Ko.Timmer 3
1049
+31
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
56
54
42
30
25
13
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
29.
The Instigator 2
1049
+50
+193
4.22
 
198
115
114
91
90
85
77
65
62
54
42
25
19
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
30.
Super Farmer United 3
1047
+31
+218
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
56
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
31.
D-Charly
1045
+41
+192
0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
46
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
32.
John 2
1041
+41
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
65
62
56
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
33.
Oosterhout01
1041
+29
+183
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
42
41
30
25
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
34.
Woutje Wagtmans 2
1040
+64
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
56
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
35.
capoditutticapi 3
1040
+64
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
56
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
36.
Robin
1035
+63
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
77
62
56
54
42
30
25
13
12
12
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
37.
Gagnez Parijs
1034
+29
+205
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
62
46
42
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
38.
adam2
1029
+31
+210
0.00
 
198
135
114
91
90
85
65
62
56
54
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
39.
goforit1
1027
+51
+180
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
46
42
30
25
12
12
4
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
PINOT Thibaut
40.
capoditutticapi 2
1026
+41
+192
0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
54
46
30
25
24
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
41.
Haanties 1
1024
+41
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
77
65
42
30
25
24
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
42.
roelie007 1
1021
+41
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
54
42
41
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
43.
chuusman
1015
+41
+200
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
54
46
42
30
25
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
44.
KO.Timmer5
1013
+51
+173
0.00
 
198
115
114
91
90
85
77
65
56
42
30
25
13
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
45.
Grandvitesse
1012
+78
+120
0.70
 
135
116
115
114
90
85
77
65
62
56
41
25
19
12
0
+2
+14
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
FELLINE Fabio
46.
limbo
1010
+31
+193
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
56
42
30
25
20
17
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
PORTE Richie
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
47.
The Instigator 5
1008
+54
+163
0.00
 
198
135
114
91
90
77
65
56
54
42
30
25
19
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
48.
bourman kuipers
1003
+63
+150
0.00
 
198
135
114
90
85
77
65
62
56
54
30
25
12
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
49.
Falco Peemen AK
1000
+51
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
44
42
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
50.
capoditutticapi1
999
+61
+170
0.00
 
198
115
114
90
85
77
65
62
56
46
42
25
12
12
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
51.
Scheertoppers B
990
+51
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
62
42
30
25
13
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
52.
D-Charly 2
985
+31
+190
0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
56
54
44
30
25
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
53.
goforit4
983
+24
+183
0.00
 
198
135
115
114
91
77
65
54
42
30
25
13
12
12
0
+0
+2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
54.
uitgeester
982
+51
+168
0.00
 
198
135
115
114
90
77
62
42
41
30
25
20
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
55.
Rubens2
982
+41
+192
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
54
46
30
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
56.
grensgeval
978
+25
+192
0.00
 
198
116
115
114
91
65
62
62
46
41
25
19
12
12
0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
BOASSON HAGEN Edvald
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
57.
adam1
976
+41
+138
2.11
 
198
135
114
90
85
65
62
56
42
41
30
25
12
12
9
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
58.
Almelo
974
+19
+195
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
54
30
25
24
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
59.
8vanChaam
970
+29
+178
0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
62
44
42
30
25
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
60.
Strip A
966
+62
+145
0.00
 
198
115
114
91
90
77
65
62
56
30
25
19
12
12
0
+0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
61.
chuusman 1
962
+31
+185
0.00
 
198
135
114
91
90
65
56
54
46
42
30
25
12
4
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
62.
Aron de Snoo
962
+19
+203
0.00
 
198
135
115
114
91
90
65
54
42
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
BEVIN Patrick
63.
Super Farmer United 1
959
+29
+195
0.00
 
198
115
114
91
90
65
56
54
46
42
30
25
12
12
9
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
64.
Paupers
959
+31
+185
4.22
 
198
135
114
90
85
65
62
56
54
41
25
13
12
9
0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
65.
utreg
957
+41
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
56
42
30
25
12
9
4
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
66.
Rockie 3
957
+22
+188
0.00
 
198
115
114
91
85
65
62
62
56
42
30
25
12
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
67.
The Instigator 4
956
+25
+163
0.00
 
198
135
114
91
85
77
65
54
42
30
25
19
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
68.
barendwilgeel
953
+54
+170
0.00
 
198
135
114
91
90
77
65
62
56
25
19
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+12
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
69.
Klatsie
949
+27
+217
0.00
 
198
115
114
90
85
65
62
62
54
46
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
70.
tete de la course
946
+12
+185
0.00
 
198
135
115
114
65
62
62
54
41
30
25
12
12
12
9
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
71.
Rolf Pruijsen
946
+2
+183
0.00
 
198
135
115
114
91
85
65
42
30
25
13
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
72.
roelie007 3
939
+28
+173
0.00
 
198
115
114
91
90
85
65
62
42
25
19
12
12
9
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
73.
HERACLES
938
+20
+221
0.00
 
198
135
115
114
90
65
62
46
42
25
19
12
9
6
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
VALVERDE Alejandro
74.
Mario Cipollini
934
+19
+200
0.00
 
198
135
115
114
90
85
46
42
30
30
25
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
75.
grenszoeker
932
+12
+172
6.34
 
198
135
115
114
85
65
62
46
41
25
13
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
76.
De Dromer 2
930
+24
+150
0.00
 
198
135
115
114
85
65
62
56
30
25
18
12
11
4
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
PORTE Richie
BENNETT George
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
77.
Marfie79
928
+19
+212
0.00
 
198
135
114
91
90
65
62
54
46
25
24
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
WELLENS Tim
VALVERDE Alejandro
78.
Rubens
928
+41
+172
0.00
 
198
135
115
114
90
77
65
46
30
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
79.
John 3
927
+63
+118
0.00
 
198
135
114
90
77
65
62
56
42
30
25
12
12
9
0
+0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
80.
Japiesteam
926
+31
+183
0.00
 
198
135
115
91
90
65
56
42
41
30
25
13
12
9
4
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
81.
Woutje Wagtmans 1
924
+13
+158
0.00
 
198
135
115
114
85
65
62
42
30
25
19
13
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
82.
Snelle wieltjes
923
+27
+181
4.22
 
198
117
114
91
90
65
62
62
30
30
25
12
12
9
6
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARGUIL Warren
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
83.
Mountain AK
915
+39
+148
0.00
 
198
115
114
90
85
65
62
56
42
30
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
84.
Daniel McLay
912
+19
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
42
30
30
25
24
12
12
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
85.
roelie007 2
907
+49
+148
0.00
 
198
115
114
90
85
77
65
62
42
25
12
12
9
3
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
MAJKA Rafal
BETANCUR Carlos
VALVERDE Alejandro
86.
Ariane
904
+29
+175
0.00
 
198
135
115
114
91
90
62
41
25
12
12
9
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+17
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
87.
Rockie 1
904
+22
+153
0.00
 
198
115
114
91
85
65
62
56
42
30
25
12
9
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
88.
Kwakboks
904
+61
+163
0.00
 
198
115
114
90
77
62
62
56
42
30
25
17
12
4
0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
YATES Simon
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
GESINK Robert
PORTE Richie
ALBASINI Michael
TALANSKY Andrew
89.
Alexia
902
+51
+138
0.00
 
198
135
114
90
85
77
62
42
41
25
12
12
9
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+22
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
90.
PSV
900
+19
+158
0.00
 
198
135
115
114
90
65
42
41
30
25
12
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
91.
The Instigator 3
891
+3
+163
0.00
 
198
135
114
91
85
65
54
42
30
25
19
12
12
9
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
92.
Robinbank
891
+78
+60
3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
93.
Brenet
890
+78
+60
6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
94.
Amalia
890
+78
+60
1.67
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
IMPEY Daryl
95.
Sprankie 2
890
+78
+60
6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
96.
Michele Scarponi
888
+19
+178
0.00
 
198
135
115
114
90
85
42
30
30
25
12
12
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
CALMEJANE Lilian
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
97.
Yente
884
+0
+260
18.64
 
198
135
115
91
85
62
46
42
42
30
17
12
9
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
HENAO MONTOYA Sergio Luis
98.
KlepelSprint
880
+78
+60
1.67
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
FELLINE Fabio
99.
visschedijk
876
+0
+187
0.00
 
198
115
114
91
85
65
54
46
41
30
25
12
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
100.
Super Farmer United 2
876
+39
+150
0.00
 
198
115
114
90
65
62
56
46
42
30
25
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
101.
Haanties 2
875
+78
+60
6.94
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
102.
MontelupoBoys 1
872
+20
+153
0.00
 
198
135
114
90
65
62
42
41
30
25
24
19
12
9
6
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VAN EMDEN Jos
103.
MontelupoBoys 2
871
+78
+60
4.92
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
41
25
19
15
12
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
BENOOT Tiesj
GILBERT Philippe
NAESEN Oliver
104.
algemeen
869
+51
+125
0.00
 
198
114
91
90
77
65
56
54
30
25
24
21
12
12
0
+0
+0
+0
+17
+22
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
105.
DENISTEL
866
+39
+183
0.00
 
198
115
114
90
85
77
62
42
25
13
12
12
12
9
0
+0
+0
+0
+17
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
GILBERT Philippe
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
106.
Happers2010-2
864
+37
+152
0.00
 
198
135
114
85
77
56
54
46
30
25
19
12
9
4
0
+0
+2
+0
+0
+22
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
MEINTJES Louis
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
107.
De Talentjes
861
+78
+60
6.83
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
108.
Gagnez Sprint
861
+78
+60
6.83
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
109.
De Gegalvaniseerde Paarden
860
+78
+60
3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
IMPEY Daryl
110.
papegaai
858
+24
+155
0.00
 
198
135
114
85
77
65
62
41
25
24
20
12
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
111.
goforit3
853
+46
+110
0.00
 
198
135
114
77
65
62
56
54
30
25
13
12
12
0
0
+0
+2
+0
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
VALVERDE Alejandro
BEVIN Patrick
112.
barendwilgeel 2
850
+78
+60
4.72
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
BEVIN Patrick
113.
bourfrou kuipers
850
+78
+60
3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BEVIN Patrick
114.
happers2010-1
848
+78
+60
8.01
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
9
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
VANSPEYBROUCK Pieter
BEVIN Patrick
115.
Timmertje Timmertje
844
+78
+60
7.04
 
135
116
114
90
77
62
56
44
41
25
25
24
19
12
4
+2
+14
+0
+17
+22
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
ALBASINI Michael
116.
De Klimmer Marco
844
+0
+266
17.57
 
198
135
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
117.
Mama & Jelmer Berg Af
842
+0
+260
17.57
 
198
135
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
118.
Scheertoppers C
841
+78
+60
3.78
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
2
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
NAESEN Oliver
119.
arnhem1967
834
+22
+125
0.00
 
198
114
91
85
65
62
56
54
42
25
17
13
12
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
SAGAN Peter
ULISSI Diego
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
VALVERDE Alejandro
FELLINE Fabio
120.
ko.timmer
827
+78
+60
0.70
 
135
116
114
90
77
65
62
56
44
25
19
12
11
1
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
ZABEL Rick
EISEL Bernhard
121.
Sprankie 1
825
+78
+60
3.23
 
135
116
114
90
77
65
62
56
41
25
19
12
11
2
0
+2
+14
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
BOUDAT Thomas
SINKELDAM Ramon
122.
FC Toppers
816
+24
+128
0.00
 
198
135
114
77
65
54
42
41
25
21
20
12
12
0
0
+0
+2
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
KUNG Stefan
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
GILBERT Philippe
WELLENS Tim
VALVERDE Alejandro
123.
erikdegraaff
806
+19
+148
0.00
 
198
135
114
90
85
42
41
25
24
20
13
10
9
0
0
+0
+2
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MARTIN Tony
DE GENDT Thomas
FUGLSANG Jakob
TRENTIN Matteo
MAJKA Rafal
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
124.
Hulk
802
+27
+160
0.00
 
198
135
114
90
62
46
42
30
25
24
12
12
9
3
0
+0
+0
+0
+17
+10
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
KRISTOFF Alexander
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PAUWELS Serge
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
125.
duutsers
800
+29
+145
0.00
 
198
115
114
91
90
65
56
25
24
12
9
1
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+17
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
KITTEL Marcel
ARU Fabio
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
BOUHANNI Nacer
SAGAN Peter
MARTIN Tony
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PHINNEY Taylor
VALVERDE Alejandro
FELLINE Fabio
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
126.
Mama & Jelmer in de Sprint
786
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
11
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
127.
FC Sprint
786
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
11
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
128.
De Sprinter Jelmer
783
+56
+60
5.69
 
135
116
114
90
65
62
56
44
25
25
19
11
11
10
0
+2
+14
+0
+17
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
COLBRELLI Sonny
SWIFT Ben
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
NAESEN Oliver
129.
Dijkvlak
777
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
130.
Gagnez Punch
777
+17
+140
14.79
 
198
135
116
85
54
44
41
25
20
19
17
12
11
0
0
+0
+2
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
MARTIN Daniel
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
131.
FC Berg toppers
776
+0
+240
5.27
 
198
115
91
85
73
62
46
42
30
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
132.
Rockie Sprint
775
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
NAESEN Oliver
133.
kooltje
775
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BEVIN Patrick
134.
Mountain Sprint
769
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
LAPORTE Christophe
135.
Groeneslakken
768
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
24
19
12
2
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
136.
Franco Pellizotti
763
+0
+240
5.27
 
198
115
91
85
73
62
46
42
30
12
9
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
LATOUR Pierre Roger
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
137.
Rolf Pruijsen Sprint
755
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
TRENTIN Matteo
138.
Snelle Opa
755
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
10
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
139.
Beste Bank
755
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
41
25
19
12
11
4
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
ALBASINI Michael
NAESEN Oliver
140.
Jalencio
754
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
19
12
11
10
9
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
VANSPEYBROUCK Pieter
141.
sprinters
750
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
25
24
19
12
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
ARNDT Nikias
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
142.
Dolfen
748
+17
+133
0.00
 
198
114
90
65
62
42
41
30
25
24
20
12
12
9
4
+0
+0
+17
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
DEMARE Arnaud
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
DE GENDT Thomas
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
143.
Cipollinies
747
+64
+50
5.79
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
PASQUALON Andrea
144.
De Sprinter Marco
746
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
IMPEY Daryl
PASQUALON Andrea
145.
De Dromer
746
+64
+50
5.27
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
IMPEY Daryl
PASQUALON Andrea
146.
Frontaal
745
+64
+50
6.33
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
9
2
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
VANSPEYBROUCK Pieter
BOUDAT Thomas
147.
Falco Peemen Sprint
745
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
11
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
BEVIN Patrick
148.
Strip K
745
+0
+210
0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
42
30
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
149.
Jobosono sprint
744
+64
+50
0.52
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
10
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PETIT Adrien
TRENTIN Matteo
BEVIN Patrick
150.
MontelupoBoys 3
741
+0
+214
4.22
 
198
115
91
85
62
54
42
42
30
12
6
4
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
151.
uitgeester1
739
+23
+153
0.00
 
198
114
85
77
65
62
46
25
20
19
12
10
6
0
0
+0
+0
+0
+22
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
MARTIN Daniel
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
YATES Simon
MEINTJES Louis
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
COLBRELLI Sonny
PORTE Richie
TRENTIN Matteo
BUCHMANN Emanuel
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
152.
Sprintkenners
736
+64
+50
6.34
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
SMITH Dion
BEVIN Patrick
153.
Woutje Wagtmans 3
736
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
154.
Strip S
736
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
NAESEN Oliver
155.
roelie007 4
736
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
11
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
156.
de lobbies
734
+0
+173
4.22
 
198
115
91
85
54
42
41
30
25
24
13
12
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
VAN AVERMAET Greg
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MARTIN Tony
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
PINOT Thibaut
LATOUR Pierre Roger
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
157.
Jalysha
725
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
19
12
2
0
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
PASQUALON Andrea
GENE Yohann
BEVIN Patrick
158.
klimmers
724
+0
+211
0.00
 
198
115
91
85
73
46
42
30
13
12
9
6
4
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
159.
Gagnez Berg
723
+0
+210
6.34
 
198
115
91
85
62
46
42
30
17
12
10
9
6
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
PORTE Richie
CHAVANEL Sylvain
MAJKA Rafal
VALGREN ANDERSEN Michael
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
160.
Escartin
720
+0
+210
1.05
 
198
115
91
85
62
46
42
30
17
13
12
9
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
161.
menueten 2
718
+63
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
44
25
24
12
10
2
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
DEGENKOLB John
SAGAN Peter
MCLAY Daniel
CAVENDISH Mark
LAPORTE Christophe
PASQUALON Andrea
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
162.
roelie007 5
703
+0
+210
0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
13
12
9
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
VALVERDE Alejandro
NAVARRO GARCIA Daniel
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
163.
Bankie
700
+0
+216
0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
12
9
6
4
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
164.
Rockie Klim
694
+0
+210
0.00
 
198
115
91
85
62
46
42
30
12
9
4
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
YATES Simon
MEINTJES Louis
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
165.
Glennemans
689
+22
+85
0.00
 
198
114
91
62
56
42
30
28
25
22
17
4
0
0
0
+0
+0
+0
+10
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
THOMAS Geraint
QUINTANA Nairo
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
MOLLEMA Bauke
GESINK Robert
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
TALANSKY Andrew
ROLLAND Pierre
166.
Mountain Mountain
689
+0
+183
0.00
 
198
115
91
85
73
42
30
17
13
12
9
4
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
MARTIN Daniel
LANDA MEANA Mikel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
167.
goforit5
677
+64
+50
0.00
 
135
114
90
77
65
62
56
24
19
12
11
11
10
2
0
+2
+0
+17
+22
+0
+10
+12
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
GREIPEL Andre
GROENEWEGEN Dylan
DEMARE Arnaud
KRISTOFF Alexander
BOUHANNI Nacer
MCLAY Daniel
COLBRELLI Sonny
CAVENDISH Mark
SWIFT Ben
PETIT Adrien
LAPORTE Christophe
BOUDAT Thomas
BEVIN Patrick
168.
Opa is bij de tijd
650
+2
+110
6.34
 
198
135
114
54
42
28
24
21
14
12
6
1
1
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
KITTEL Marcel
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
169.
jalinho
641
+0
+163
4.22
 
198
135
91
85
42
30
22
17
12
9
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
ARU Fabio
MARTIN Daniel
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
MOLLEMA Bauke
ULISSI Diego
PORTE Richie
MAJKA Rafal
WELLENS Tim
VUILLERMOZ Alexis
VALVERDE Alejandro
HENAO MONTOYA Sergio Luis
BRAMBILLA Gianluca
170.
Jaluciano
641
+14
+140
2.11
 
198
135
116
54
42
28
24
21
12
10
1
0
0
0
0
+0
+0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
URAN Rigoberto
BOASSON HAGEN Edvald
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
CHAVANEL Sylvain
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
171.
Dijkspurt
634
+3
+110
0.00
 
198
135
85
44
41
28
25
20
19
17
12
10
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
TRENTIN Matteo
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
172.
Jajayejaja
625
+16
+120
0.00
 
198
135
116
54
42
24
21
17
12
6
0
0
0
0
0
+0
+2
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
MARTIN Tony
KUNG Stefan
GESINK Robert
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CATALDO Dario
CASTROVIEJO Jonathan
BEVIN Patrick
173.
Klasseslakken
617
+12
+93
0.00
 
198
114
91
56
42
30
25
22
12
12
9
4
2
0
0
+0
+0
+0
+12
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
KITTEL Marcel
ARU Fabio
BOUHANNI Nacer
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
SAGAN Peter
MOLLEMA Bauke
PORTE Richie
CAVENDISH Mark
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PASQUALON Andrea
VALVERDE Alejandro
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
174.
Klimslakken
596
+0
+168
0.00
 
198
115
91
62
42
30
17
13
12
9
4
3
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARDET Romain
ARU Fabio
YATES Simon
CONTADOR VELASCO Alberto
QUINTANA Nairo
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
PORTE Richie
MAJKA Rafal
PINOT Thibaut
PAUWELS Serge
VALVERDE Alejandro
ROLLAND Pierre
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
175.
Gagnez TT
576
+2
+118
0.00
 
198
135
54
42
42
28
24
21
14
12
6
0
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
176.
Gele Trui
561
+2
+110
9.50
 
198
135
54
42
28
26
24
21
14
12
6
1
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
177.
Gontsjar
536
+2
+110
3.16
 
198
135
54
42
28
24
21
14
12
6
1
1
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
FELLINE Fabio
CASTROVIEJO Jonathan
178.
sprint berg op
523
+3
+85
4.22
 
135
85
65
62
41
28
25
20
19
17
12
10
4
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
DEMARE Arnaud
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
MC CARTHY Jay
PINOT Thibaut
VALVERDE Alejandro
HERRADA Jesus
179.
Tankie
522
+2
+110
0.00
 
198
135
54
42
28
24
21
12
6
1
1
0
0
0
0
+0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
KWIATKOWSKI Michal
MARTIN Tony
KUNG Stefan
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
180.
De Joker Marco
454
+3
+91
0.00
 
135
85
62
41
28
25
20
19
17
12
6
4
0
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
MARTIN Daniel
YATES Simon
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
BUCHMANN Emanuel
ALBASINI Michael
VALVERDE Alejandro
SIMON Julien
BEVIN Patrick
181.
Komt nog
448
+17
+40
0.00
 
135
116
65
41
25
19
17
12
11
4
3
0
0
0
0
+2
+14
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
BOASSON HAGEN Edvald
DEMARE Arnaud
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
FELLINE Fabio
BEVIN Patrick
182.
Gekken
422
+0
+111
0.00
 
198
117
25
20
17
13
10
9
6
4
3
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
BARGUIL Warren
SAGAN Peter
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
FUGLSANG Jakob
CHAVANEL Sylvain
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
PAUWELS Serge
VOECKLER Thomas
ROLLAND Pierre
PANTANO GOMEZ Jarlinson
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
183.
Ketchup
414
+0
+88
0.00
 
198
54
42
42
24
21
14
12
6
1
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
CONTADOR VELASCO Alberto
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
184.
Stefan Verschoor
410
+0
+88
4.22
 
198
54
42
26
24
21
14
12
12
6
1
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
FROOME Chris
ROGLIC Primoz
CONTADOR VELASCO Alberto
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
GILBERT Philippe
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
VALVERDE Alejandro
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
185.
Belgique
398
+13
+30
0.00
 
135
62
44
41
25
21
19
17
15
12
4
3
0
0
0
+2
+10
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
KRISTOFF Alexander
DEGENKOLB John
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
KEUKELEIRE Jens
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
BENOOT Tiesj
GILBERT Philippe
STYBAR Zdenek
PAUWELS Serge
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
BEVIN Patrick
186.
FC Berg
354
+0
+101
0.00
 
135
117
20
18
17
17
11
9
6
4
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
URAN Rigoberto
BARGUIL Warren
DE GENDT Thomas
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
ULISSI Diego
GESINK Robert
BENNETT George
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
WELLENS Tim
ROLLAND Pierre
LATOUR Pierre Roger
CATALDO Dario
BRAMBILLA Gianluca
187.
Henk Lubberding
348
+14
+60
0.00
 
116
73
54
44
24
14
12
4
4
2
1
0
0
0
0
+14
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BOASSON HAGEN Edvald
LANDA MEANA Mikel
ROGLIC Primoz
DEGENKOLB John
MCLAY Daniel
MARTIN Guillaume
GILBERT Philippe
BROWN Nathan
ALBASINI Michael
FRANK Mathias
ZABEL Rick
VOECKLER Thomas
TEN DAM Laurens
TALANSKY Andrew
RENSHAW Mark
188.
tijdrit
336
+2
+50
0.00
 
135
54
42
26
24
21
14
12
6
1
1
0
0
0
0
+2
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
MATTHEWS Michael
ROGLIC Primoz
THOMAS Geraint
BODNAR Maciej
MARTIN Tony
KUNG Stefan
KIRYIENKA Vasil
PORTE Richie
VAN EMDEN Jos
SUTTERLIN Jasha
PHINNEY Taylor
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
DURBRIDGE Luke
CUMMINGS Stephen
CASTROVIEJO Jonathan
189.
Opa zoekt het hoger op
224
+0
+66
0.00
 
135
22
20
17
11
9
6
4
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
URAN Rigoberto
MOLLEMA Bauke
DE GENDT Thomas
GESINK Robert
BENNETT George
MAJKA Rafal
BUCHMANN Emanuel
PINOT Thibaut
TALANSKY Andrew
ROLLAND Pierre
NAVARRO GARCIA Daniel
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
CUMMINGS Stephen
CLARKE Simon
CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
190.
Ik denk het niet
223
+0
+20
0.00
 
54
41
28
25
24
17
12
11
4
4
3
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
ROGLIC Primoz
VAN AVERMAET Greg
KWIATKOWSKI Michal
SAGAN Peter
MARTIN Tony
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
BENNETT George
PINOT Thibaut
ALBASINI Michael
BETANCUR Carlos
VAN BAARLE Dylan
CUMMINGS Stephen
BRAMBILLA Gianluca
BEVIN Patrick
191.
Opa kan het nog
175
+1
+16
0.00
 
41
25
20
20
19
17
12
11
6
4
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+1
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VAN AVERMAET Greg
SAGAN Peter
GALLOPIN Tony
DE GENDT Thomas
COLBRELLI Sonny
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
SWIFT Ben
BUCHMANN Emanuel
ALBASINI Michael
VALVERDE Alejandro
NAESEN Oliver
LATOUR Pierre Roger
DOMONT Axel
BEVIN Patrick
192.
menueten
65
+0
+10
0.00
 
20
17
12
10
4
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
DE GENDT Thomas
ULISSI Diego
GILBERT Philippe
IMPEY Daryl
ALBASINI Michael
BAUER Jack
WELLENS Tim
NAESEN Oliver
MARCATO Marco
LUTSENKO Alexey
HERRADA Jesus
HANSEN Adam James
FELLINE Fabio
CLARKE Simon
CATALDO Dario
193.
Klepel0
18
+0
+0
0.00
 
10
6
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BETTIOL Alberto
GESBERT Elie
BOUDAT Thomas
VENTER Jaco
THWAITES Scott
SENECHAL Florian
POLITT Nils
MINNAARD Marco
LEEZER Thomas
LE GAC Olivier
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
DE KORT Koen
CLAEYS Dimitri
CINK Ondrej
194.
Strip nul
9
+0
+0
0.00
 
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BROWN Nathan
BETANCUR Carlos
BAUER Jack
VERMOTE Julien
VENTER Jaco
TULIK Angelo
QUEMENEUR Perrig
POLJANSKI Pawel
MORENO BAZAN Javier
LE GAC Olivier
LAENGEN Vegard Stake
DURASEK Kristijan
DOMONT Axel
DELAGE Mickael
BRAJKOVIC Janez
195.
Haanties 3
9
+0
+0
0.00
 
4
3
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BROWN Nathan
WYSS Danilo
BAUER Jack
VERMOTE Julien
VENTER Jaco
SAGAN Juraj
ROWE Luke
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HANSEN Adam James
GOGL Michael
GASTAUER Ben
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
196.
Falco Peemen 0
6
+0
+0
0.00
 
3
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
WYSS Danilo
NIEVE ITURRALDE Mikel
ZEITS Andrey
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROWE Luke
MOINARD Amael
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GOGL Michael
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy
197.
Jobosono 0
3
+0
+0
0.00
 
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
WYSS Danilo
TIMMER Albert
TEUNISSEN Mike
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROOSEN Timo
OFFREDO Yoann
MINNAARD Marco
LAENGEN Vegard Stake
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HOLLENSTEIN Reto
HANSEN Adam James
CURVERS Roy
198.
Beste Oom
2
+0
+0
0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
BAUER Jack
ZUBELDIA Haimar
ZEITS Andrey
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SCHAR Michael
ROWE Luke
MOINARD Amael
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GASTAUER Ben
DELAGE Mickael
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
199.
Zeroankie
2
+0
+0
0.00
 
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
PASQUALON Andrea
ZEITS Andrey
VENTER Jaco
TIMMER Albert
TEN DAM Laurens
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROOSEN Timo
MINNAARD Marco
MATE MARDONES Luis Angel
LEEZER Thomas
LAMMERTINK Maurits
KNEES Christian
HOLLENSTEIN Reto
CURVERS Roy
200.
Helemaal niets in
0
+0
+0
10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
ROOSEN Timo
MINNAARD Marco
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
HOLLENSTEIN Reto
HALLER Marco
GRUZDEV Dmitriy
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
GASTAUER Ben
DEGAND Thomas
CURVERS Roy
BONO Matteo
201.
Opa als Laatste
0
+0
+0
10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROWE Luke
POLJANSKI Pawel
HOLLENSTEIN Reto
HAYMAN Mathew
DEGAND Thomas
DE KORT Koen
CURVERS Roy
CLAEYS Dimitri
BONO Matteo
BAK YTTING Lars
202.
Luca
0
+0
+0
10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SIEBERG Marcel
SAGAN Juraj
LEMOINE Cyril
LEEZER Thomas
LE GAC Olivier
IRIZAR ARAMBURU Markel
GRUZDEV Dmitriy
GASTAUER Ben
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy
BONO Matteo
BAK YTTING Lars
203.
Yellowzeroman
0
+0
+0
10.00
 
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
+0
VERMOTE Julien
TIMMER Albert
SCHAR Michael
SAGAN Juraj
ROWE Luke
MOINARD Amael
LE GAC Olivier
KOZHATAYEV Bakhtiyar
KNEES Christian
IRIZAR ARAMBURU Markel
HAYMAN Mathew
GRUZDEV Dmitriy
ERVITI Imanol
EISEL Bernhard
CURVERS Roy

copyright © Tourpoule Ooms